Strömmen 2015
Kadra Strömmen 2015
Bramkarze
| Data ur. | 12/04/1990 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1988 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Data ur. | 12/09/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/03/1995 |
| Wiek | 20 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 19/05/1982 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/11/1980 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 04/09/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m87 |
Display stats
| Data ur. | 08/03/1995 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 19/03/1987 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/03/1988 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/08/1993 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m55 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/05/1989 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/02/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 07/01/1993 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m81 |
Display stats
| Data ur. | 12/04/1983 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 04/02/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/11/1983 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1995 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m81 |
Display stats
| Data ur. | 28/10/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/11/1990 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/04/1997 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 10/08/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1997 |
| Wiek | 18 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 02/04/1993 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/01/1982 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/01/1991 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 31/05/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1987 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 30/11/1991 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/01/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/02/1997 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
38 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Pracownicy
| Kasey Wehrman | Przyszedł : 01/01/2015 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/01/2016 |
Lista spotkań
| 18/10 | 18/10/2015 | OBOS-ligaenOBOS | 28. Kolejka28K | Strömmen | ![]() | 2 4 | ![]() | Ranheim | |
| 25/10 | 25/10/2015 | OBOS-ligaenOBOS | 29. Kolejka29K | Hödd | ![]() | 1 1 | ![]() | Strömmen | |
| 01/11 | 01/11/2015 | OBOS-ligaenOBOS | 30. Kolejka30K | Strömmen | ![]() | 1 0 | ![]() | Kristiansund BK |
Klasyfikacja generalna
OBOS-ligaen
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3
| ![]() | Kristiansund BK | 49 | 30 | 14 | 7 | 9 | 37 | 30 | +7 |
4
| ![]() | Hödd | 48 | 30 | 14 | 6 | 10 | 43 | 40 | +3 |
5
| ![]() | Jerv | 47 | 30 | 12 | 11 | 7 | 47 | 28 | +19 |
6
| ![]() | Ranheim | 47 | 30 | 13 | 8 | 9 | 48 | 36 | +12 |
7
| ![]() | Sandnes Ulf | 47 | 30 | 13 | 8 | 9 | 49 | 40 | +9 |
8
| ![]() | Strömmen | 37 | 30 | 10 | 7 | 13 | 33 | 39 | -6 |
9
| ![]() | Levanger | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 48 | 53 | -5 |
10
| ![]() | Bryne | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 43 | 50 | -7 |
11
| ![]() | Aasane | 35 | 30 | 8 | 11 | 11 | 46 | 46 | 0 |
12
| ![]() | Fredrikstad | 35 | 30 | 8 | 11 | 11 | 41 | 61 | -20 |
13
| ![]() | Follo | 33 | 30 | 8 | 9 | 13 | 42 | 43 | -1 |
Podsumowanie rozgrywek 2015Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:25
OBOS-ligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 10 | 7 | 13 | 33 | 39 | -6 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 8 | 4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 13 | 7 | 14 | 45 | 47 | -2 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Trym Halvorsen | ||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | J. Hjelkerud | Gjelleraasen | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | A. Melgavis | Kongsvinger | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Peter Nergaard | Lörenskog | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | A. Nordheim | ||
| 26/01 | 26/01/2015 | ![]() | P. S. Andresen | Ullensaker | |
| 26/01 | 26/01/2015 | ![]() | Mathias Blaarud | Wolny | Wolny Transfer |
| 16/03 | 16/03/2015 | ![]() | Simon Thomas | Newport | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 15/07 | 15/07/2015 | ![]() | Emil Ekblom | Stabaek B | Wypożyczenie |
| 21/07 | 21/07/2015 | ![]() | Ulrik Berglann | Bodö/Glimt | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Kasey Wehrman | Western Pride | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | David Bingham | San Jose | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Mahmoud El Haj | Kristiansund BK B | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Mahmoud Laham | Gjovik-Lyn | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Esben Rashid | Rilindja IL | |
| 05/01 | 05/01/2015 | ![]() | M. Hamutenya | Hönefoss | Wolny Transfer |
| 12/01 | 12/01/2015 | ![]() | G. W. Agwuocha | Kristiansund | Wolny Transfer |
| 21/03 | 21/03/2015 | ![]() | Kim Skogsrud | Egersund | |
| 01/08 | 01/08/2015 | ![]() | J. Hjelkerud | Gjelleraasen | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Kristoffersen | Zakończył karierę | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Igor Mirceta | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:25
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
20%
40%
30%
Wszystkie rozgrywki
19%
35%
26%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
20%
40%
30%
Wszystkie rozgrywki
19%
35%
26%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
33%
47%
Wszystkie rozgrywki
63%
41%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
60%
40%
50%
Wszystkie rozgrywki
56%
47%
53%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
40%
40%
40%
Wszystkie rozgrywki
44%
35%
38%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
39
43
43
Wszystkie rozgrywki
43
44
43
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
48
38
50
Wszystkie rozgrywki
50
38
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 2 times | 3 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 6 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 3 | 1 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
66.67%
11.11%
22.22%
Na wyjeździe
66.67%
16.67%
16.67%
Razem
66.67%
13.33%
20%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
11.11%
22.22%
Na wyjeździe
75%
12.5%
12.5%
Razem
66.67%
11.11%
22.22%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
16.67%
83.33%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
16.67%
83.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
14.29%
71.43%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
7.69%
15.38%
76.92%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
26%
48%
27%
23
43
24
Min./Mecz
19%
56%
26%
17
50
23
Min./Mecz
22%
52%
26%
20
46
24
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
24%
50%
26%
22
45
23
Min./Mecz
22%
56%
23%
19
50
20
Min./Mecz
23%
53%
24%
20
48
22
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:25
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:25
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Martin Ramsland - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 10 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Martin Ramsland - 8 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Steinar Stromnes - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Mustapha Achrifi - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 4 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Eirik Schulze - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Madiou Konate - 6 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:51
| 23 | ![]() | Lyn Oslo | 1.14 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Kongsvinger | 1.34 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Mjöndalen | 1.39 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Ranheim | 1.57 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Hödd | 1.21 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Strömmen | 1.28 pkt./m. |
| 29 | ![]() | Löv-Ham | 1.13 pkt./m. |
| 30 | ![]() | Moss | 1.34 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Tromsdalen | 1.11 pkt./m. |
| 32 | ![]() | Alta | 1.11 pkt./m. |
| 33 | ![]() | Nybergsund | 1.19 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:48
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:25
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 5 | 2 | 5 |
| Liga | 5 | 2 | 5 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 4 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 3 | 7 |
| Liga | 7 | 3 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 5 | 5 |
| Liga | 5 | 5 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 3 | 7 |
| Liga | 10 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:25
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table

























































Komentarze