Odd Grenland 2011
Kadra Odd Grenland 2011
Bramkarze
| Data ur. | 31/08/1987 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 17/12/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 93 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/02/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m89 |
Display stats
| Data ur. | 08/03/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/02/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/10/1973 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1975 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/06/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1985 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/04/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Pomocnicy
| Data ur. | 11/08/1973 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1979 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 06/07/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/05/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/03/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/11/1987 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/07/1985 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1993 |
| Wiek | 17 lat |
| Data ur. | 01/02/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 17/03/1974 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1991 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/10/1981 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/05/1991 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/05/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 28/01/1967
Wiek 44 lat
Przyszedł : 01/01/2008
Odszedł : 31/01/2020
Success rate in this team:
51 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Pracownicy
| Jan Frode Nornes | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/02/2020 |
| Einar Rossbach | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/01/2021 |
Lista spotkań
| 30/10 | 30/10/2011 | TippeligaenT | 28. Kolejka28K | Start | ![]() | 1 3 | ![]() | Odd Grenland | |
| 20/11 | 20/11/2011 | TippeligaenT | 29. Kolejka29K | Odd Grenland | ![]() | 1 0 | ![]() | Sogndal | |
| 27/11 | 27/11/2011 | TippeligaenT | 30. Kolejka30K | Sarpsborg 08 | ![]() | 3 2 | ![]() | Odd Grenland |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2011Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 06:55
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 14 | 6 | 10 | 44 | 44 | 0 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 17 | 6 | 11 | 53 | 48 | 5 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | A. Corovic | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | N. Gunnarsson | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Erik Midtgarden | Mjöndalen | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Ulf Riis | ||
| 02/01 | 02/01/2011 | ![]() | Frode Johnsen | Shimizu | |
| 11/01 | 11/01/2011 | ![]() | Andre Hansen | Lilleström | |
| 01/04 | 01/04/2011 | ![]() | Paul Addo | Löv-Ham | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | G. W. Agwuocha | Sunshine | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Herolind Shala | Notodden | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Vegar Landaas | Mandal | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Morten Sundli | Mjöndalen | |
| 11/01 | 11/01/2011 | ![]() | Arni Arason | Lierse SK | |
| 24/02 | 24/02/2011 | ![]() | C. Akabueze | Brann Bergen | |
| 01/08 | 01/08/2011 | ![]() | Erik Midtgarden | Vitesse | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 31/12 | 31/12/2010 | ![]() | Anders Rambekk | Retired | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Thomassen | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 08:12
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
27%
17%
Wszystkie rozgrywki
6%
22%
15%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
27%
30%
Wszystkie rozgrywki
31%
28%
29%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
47%
50%
Wszystkie rozgrywki
56%
50%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
67%
53%
60%
Wszystkie rozgrywki
69%
56%
62%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
33%
40%
37%
Wszystkie rozgrywki
31%
33%
32%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
42
42
40
Wszystkie rozgrywki
40
41
41
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
44
47
44
Wszystkie rozgrywki
44
47
46
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 5 times | 5 times |
| 2 - 3 | 2 times | 2 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 4 | 1 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
70%
10%
20%
Na wyjeździe
75%
25%
Razem
72.22%
16.67%
11.11%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
63.64%
9.09%
27.27%
Na wyjeździe
80%
20%
Razem
71.43%
14.29%
14.29%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
20%
40%
40%
Na wyjeździe
100%
Razem
9.09%
18.18%
72.73%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
20%
40%
40%
Na wyjeździe
100%
Razem
9.09%
18.18%
72.73%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
35%
50%
15%
32
45
13
Min./Mecz
27%
47%
26%
24
43
23
Min./Mecz
31%
49%
20%
28
44
18
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
36%
48%
16%
32
43
15
Min./Mecz
29%
50%
21%
26
45
19
Min./Mecz
32%
49%
19%
29
44
17
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 08:12
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:38
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 4 |
| 16 - 30 | 10 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Frode Johnsen - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Simen Brenne - 5 Gole | ||
| 46 - 60 | 12 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Torgeir Börven - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 7 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Frode Johnsen - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Morten Fevang - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 04:31
| 4 | ![]() | Brann Bergen | 1.47 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Viking Stavanger | 1.42 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Tromsö | 1.54 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Lilleström | 1.39 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Molde | 1.53 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Odd | 1.48 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Aalesund | 1.49 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Fredrikstad | 1.45 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Start | 1.41 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Lyn Oslo | 1.33 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.43 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 18:49
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 08:12
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 6 | 2 | 5 |
| Liga | 6 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 7 | 8 |
| Liga | 6 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 6 | 9 |
| Liga | 7 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 7 | 13 |
| Liga | 14 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 4 | 6 |
| Liga | 6 | 5 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 08:12
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 6 | ||
| Liga | 6 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 2 | 4 |
| Liga | 6 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | ||
| Liga | 7 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 2 | 4 |
| Liga | 14 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 3 | ||
| Liga | 3 |





Portraits
Table



















































Komentarze