Mjölner 2018
Kadra Mjölner 2018
Bramkarze
| Data ur. | 24/12/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/10/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 02/02/1992 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 25/02/1974 |
| Wiek | 44 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 10/05/1991 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/07/1995 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/11/1991 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1995 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/03/1993 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 24/04/2001 |
| Wiek | 17 lat |
| Data ur. | 25/05/2000 |
| Wiek | 18 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 05/05/1996 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Data ur. | 26/11/1995 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/07/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1995 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/12/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 22/01/1996 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 18/09/1995 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1992 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/10/2001 |
| Wiek | 16 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/02/2000 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/02/1989 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1998 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 31/12/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Napastnicy
| Data ur. | 04/09/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 29/04/1998 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/10/1998 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/09/1994 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/10/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
Display stats
| Data ur. | 20/09/2000 |
| Wiek | 17 lat |
Lista spotkań
| 18/04 | 18/04/2018 | NorgesmesterskapetN | 1. Runda1R | Sortland | ![]() | 1 2dogr. | ![]() | Mjölner | |
| 02/05 | 02/05/2018 | NorgesmesterskapetN | 2. Runda2R | Mjölner | ![]() | 2 1 | ![]() | Stjördals-Blink | |
| 09/05 | 09/05/2018 | NorgesmesterskapetN | 3. Runda3R | Mjölner | ![]() | 1 2 | ![]() | Bodö/Glimt |
Podsumowanie rozgrywek 2018Ostatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 23:09
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Niklas Antonsen | Harstad | |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | K. Nessö | Lofoten | |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Thomas Windstad | Harstad | |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Francois Yabre | HamKam | Wolny Transfer |
| 01/02 | 01/02/2018 | ![]() | I. Nicolaysen | Sortland | |
| 17/03 | 17/03/2018 | ![]() | Nikita Kalinins | Nieznany | |
| 17/03 | 17/03/2018 | ![]() | Truls Torblaa | Harstad | |
| 01/04 | 01/04/2018 | ![]() | Nicolas Pena | ||
| 04/04 | 04/04/2018 | ![]() | Dauda Bortu | Wolny | |
| 01/06 | 01/06/2018 | ![]() | Elias Skogvoll | Tromsdalen | |
| 20/07 | 20/07/2018 | ![]() | Kai Kamsvaag | Skarp | |
| 01/08 | 01/08/2018 | ![]() | Henning Larsen | Strindheim | |
| 10/09 | 10/09/2018 | ![]() | Magnus Hansen | Bodö/Glimt B | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Daniel Gunevič | Sortland | |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Artur Juchno | Sortland | |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Jonas Simonsen | Finnsnes | |
| 08/01 | 08/01/2018 | ![]() | Jesper Schmiel | Junkeren | |
| 06/06 | 06/06/2018 | ![]() | I. Nicolaysen | Sortland | |
| 07/08 | 07/08/2018 | ![]() | Nicolas Pena | KFC | Wolny Transfer |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 23:43
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
Wszystkie rozgrywki
100%
100%
100%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
50%
100%
67%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
50%
0%
33%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
46
Wszystkie rozgrywki
46
108
67
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
69
Wszystkie rozgrywki
69
118
85
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
Min./Mecz
Min./Mecz
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
37%
47%
16%
33
43
15
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
24%
65%
11%
22
58
10
Min./Mecz
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 01:57
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 0 |
| 31 - 45 | 0 | 0 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 0 | 2 |
| 76 - 90 | 4 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Aleksander Torvanger - 2 Gole | ||
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 23:43
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez straconej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 23:43
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga |





Portraits
Table












Komentarze