IF Brommapojkarna 2017
Kadra IF Brommapojkarna 2017
Bramkarze
| Data ur. | 21/10/1989 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1991 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 30/03/1989 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m92 |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Display stats
| Data ur. | 01/06/1995 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/01/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/11/1991 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/01/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/10/1992 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 21/06/1995 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/10/1998 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1987 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/08/1997 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/01/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1989 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/03/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/03/1999 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/02/2001 |
| Wiek | 16 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1993 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 04/06/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 94 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/10/2001 |
| Wiek | 15 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
| Data ur. | 06/01/1999 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 06/07/1987 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 17/09/1997 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
60 %
Success rate since the beginning of his career:
60 %
Pracownicy
| Azrudin Valentic | Przyszedł : 01/01/2016 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/01/2018 |
| Roger Palmgren | Przyszedł : 10/07/2017 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 03/12/2019 |
| Danijel Majstorovic | Przyszedł : 12/10/2017 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 06/09/2018 |
| Dalibor Savic | Przyszedł : 01/01/2015 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 07/09/2018 |
Lista spotkań
| 24/10 | 24/10/2017 | SuperettanS | 28. Kolejka28K | Brommapojk. | ![]() | 1 0 | ![]() | Dalkurd | |
| 30/10 | 30/10/2017 | SuperettanS | 29. Kolejka29K | Osters IF | ![]() | 0 0 | ![]() | Brommapojk. | |
| 04/11 | 04/11/2017 | SuperettanS | 30. Kolejka30K | Brommapojk. | ![]() | 4 1 | ![]() | Gefle |
Klasyfikacja generalna
Superettan
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | IF Brommapojkarna | 62 | 30 | 19 | 5 | 6 | 59 | 26 | +33 |
2
| ![]() | Dalkurd | 58 | 30 | 17 | 7 | 6 | 57 | 26 | +31 |
3
| ![]() | Trelleborgs | 52 | 30 | 14 | 10 | 6 | 54 | 32 | +22 |
4
| ![]() | Falkenbergs | 48 | 30 | 12 | 12 | 6 | 50 | 39 | +11 |
5
| ![]() | Osters IF | 48 | 30 | 13 | 9 | 8 | 46 | 35 | +11 |
6
| ![]() | IFK Värnamo | 47 | 30 | 14 | 5 | 11 | 53 | 44 | +9 |
7
| ![]() | Helsingborgs IF | 45 | 30 | 11 | 12 | 7 | 40 | 41 | -1 |
8
| ![]() | Degerfors | 44 | 30 | 12 | 8 | 10 | 42 | 38 | +4 |
9
| ![]() | GAIS | 37 | 30 | 10 | 7 | 13 | 28 | 37 | -9 |
10
| ![]() | Norrby | 37 | 30 | 11 | 4 | 15 | 44 | 56 | -12 |
Podsumowanie rozgrywek 2017Ostatnio zaktualizowane 27/05/2026 o 04:51
Superettan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 19 | 5 | 6 | 59 | 26 | 33 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 |
| Groupe F | ||||||
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
| Groupe A | ||||||
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 23 | 6 | 7 | 71 | 33 | 38 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 05/12 | 05/12/2016 | ![]() | Kyle Konwea | Assyriska | |
| 12/12 | 12/12/2016 | ![]() | Gerbino Polo | Akropolis | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Erik Figueroa | Eskilstuna | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Fredrik Hammar | ||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Niran Hansson | Sollentuna | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Jack Lahne | Młodzieżowiec | |
| 21/01 | 21/01/2017 | ![]() | Tim Waker | Assyriska | |
| 30/01 | 30/01/2017 | ![]() | Kevin Kabran | Vasalunds | |
| 23/02 | 23/02/2017 | ![]() | B. Janosevic | Wolny | |
| 28/03 | 28/03/2017 | ![]() | Baath-Sjöblom | Wolny | |
| 28/03 | 28/03/2017 | ![]() | Johan Falkmar | Karlstad BK | |
| 05/07 | 05/07/2017 | ![]() | Marko Nikolic | Westerlo | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 24/03 | 24/03/2017 | ![]() | Besard Sabovic | Djurgaardens IF | Wypożyczenie |
