Baerum 2015
Kadra Baerum 2015
Bramkarze
| Data ur. | 09/05/1991 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1988 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m97 |
| Waga | 91 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 21/11/1988 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/09/1992 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1984 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/01/1989 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/04/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/05/1993 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/05/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/10/1983 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/05/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 08/05/1991 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1991 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1996 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/05/1982 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1990 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/07/1994 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/02/1985 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 19/10/1998 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 08/07/1995 |
| Wiek | 19 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 30/01/1995 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/12/1992 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m77 |
Display stats
| Data ur. | 19/08/1988 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/09/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 02/03/1995 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
30 %
Success rate since the beginning of his career:
35 %
Pracownicy
| Baard Heggset | Przyszedł : 01/01/2015 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/01/2016 |
Lista spotkań
| 19/10 | 19/10/2015 | OBOS-ligaenOBOS | 28. Kolejka28K | Brann Bergen | ![]() | 2 2 | ![]() | Baerum | |
| 25/10 | 25/10/2015 | OBOS-ligaenOBOS | 29. Kolejka29K | Baerum | ![]() | 0 4 | ![]() | Jerv | |
| 01/11 | 01/11/2015 | OBOS-ligaenOBOS | 30. Kolejka30K | Bryne | ![]() | 2 1 | ![]() | Baerum |
Podsumowanie rozgrywek 2015Ostatnio zaktualizowane 26/05/2026 o 09:29
OBOS-ligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 8 | 7 | 15 | 44 | 67 | -23 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 33 | 10 | 7 | 16 | 48 | 69 | -21 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | E. Bergstrom | Moss | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Joakim Bodtker | ||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Kris Devaux | Free | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | D. Fredriksen | Hönefoss | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Morten Giaever | Ullensaker | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Rasmus Isegran | ||
| 22/01 | 22/01/2015 | ![]() | Ethan Gage | Free | |
| 30/06 | 30/06/2015 | ![]() | Moussa Njie | Vaalerenga B | |
| 30/06 | 30/06/2015 | ![]() | H. Wembangomo | Free | |
| 20/07 | 20/07/2015 | ![]() | Jörgen Nilsen | Strömsgodset B | |
| 03/08 | 03/08/2015 | ![]() | S. B. Seck | Diambars | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Riki Alba | Nest-Sotra | Wypożyczenie |
| 24/03 | 24/03/2015 | ![]() | Vasko Kalezic | Hönefoss | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Baard Heggset | Holmen | Asystent Trenera |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Roar Johansen | Ullensaker | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 12/12 | 12/12/2014 | ![]() | Ulrik Roaldsöy | ||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Daniel Berg | Kristiansund | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Ola Moe | Lyn Oslo | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Tokmac Nguen | Strömsgodset | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Sofus Rasmussen | Lyn Oslo | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Jan Tommernes | Holmen | |
| 16/01 | 16/01/2015 | ![]() | Thomas Jensen | Örn-Horten | |
| 30/07 | 30/07/2015 | ![]() | Mats Walberg | Nest-Sotra | |
| 01/08 | 01/08/2015 | ![]() | Vasko Kalezic | Hönefoss | Powrót z wypożyczenia |
| 14/08 | 14/08/2015 | ![]() | Andreas Aalbu | Fredrikstad | |
| 18/08 | 18/08/2015 | ![]() | Bobby Warshaw | Hönefoss | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Jorgen Mohus | Retired | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 31/12 | 31/12/2014 | ![]() | Morten Irgens | Free | |
| 31/12 | 31/12/2014 | ![]() | Lars Sandbu | Free | |
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Eirik Nervold | Free | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2015 | ![]() | Morten Tandberg | Free | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 26/05/2026 o 09:29
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
27%
20%
23%
Wszystkie rozgrywki
31%
18%
24%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
20%
13%
17%
Wszystkie rozgrywki
19%
18%
18%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
87%
73%
Wszystkie rozgrywki
56%
82%
70%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
60%
27%
43%
Wszystkie rozgrywki
56%
35%
45%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
40%
67%
53%
Wszystkie rozgrywki
44%
59%
52%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
36
48
36
Wszystkie rozgrywki
36
52
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
51
28
53
Wszystkie rozgrywki
53
28
40
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 3 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
55.56%
11.11%
33.33%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
53.85%
23.08%
23.08%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
55.56%
11.11%
33.33%
Na wyjeździe
66.67%
33.33%
Razem
60%
20%
20%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
16.67%
16.67%
66.67%
Na wyjeździe
20%
80%
Razem
6.25%
18.75%
75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
14.29%
71.43%
Na wyjeździe
20%
80%
Razem
5.88%
17.65%
76.47%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
32%
48%
20%
28
43
18
Min./Mecz
13%
47%
40%
12
43
36
Min./Mecz
22%
48%
30%
20
43
27
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
30%
51%
19%
27
46
17
Min./Mecz
13%
51%
35%
12
46
32
Min./Mecz
21%
51%
28%
19
46
25
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 26/05/2026 o 09:29
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 27/05/2026 o 05:11
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Riki Alba - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 3 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Anders Nedrebo - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 11 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Kristoffer Tollas - 5 Gole | ||
| 46 - 60 | 4 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Simen Jukleröd - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 12 | 14 |
| Najlepszy strzelec : Andreas Aalbu - 7 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 20 |
| Najlepszy strzelec : Riki Alba - 8 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 24/05/2026 o 02:48
| 32 | ![]() | Alta | 1.11 pkt./m. |
| 33 | ![]() | Nybergsund | 1.19 pkt./m. |
| 34 | ![]() | Kristiansund BK | 1.56 pkt./m. |
| 35 | ![]() | Notodden | 1.11 pkt./m. |
| 36 | ![]() | Follo | 1.01 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Baerum | 1.13 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Ullensaker/Kisa | 1.12 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Nest-Sotra | 1.13 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Jerv | 1.57 pkt./m. |
| 41 | ![]() | Skeid | 0.63 pkt./m. |
| 42 | ![]() | Levanger | 1.2 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 26/05/2026 o 05:12
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 26/05/2026 o 09:29
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 4 | 5 |
| Liga | 4 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 10 | 14 |
| Liga | 6 | 10 | 13 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 7 | 9 |
| Liga | 7 | 6 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 5 | 7 |
| Liga | 4 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 4 | 6 |
| Liga | 8 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 11 | 10 | 17 |
| Liga | 10 | 10 | 16 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 26/05/2026 o 09:29
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 10 | 3 |
| Liga | 1 | 10 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 1 | 2 |
| Liga | 7 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 10 | 3 |
| Liga | 1 | 10 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table





















































Komentarze