Sarpsborg 08 2011
Kadra Sarpsborg 08 2011
Bramkarze
| Data ur. | 27/01/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1984 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 26/02/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/09/1988 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 19/04/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/05/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/05/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/04/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/12/1991 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 19/11/1987 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/05/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/07/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m75 |
Display stats
| Data ur. | 22/12/1990 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1992 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1993 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/08/1994 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 05/08/1985 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m66 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/08/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/06/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/10/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 2m103 |
| Waga | 95 kg |
Display stats
Lista spotkań
| 30/10 | 30/10/2011 | TippeligaenT | 28. Kolejka28K | Sarpsborg 08 | ![]() | 1 1 | ![]() | Viking Stavanger | |
| 20/11 | 20/11/2011 | TippeligaenT | 29. Kolejka29K | Molde | ![]() | 3 1 | ![]() | Sarpsborg 08 | |
| 27/11 | 27/11/2011 | TippeligaenT | 30. Kolejka30K | Sarpsborg 08 | ![]() | 3 2 | ![]() | Odd Grenland |
Ranking FBDB
Klasyfikacja generalna
Tippeligaen
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7
| ![]() | Vaalerenga | 47 | 30 | 14 | 5 | 11 | 42 | 33 | +9 |
8
| ![]() | Strömsgodset | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 44 | 43 | +1 |
9
| ![]() | Aalesund | 43 | 30 | 12 | 7 | 11 | 36 | 38 | -2 |
10
| ![]() | Stabaek | 39 | 30 | 11 | 6 | 13 | 44 | 50 | -6 |
11
| ![]() | Viking Stavanger | 37 | 30 | 9 | 10 | 11 | 33 | 40 | -7 |
12
| ![]() | Fredrikstad | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 38 | 41 | -3 |
13
| ![]() | Lilleström | 34 | 30 | 9 | 7 | 14 | 46 | 52 | -6 |
14
| ![]() | Sogndal | 34 | 30 | 8 | 10 | 12 | 24 | 31 | -7 |
15
| ![]() | Start | 26 | 30 | 7 | 5 | 18 | 39 | 61 | -22 |
16
| ![]() | Sarpsborg 08 | 21 | 30 | 5 | 6 | 19 | 31 | 65 | -34 |
Podsumowanie rozgrywek 2011Ostatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 20:16
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 5 | 6 | 19 | 31 | 65 | -34 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 8 | 6 | 20 | 37 | 71 | -34 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Stian Andersrod | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | M. Elyounoussi | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | M. Engebretsen | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Joachim Heier | Sandefjord | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Erik Jonvik | KFUM | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Jo Nymo Matland | Tromsdalen | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | S. C. Ihugba | Ullensaker | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Claes Kronberg | LFA | |
| 22/07 | 22/07/2011 | ![]() | Mo Ahamed | Tromsö | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Glenn Roberts | Aalesund | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | J. Andersen | Nieznany | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Colin Burns | Sandefjord | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Mame Diouf | Sandnes Ulf | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | E. N. Lund | Sogndal | |
| 01/08 | 01/08/2011 | ![]() | Jo Nymo Matland | Aalesund | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | E. Bergstrom | Kvik Halden | Wypożyczenie |
| 24/08 | 24/08/2011 | ![]() | Michael Trulsen | Nybergsund | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 20:16
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
27%
53%
40%
Wszystkie rozgrywki
27%
47%
38%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
0%
13%
Wszystkie rozgrywki
27%
5%
15%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
47%
47%
Wszystkie rozgrywki
47%
53%
50%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
47%
20%
33%
Wszystkie rozgrywki
47%
26%
35%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
53%
80%
67%
Wszystkie rozgrywki
53%
68%
62%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
43
50
43
Wszystkie rozgrywki
43
48
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
35
33
35
Wszystkie rozgrywki
35
35
35
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 6 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
71.43%
14.29%
14.29%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
40%
10%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
71.43%
14.29%
14.29%
Na wyjeździe
40%
60%
Razem
58.33%
33.33%
8.33%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
25%
75%
Na wyjeździe
100%
Razem
10%
90%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
25%
75%
Na wyjeździe
100%
Razem
9.52%
90.48%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
27%
39%
35%
24
35
31
Min./Mecz
6%
40%
54%
6
36
49
Min./Mecz
16%
39%
44%
15
35
40
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
27%
39%
35%
24
35
31
Min./Mecz
10%
45%
45%
9
41
40
Min./Mecz
17%
42%
40%
16
38
36
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 20:16
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 25/05/2026 o 00:18
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 4 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Michael Ron - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 5 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Joackim Jorgensen - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 4 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Tom Erik Breive - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 7 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Oyvind Hoas - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 7 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Martin Wiig - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 9 | 17 |
| Najlepszy strzelec : Oyvind Hoas - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 02:44
| 19 | ![]() | Haugesund | 1.46 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Hönefoss | 1.61 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Bryne | 1.38 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Moss | 1.34 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Kongsvinger | 1.42 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Sarpsborg 08 | 1.31 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Hödd | 1.18 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Löv-Ham | 1.12 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Skeid | 1.01 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Raufoss | 1.52 pkt./m. |
| 29 | ![]() | Alta | 0.98 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 24/05/2026 o 10:33
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 20:16
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 0 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 8 | 7 |
| Liga | 4 | 8 | 7 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 10 | 12 | 22 |
| Liga | 10 | 15 | 21 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 8 | 8 |
| Liga | 5 | 8 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 4 | 4 |
| Liga | 4 | 2 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 4 | 7 |
| Liga | 7 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 11 | 16 | 24 |
| Liga | 11 | 15 | 22 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 4 | 3 |
| Liga | 3 | 4 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 0 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 20:16
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 12 | ||
| Liga | 15 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 8 | 2 |
| Liga | 1 | 8 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 11 | 16 | 24 |
| Liga | 11 | 15 | 22 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table














































Komentarze