| 10/08 | 10/08/2017 | ![]() | J. Karlström | Djurgaardens IF | Wypożyczenie |
| 11/08 | 11/08/2017 | ![]() | Imad Khalili | Hammarby | Wypożyczenie |
| 31/08 | 31/08/2017 | ![]() | J. Karlström | Djurgaardens IF | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 10/07 | 10/07/2017 | ![]() | Roger Palmgren | Wolny | Dyrektor ds. rozwoju młodzieży |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 28/01 | 28/01/2017 | ![]() | Niran Hansson | Port FC | |
| 15/02 | 15/02/2017 | ![]() | Seth Hellberg | Syrianska FC | |
| 02/03 | 02/03/2017 | ![]() | Tatu Varmanen | Inter Turku | |
| 16/03 | 16/03/2017 | ![]() | S.-J. Ngouali | Hammarby | |
| 31/03 | 31/03/2017 | ![]() | Felix Beijmo | Djurgaardens IF | |
| 28/06 | 28/06/2017 | ![]() | Hjalmar Ekdal | UNC Wilmington | |
| 28/06 | 28/06/2017 | ![]() | Jacob Stensson | U. of Denver | |
| 01/07 | 01/07/2017 | ![]() | Browning Lagerfeldt | FC Twente B | |
| 19/08 | 19/08/2017 | ![]() | J. Karlström | Djurgaardens IF | Powrót z wypożyczenia |
| 10/09 | 10/09/2017 | ![]() | J. Karlström | Djurgaardens IF | Powrót z wypożyczenia |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 14/02 | 14/02/2017 | ![]() | Reuterswärd | Assyriska | Wypożyczenie |
| 17/02 | 17/02/2017 | ![]() | Daniel Stensson | Assyriska | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 10/01 | 10/01/2017 | ![]() | Emir Smajic | Wolny | |
| 20/06 | 20/06/2017 | ![]() | Baath-Sjöblom | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:04
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
27%
17%
Wszystkie rozgrywki
6%
25%
17%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
40%
53%
47%
Wszystkie rozgrywki
44%
45%
44%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
47%
60%
Wszystkie rozgrywki
75%
50%
61%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
87%
60%
73%
Wszystkie rozgrywki
88%
60%
72%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
13%
20%
17%
Wszystkie rozgrywki
13%
25%
19%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
28
28
26
Wszystkie rozgrywki
26
30
28
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
39
46
39
Wszystkie rozgrywki
39
44
41
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 4 times | 5 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 1 times | 2 times |
| 1 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 4 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
92.31%
7.69%
Na wyjeździe
77.78%
22.22%
Razem
86.36%
4.55%
9.09%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
92.86%
7.14%
Na wyjeździe
75%
8.33%
16.67%
Razem
84.62%
7.69%
7.69%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
20%
80%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
20%
20%
60%
Razem
14.29%
14.29%
71.43%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
52%
35%
13%
47
32
12
Min./Mecz
35%
54%
11%
32
49
9
Min./Mecz
44%
45%
12%
39
40
11
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
54%
33%
12%
49
30
11
Min./Mecz
32%
56%
12%
29
51
11
Min./Mecz
42%
46%
12%
38
42
11
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:04
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 31/05/2026 o 00:05
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 13 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Viktor Gyökeres - 8 Gole | ||
| 16 - 30 | 10 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Markus Gustafsson - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Viktor Gyökeres - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 9 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Luca Gerbino Polo - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 12 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Sandberg Magnusson - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 19 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Jacob Ortmark - 10 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 10:05
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:04
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 8 | 2 | 6 |
| Liga | 7 | 2 | 6 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 12 | 8 | 17 |
| Liga | 11 | 8 | 17 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 4 | 6 |
| Liga | 7 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | 11 | 14 |
| Liga | 7 | 10 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 4 | 5 |
| Liga | 4 | 3 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:04
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 3 | ||
| Liga | 3 |





Portraits
Table
























































Komentarze