Häcken 2017
Kadra Häcken 2017
Bramkarze
| Data ur. | 26/08/1983 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 96 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/07/1988 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/11/1991 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 19/06/1989 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/03/1999 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Data ur. | 24/11/1990 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1987 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1990 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1983 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/11/1996 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1995 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/11/1996 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 07/09/1997 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/02/1997 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/05/2001 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/11/1984 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/07/1987 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/05/1984 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1986 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/06/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/08/1998 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/04/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/02/1986 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 14/06/1984 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/02/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/05/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1986 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/01/1999 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m87 |
Display stats
| Data ur. | 16/01/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 23/02/1972
Wiek 45 lat
Przyszedł : 01/01/2017
Odszedł : 24/07/2017
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
41 %
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Pracownicy
| Christian Lundström | Przyszedł : 01/01/2017 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/01/2022 |
| Jesper Ljung | Przyszedł : 01/01/2017 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/01/2022 |
Lista spotkań
| 22/10 | 22/10/2017 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Djurgaardens IF | ![]() | 1 1 | ![]() | Häcken | |
| 29/10 | 29/10/2017 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Häcken | ![]() | 2 0 | ![]() | Kalmar | |
| 05/11 | 05/11/2017 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Malmö FF | ![]() | 1 2 | ![]() | Häcken |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2017Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:25
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 14 | 10 | 6 | 42 | 28 | 14 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 |
| Groupe H | ||||||
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 |
| Groupe D | ||||||
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 34 | 29 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 05/12 | 05/12/2016 | ![]() | David Engström | IFK Värnamo | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | J. Lindström | Örgryte | |
| 03/01 | 03/01/2017 | ![]() | Erik Friberg | Free | |
| 24/01 | 24/01/2017 | ![]() | A. Faltsetas | Djurgaardens IF | |
| 26/01 | 26/01/2017 | ![]() | S. Maholli | Aatvidabergs | |
| 19/02 | 19/02/2017 | ![]() | Juhani Ojala | SJK | |
| 12/06 | 12/06/2017 | ![]() | Kevin Ackermann | Młodzieżowiec | |
| 01/07 | 01/07/2017 | ![]() | Lucas Hedlund | Młodzieżowiec | |
| 01/07 | 01/07/2017 | ![]() | Joel Mumbongo | Młodzieżowiec | |
| 11/08 | 11/08/2017 | ![]() | Mervan Celik | Free | |
| 11/08 | 11/08/2017 | ![]() | M. Ranégie | Free | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 28/02 | 28/02/2017 | ![]() | C. Egbuchulam | Enugu | Wypożyczenie |
| 14/07 | 14/07/2017 | ![]() | Ahmed Yasin | AIK Solna | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Anders Dovblad | Qviding FIF | Trener |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Jesper Ljung | GAIS | Trener Młodzieży |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | C. Lundström | Halmstads | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 20/12 | 20/12/2016 | ![]() | Niklas Andersen | GAIS | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Ahmed Baker | Norrby | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | D. Hermansson | Örgryte | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | René Makondele | Gefle | |
| 11/01 | 11/01/2017 | ![]() | John Owoeri | Baoding | 680 Tys.€ |
| 24/01 | 24/01/2017 | ![]() | R. Schüller | Minnesota | |
| 27/02 | 27/02/2017 | ![]() | Demba Savage | HJK Helsinki | |
| 14/07 | 14/07/2017 | ![]() | S. Maholli | IK Sirius | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 11/07 | 11/07/2017 | ![]() | Albin Skoglund | Örgryte | Wypożyczenie |
| 15/07 | 15/07/2017 | ![]() | Gustav Berggren | Varbergs BoIS | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 24/07 | 24/07/2017 | ![]() | Anders Dovblad | Utsiktens | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:25
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
20%
33%
27%
Wszystkie rozgrywki
17%
28%
22%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
47%
47%
Wszystkie rozgrywki
44%
44%
44%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
40%
47%
Wszystkie rozgrywki
61%
44%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
67%
53%
60%
Wszystkie rozgrywki
67%
56%
61%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
27%
20%
23%
Wszystkie rozgrywki
28%
22%
25%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
27
44
29
Wszystkie rozgrywki
29
38
33
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
41
46
37
Wszystkie rozgrywki
37
41
39
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 3 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 6 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 9 | 0 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
70%
20%
10%
Na wyjeździe
75%
25%
Razem
72.22%
22.22%
5.56%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
16.67%
8.33%
Na wyjeździe
80%
20%
Razem
77.27%
18.18%
4.55%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
25%
75%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
14.29%
14.29%
71.43%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
20%
80%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
11.11%
22.22%
66.67%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
45%
37%
18%
40
33
17
Min./Mecz
22%
66%
12%
19
60
11
Min./Mecz
33%
52%
15%
30
46
14
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
43%
37%
20%
39
33
18
Min./Mecz
28%
61%
12%
25
55
10
Min./Mecz
35%
49%
16%
32
44
14
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:25
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 12:00
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Ahmed Yasin - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 13 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Ahmed Yasin - 7 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Juhani Ojala - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 11 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Alhassan Kamara - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 10 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Mathias Ranégie - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 13 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Paulinho Guerreiro - 6 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:22
| 2 | ![]() | AIK Solna | 1.81 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Elfsborg | 1.74 pkt./m. |
| 4 | ![]() | IFK Göteborg | 1.65 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.58 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Kalmar | 1.44 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Häcken | 1.53 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.37 pkt./m. |
| 9 | ![]() | IFK Norrköping | 1.49 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Orebro | 1.39 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Gefle | 1.13 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Halmstads | 1.16 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 00:40
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:25
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 3 | 6 |
| Liga | 6 | 2 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 7 | 10 |
| Liga | 4 | 5 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 7 | 12 |
| Liga | 7 | 6 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 3 |
| Liga | 3 | 3 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:25
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 1 | 2 |
| Liga | 6 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 3 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 2 | 4 |
| Liga | 7 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 2 | ||
| Liga | 2 |





Portraits
Table





































































Komentarze