Löv-Ham 2011
Kadra Löv-Ham 2011
Bramkarze
| Data ur. | 19/08/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 78 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 25/05/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 07/04/1978 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 08/03/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 28/04/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 28/07/1988 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 22/02/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Data ur. | 14/02/1978 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 19/06/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 09/05/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 07/09/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 01/03/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 24/06/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m77 |
Napastnicy
| Data ur. | 16/05/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 19/05/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Data ur. | 02/02/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Trener
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Pracownicy
| David Nielsen | Przyszedł : 27/05/2011 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 13/07/2011 |
| Martin Hollund | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Trener Bramkarzy |
Lista spotkań
| 16/10 | 16/10/2011 | AdeccoligaenA | 28. Kolejka28K | Löv-Ham | ![]() | 0 2 | ![]() | Bryne | |
| 23/10 | 23/10/2011 | AdeccoligaenA | 29. Kolejka29K | Sandnes Ulf | ![]() | 6 0 | ![]() | Löv-Ham | |
| 30/10 | 30/10/2011 | AdeccoligaenA | 30. Kolejka30K | Löv-Ham | ![]() | 2 5 | ![]() | Hönefoss |
Podsumowanie rozgrywek 2011Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 06:52
Adeccoligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 4 | 5 | 21 | 32 | 71 | -39 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 5 | 6 | 21 | 36 | 73 | -37 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | M. J. Bjorsvik | Nest-Sotra | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Daniel Campos | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Endre Hansen | Aasane | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | J. A. Mendy | Wolny | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | C. Psyché | Oslo City | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Patricio Rojas | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | J. Sundför | ||
| 14/08 | 14/08/2011 | ![]() | Marius Brevig | KFUM | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/04 | 01/04/2011 | ![]() | Sverre Okland | Aalesund | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 27/05 | 27/05/2011 | ![]() | David Nielsen | Fyllingen | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Erlend Johansen | Aardal | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | T. A. Nilsen | Nest-Sotra | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Ronny Rojas | Asköy | |
| 15/01 | 15/01/2011 | ![]() | M. Cissé | Jeanne d'Arc | |
| 26/01 | 26/01/2011 | ![]() | Fredrik Haugen | Brann Bergen | |
| 01/04 | 01/04/2011 | ![]() | Paul Addo | Odd Grenland | |
| 09/08 | 09/08/2011 | ![]() | Patricio Rojas | Fyllingen | |
| 25/08 | 25/08/2011 | ![]() | Kevin Dure | Fredrikstad | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/05 | 01/05/2011 | ![]() | Arne Sandstö | Sandefjord | Trener |
| 13/07 | 13/07/2011 | ![]() | David Nielsen | Nest-Sotra | Asystent Trenera |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 10:34
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
47%
53%
50%
Wszystkie rozgrywki
47%
47%
47%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
13%
20%
17%
Wszystkie rozgrywki
13%
18%
16%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
60%
60%
Wszystkie rozgrywki
60%
59%
59%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 5 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 6 - 2 | 1 times | 1 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 10:34
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 02:44
| 21 | ![]() | Bryne | 1.38 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Moss | 1.34 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Kongsvinger | 1.42 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Sarpsborg 08 | 1.31 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Hödd | 1.18 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Löv-Ham | 1.12 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Skeid | 1.01 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Raufoss | 1.52 pkt./m. |
| 29 | ![]() | Alta | 0.98 pkt./m. |
| 30 | ![]() | Tromsdalen | 0.96 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Mandal | 1.18 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 16:20
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 10:34
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 5 | 4 | 8 |
| Liga | 5 | 4 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 8 | 10 |
| Liga | 7 | 9 | 9 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 6 | 11 |
| Liga | 7 | 6 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 4 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 5 | 3 |
| Liga | 3 | 5 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 6 | 10 |
| Liga | 6 | 6 | 10 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 4 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 10:34
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 5 | 4 | 8 |
| Liga | 5 | 4 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 4 | 8 |
| Liga | 7 | 4 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 6 | 11 |
| Liga | 5 | 6 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 4 | 8 |
| Liga | 5 | 4 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table










































Komentarze