Elfsborg 2017
Kadra Elfsborg 2017
Bramkarze
| Data ur. | 23/05/1983 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/02/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1997 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
Display stats
| Data ur. | 08/07/1983 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/06/1987 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/04/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/08/1995 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/01/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 08/05/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 16/07/1988 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/03/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m75 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 28/06/1984 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/06/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/09/1997 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 23/09/1988 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/07/1996 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 31/07/1997 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 07/03/1988 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/12/1991 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 03/01/1982 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/02/1988 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/08/1990 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/07/1998 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m71 |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1997 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 04/08/1971
Wiek 45 lat
Przyszedł : 27/09/2017
Odszedł : 01/01/2018
Success rate in this team:
40 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
50 %
Trener
Data ur. 15/04/1973
Wiek 44 lat
Przyszedł : 01/01/2015
Odszedł : 27/09/2017
Success rate in this team:
47 %
Success rate since the beginning of his career:
46 %
Pracownicy
| Jesper Bengtsson | Przyszedł : 13/03/2016 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 31/12/2017 |
| Nemanja Miljanovic | Przyszedł : 01/01/2016 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 27/09/2017 |
| Tobias Linderoth | Przyszedł : 01/01/2011 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/01/2018 |
Lista spotkań
| 21/10 | 21/10/2017 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | AFC Eskilstuna | ![]() | 2 3 | ![]() | Elfsborg | |
| 28/10 | 28/10/2017 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Ostersunds | ![]() | 4 1 | ![]() | Elfsborg | |
| 05/11 | 05/11/2017 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Elfsborg | ![]() | 3 3 | ![]() | IFK Norrköping |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2017Ostatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 21:43
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 10 | 9 | 11 | 53 | 59 | -6 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 |
| Groupe D | ||||||
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 |
| Groupe H | ||||||
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 35 | 13 | 10 | 12 | 69 | 67 | 2 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 21/06 | 21/06/2017 | ![]() | Samuel Holmen | Free | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 27/09 | 27/09/2017 | ![]() | Janne Mian | Free | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Viktor Nilsson | Norrby | |
| 25/01 | 25/01/2017 | ![]() | Viktor Claesson | Krasnodar | 2 Mln€ |
| 26/01 | 26/01/2017 | ![]() | Henning Hauger | Strömsgodset | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 08/01 | 08/01/2017 | ![]() | V. Götesson | Falkenbergs | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 27/09 | 27/09/2017 | ![]() | Magnus Haglund | Halmstads | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 21:43
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
20%
13%
Wszystkie rozgrywki
6%
19%
11%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
0%
17%
Wszystkie rozgrywki
28%
0%
17%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
80%
80%
80%
Wszystkie rozgrywki
83%
81%
83%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
60%
33%
47%
Wszystkie rozgrywki
61%
38%
51%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
40%
67%
53%
Wszystkie rozgrywki
39%
63%
49%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
32
37
29
Wszystkie rozgrywki
29
35
32
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
35
32
36
Wszystkie rozgrywki
36
31
33
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 2 times | 3 times |
| 6 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 3 times | 4 times |
| 3 - 0 | 3 times | 3 times |
| 4 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 4 | 0 times | 1 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
55.56%
33.33%
11.11%
Na wyjeździe
20%
60%
20%
Razem
42.86%
42.86%
14.29%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
54.55%
36.36%
9.09%
Na wyjeździe
33.33%
50%
16.67%
Razem
50%
38.89%
11.11%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
33.33%
16.67%
50%
Na wyjeździe
20%
20%
60%
Razem
25%
18.75%
56.25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
28.57%
14.29%
57.14%
Na wyjeździe
20%
20%
60%
Razem
23.53%
17.65%
58.82%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
37%
41%
22%
33
37
20
Min./Mecz
20%
39%
41%
18
35
37
Min./Mecz
28%
40%
31%
25
36
28
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
37%
43%
20%
34
38
18
Min./Mecz
20%
39%
42%
18
35
37
Min./Mecz
30%
41%
29%
27
37
26
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 21:43
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 18:44
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 14 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Simon Lundevall - 6 Gole | ||
| 16 - 30 | 4 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Daniel Gustafsson - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Per Frick - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 13 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Issam Jebali - 11 Gole | ||
| 61 - 75 | 11 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Viktor Prodell - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 19 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Lasse Nilsson - 7 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:22
| 1 | ![]() | Malmö FF | 1.91 pkt./m. |
| 2 | ![]() | AIK Solna | 1.81 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Elfsborg | 1.74 pkt./m. |
| 4 | ![]() | IFK Göteborg | 1.65 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.58 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Kalmar | 1.44 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Häcken | 1.53 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.37 pkt./m. |
| 9 | ![]() | IFK Norrköping | 1.49 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Orebro | 1.39 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 00:40
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 21:43
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 6 | 7 |
| Liga | 8 | 5 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 3 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 9 | 13 |
| Liga | 8 | 8 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 16 | 9 |
| Liga | 4 | 15 | 9 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 0 | 1 |
| Liga | 3 | 0 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 21:43
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | ||
| Liga | 5 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 1 | |
| Liga | 5 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 3 | 5 |
| Liga | 6 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 16 | 9 |
| Liga | 4 | 15 | 9 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


































































Komentarze