Kopparbergs/Göteborg FC 2017
Kadra Kopparbergs/Göteborg FC 2017
Bramkarze
| Data ur. | 26/04/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/07/1989 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/01/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 12/09/2001 |
| Wiek | 15 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/07/1992 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 61 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/01/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 16/02/2001 |
| Wiek | 16 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/07/1997 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/06/1992 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 19/07/1998 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/05/1995 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m60 |
Display stats
| Data ur. | 18/12/1991 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m69 |
Display stats
| Data ur. | 16/07/1997 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1997 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/05/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m66 |
Display stats
| Data ur. | 02/08/1995 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m63 |
| Waga | 57 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/04/1995 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 12/07/1999 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m65 |
Display stats
| Data ur. | 03/09/1991 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/02/1996 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1994 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 60 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 12/08/2001 |
| Wiek | 15 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Data ur. | 07/05/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 24/07/1997 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
44 %
Lista spotkań
| 29/10 | 29/10/2017 | DamallsvenskanD | 20. Kolejka20K | Eskilstuna U K | ![]() | 1 5 | ![]() | Göteborg FC | |
| 05/11 | 05/11/2017 | DamallsvenskanD | 21. Kolejka21K | Göteborg FC | ![]() | 1 0 | ![]() | Djurgaardens IF K | |
| 12/11 | 12/11/2017 | DamallsvenskanD | 22. Kolejka22K | KIF Örebro DFF | ![]() | 0 1 | ![]() | Göteborg FC |
Klasyfikacja generalna
Damallsvenskan
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3
| ![]() | Eskilstuna United DFF Fém. | 38 | 22 | 11 | 5 | 6 | 37 | 24 | +13 |
4
| ![]() | Pitea IF Fém. | 36 | 22 | 10 | 6 | 6 | 31 | 20 | +11 |
5
| ![]() | Kristianstads Fém. | 31 | 22 | 9 | 4 | 9 | 33 | 26 | +7 |
6
| ![]() | Djurgaardens IF Fém. | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 31 | 36 | -5 |
7
| ![]() | Hammarby Fém. | 27 | 22 | 6 | 9 | 7 | 27 | 26 | +1 |
8
| ![]() | Kopparbergs/Göteborg FC | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 31 | 41 | -10 |
9
| ![]() | Limhamn Bunkeflo Fém. | 26 | 22 | 8 | 2 | 12 | 23 | 43 | -20 |
10
| ![]() | Vittsjö GIK Fém. | 23 | 22 | 5 | 8 | 9 | 24 | 30 | -6 |
11
| ![]() | Kvarnsvedens Fém. | 19 | 22 | 4 | 7 | 11 | 41 | 54 | -13 |
12
| ![]() | Karlslunds Fém. | 13 | 22 | 2 | 7 | 13 | 21 | 47 | -26 |
Podsumowanie rozgrywek 2017Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:32
Damallsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 22 | 7 | 6 | 9 | 31 | 41 | -10 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Felicia De Feo | ||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Evelyn Ijeh | ||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Anna Larsson | ||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Pernilla Milton | Hovas K | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Teegarden | ||
| 01/02 | 01/02/2017 | ![]() | Savannah Levin | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2017 | ![]() | Taylor Leach | Ostersunds K | |
| 01/08 | 01/08/2017 | ![]() | L. G. Johansen | Vejle K | |
| 13/08 | 13/08/2017 | ![]() | Johnsson Haahr | Halmia K | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | C. Dyngvold | Amazon K | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | F. Hellenberg | Djurgaar. K | |
| 01/08 | 01/08/2017 | ![]() | Maja Göthberg | Hammarby K | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Anna Ahlstrand | Zakończył karierę | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | K. Fernström | Zakończył karierę | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Hammarström | Zakończył karierę | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Sara Lindén | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:32
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
18%
27%
23%
Wszystkie rozgrywki
18%
27%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
36%
32%
Wszystkie rozgrywki
27%
36%
32%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
45%
55%
50%
Wszystkie rozgrywki
45%
55%
50%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
36%
36%
36%
Wszystkie rozgrywki
36%
36%
36%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
64%
55%
59%
Wszystkie rozgrywki
64%
55%
59%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
47
38
47
Wszystkie rozgrywki
47
38
43
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
31
35
31
Wszystkie rozgrywki
31
35
33
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
75%
25%
Na wyjeździe
75%
25%
Razem
75%
25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
25%
Na wyjeździe
75%
25%
Razem
75%
25%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
42.86%
57.14%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
7.69%
23.08%
69.23%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
42.86%
57.14%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
7.69%
23.08%
69.23%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
17%
48%
34%
16
43
31
Min./Mecz
27%
41%
33%
24
37
29
Min./Mecz
22%
44%
33%
20
40
30
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
17%
48%
34%
16
43
31
Min./Mecz
27%
41%
33%
24
37
29
Min./Mecz
22%
44%
33%
20
40
30
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:32
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 01:23
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Beata Kollmats - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 3 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Rebecka Blomqvist - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 9 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Pauline Hammarlund - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 2 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Rebecka Blomqvist - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 7 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Pauline Hammarlund - 7 Gole | ||
| 76 - 90 | 8 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Elin Rubensson - 5 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:47
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:32
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 4 | 3 |
| Liga | 3 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | 5 | 8 |
| Liga | 8 | 5 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 5 | 4 |
| Liga | 3 | 5 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 4 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 5 | 8 |
| Liga | 8 | 5 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:32
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 4 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | |||
| Liga | |||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |





Portraits
Table





































Komentarze