Bodö/Glimt 2015

Kadra Bodö/Glimt 2015
Bramkarze
| Data ur. | 14/05/1980 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/09/1976 |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1988 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 04/08/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/09/1983 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/04/1995 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 06/08/1991 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 04/12/1986 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/08/1990 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 15/12/1991 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1997 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 10/11/1992 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/05/1996 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 03/05/1996 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/01/1995 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 12/06/1990 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/12/1985 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/08/1991 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/02/1984 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/02/1986 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 60 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1990 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/10/1990 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 03/01/1990 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
| Data ur. | 25/06/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/12/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 94 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1991 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/05/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 08/03/1963
Wiek 52 lat
Przyszedł : 01/01/2013
Odszedł : 15/12/2015
Success rate in this team:
51 %
Success rate since the beginning of his career:
40 %
Pracownicy
| Jonas Ueland Kolstad | Przyszedł : 01/01/2015 |
| Trener Bramkarzy |
Lista spotkań
| 25/10 | 25/10/2015 | TippeligaenT | 28. Kolejka28K | Bodö/Glimt | ![]() | 0 3 | ![]() | Lilleström | |
| 01/11 | 01/11/2015 | TippeligaenT | 29. Kolejka29K | Tromsö | ![]() | 3 1 | ![]() | Bodö/Glimt | |
| 08/11 | 08/11/2015 | TippeligaenT | 30. Kolejka30K | Bodö/Glimt | ![]() | 6 1 | ![]() | Stabaek |
Ranking FBDB
Klasyfikacja generalna
Tippeligaen
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4
| ![]() | Odd | 55 | 30 | 15 | 10 | 5 | 61 | 41 | +20 |
5
| ![]() | Viking Stavanger | 53 | 30 | 17 | 2 | 11 | 53 | 39 | +14 |
6
| ![]() | Molde | 52 | 30 | 15 | 7 | 8 | 62 | 31 | +31 |
7
| ![]() | Vaalerenga | 49 | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 | 41 | +8 |
8
| ![]() | Lilleström | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 | 43 | +2 |
9
| ![]() | Bodö/Glimt | 40 | 30 | 12 | 4 | 14 | 53 | 56 | -3 |
10
| ![]() | Aalesund | 38 | 30 | 11 | 5 | 14 | 42 | 57 | -15 |
11
| ![]() | Sarpsborg 08 | 34 | 30 | 8 | 10 | 12 | 37 | 49 | -12 |
12
| ![]() | Haugesund | 31 | 30 | 8 | 7 | 15 | 33 | 52 | -19 |
13
| ![]() | Tromsö | 29 | 30 | 7 | 8 | 15 | 36 | 50 | -14 |
14
| ![]() | Start | 22 | 30 | 5 | 7 | 18 | 35 | 64 | -29 |
Podsumowanie rozgrywek 2015Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:25
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 12 | 4 | 14 | 53 | 56 | -3 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 33 | 14 | 4 | 15 | 62 | 62 | 0 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Fitim Azemi | Follo | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | D. Edvardsen | ||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Henrik Furebotn | Sandnes Ulf | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Viljar Nordberg | Harstad | Powrót z wypożyczenia |
| 01/03 | 01/03/2015 | ![]() | Joshua Silva | Aiginiakos | |
| 01/08 | 01/08/2015 | ![]() | Erik Tönne | Sandnes Ulf | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 19/12 | 19/12/2014 | ![]() | A. Sörloth | Rosenborg | Wypożyczenie |
| 18/03 | 18/03/2015 | ![]() | Danny Cruz | Philadelphia | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | J. U. Kolstad | Aarvoll | Trener Bramkarzy |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2014 | ![]() | Daniel Berntsen | Rosenborg | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Vegard Braaten | Levanger | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | M. N'Diaye | Slovan | Powrót z wypożyczenia |
| 02/01 | 02/01/2015 | ![]() | Viljar Nordberg | Finnsnes | |
| 25/02 | 25/02/2015 | ![]() | Ibba Laajab | Hebei CF | |
| 02/08 | 02/08/2015 | ![]() | Badou Ndiaye | Osmanlispor | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 30/03 | 30/03/2015 | ![]() | Jim Johansen | Sogndal | Wypożyczenie |
| 21/07 | 21/07/2015 | ![]() | Ulrik Berglann | Strömmen | Wypożyczenie |
| 22/07 | 22/07/2015 | ![]() | Martin Pedersen | Finnsnes | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Dane Richards | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 09:53
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
13%
13%
Wszystkie rozgrywki
13%
11%
12%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
20%
0%
10%
Wszystkie rozgrywki
20%
11%
15%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
80%
77%
Wszystkie rozgrywki
73%
78%
76%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
40%
47%
43%
Wszystkie rozgrywki
40%
50%
45%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
60%
53%
57%
Wszystkie rozgrywki
60%
50%
55%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
41
41
41
Wszystkie rozgrywki
41
41
41
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
25
40
25
Wszystkie rozgrywki
25
38
32
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 5 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 6 | 0 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 6 - 2 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
28.57%
28.57%
42.86%
Razem
61.54%
15.38%
23.08%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
44.44%
22.22%
33.33%
Razem
66.67%
13.33%
20%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
22.22%
11.11%
66.67%
Na wyjeździe
25%
12.5%
62.5%
Razem
23.53%
11.76%
64.71%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
22.22%
11.11%
66.67%
Na wyjeździe
22.22%
11.11%
66.67%
Razem
22.22%
11.11%
66.67%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
25%
42%
33%
23
38
30
Min./Mecz
20%
50%
30%
18
45
27
Min./Mecz
22%
46%
32%
20
41
29
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
25%
42%
33%
23
38
30
Min./Mecz
22%
48%
30%
20
43
27
Min./Mecz
24%
45%
31%
21
41
28
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 09:53
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 21:19
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Sörloth - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Fitim Azemi - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 10 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Trond Olsen - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 7 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Morten Konradsen - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 11 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Sörloth - 8 Gole | ||
| 76 - 90 | 18 | 14 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Sörloth - 17 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:51
| 10 | ![]() | Tromsö | 1.47 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Aalesund | 1.39 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Haugesund | 1.43 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Start | 1.34 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Fredrikstad | 1.36 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.56 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Sogndal | 1.48 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Sarpsborg 08 | 1.35 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Sandefjord | 1.36 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Hönefoss | 1.36 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Bryne | 1.4 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 09:53
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 09:53
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 3 | 3 |
| Liga | 4 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 4 | 5 |
| Liga | 4 | 6 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 12 | 10 | 18 |
| Liga | 12 | 9 | 17 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 3 | 6 |
| Liga | 6 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 11 | 14 |
| Liga | 6 | 10 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 13 | 12 |
| Liga | 6 | 15 | 12 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 0 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 09:53
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 11 | 2 |
| Liga | 1 | 10 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 13 | 12 |
| Liga | 6 | 15 | 12 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table






























































Komentarze