Häcken 2012
Kadra Häcken 2012
Bramkarze
| Data ur. | 26/08/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 96 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1987 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/10/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/08/1977 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/08/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m99 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/08/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/01/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/02/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/08/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/03/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 30/09/1993 |
| Wiek | 18 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 14/07/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/03/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/07/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/07/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 20/04/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/12/1976 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/12/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 04/09/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 16/01/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/09/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Data ur. | 06/06/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 27/02/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 66 kg |
| Data ur. | 25/07/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/01/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 22/08/1959
Wiek 52 lat
Przyszedł : 01/01/2009
Odszedł : 10/11/2016
Success rate in this team:
48 %
Success rate since the beginning of his career:
48 %
Pracownicy
| Jörgen Waalemark | Przyszedł : 01/01/2011 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/01/2013 |
Lista spotkań
| 27/10 | 27/10/2012 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Häcken | ![]() | 1 2 | ![]() | Kalmar | |
| 01/11 | 01/11/2012 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Häcken | ![]() | 1 1 | ![]() | AIK Solna | |
| 04/11 | 04/11/2012 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | GIF Sundsvall | ![]() | 1 2 | ![]() | Häcken |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 01:34
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 17 | 6 | 7 | 67 | 36 | 31 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 31 | 18 | 6 | 7 | 70 | 36 | 34 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 13/12 | 13/12/2011 | ![]() | Andreas Drugge | IFK Göteborg | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Andreas Almroth | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Sebastian Frick | Qviding FIF | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | P. Johansson | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | J. Westermark | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Leonard Zuta | Młodzieżowiec | |
| 10/02 | 10/02/2012 | ![]() | Martin Ericsson | Elfsborg | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Simon Sandberg | ||
| 13/08 | 13/08/2012 | ![]() | Mohammed Nasiru | ||
| 24/08 | 24/08/2012 | ![]() | Filip Pivkovski | Nordsjaelland | Wolny Transfer |
| 31/08 | 31/08/2012 | ![]() | Jimmy Dixon | Manisaspor | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 04/01 | 04/01/2012 | ![]() | E. Hernández | Platense | Wypożyczenie |
| 15/03 | 15/03/2012 | ![]() | Joel Johansson | Elfsborg | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Deivisson | Villa Nova | |
| 11/01 | 11/01/2012 | ![]() | Sebastian Frick | Qviding FIF | Wolny Transfer |
| 01/02 | 01/02/2012 | ![]() | David Johansson | Utsiktens | Wolny Transfer |
| 03/03 | 03/03/2012 | ![]() | Nikola Ladan | Qviding FIF | |
| 22/03 | 22/03/2012 | ![]() | Daniel Janevski | Trollhättan | Wolny Transfer |
| 15/04 | 15/04/2012 | ![]() | Maranhão | NEC | |
| 29/05 | 29/05/2012 | ![]() | E. Hernández | Platense | Powrót z wypożyczenia |
| 09/08 | 09/08/2012 | ![]() | M. Östberg | Djurgaardens IF | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:18
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
20%
10%
Wszystkie rozgrywki
0%
19%
10%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
20%
33%
27%
Wszystkie rozgrywki
20%
38%
29%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
87%
67%
77%
Wszystkie rozgrywki
87%
69%
77%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
67%
60%
63%
Wszystkie rozgrywki
67%
63%
65%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
33%
27%
30%
Wszystkie rozgrywki
33%
25%
29%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
30
35
30
Wszystkie rozgrywki
30
34
32
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
43
42
43
Wszystkie rozgrywki
43
42
43
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 5 times | 5 times |
| 0 - 3 | 2 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
60%
20%
20%
Na wyjeździe
88.89%
11.11%
Razem
73.68%
15.79%
10.53%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
60%
20%
20%
Na wyjeździe
90%
10%
Razem
75%
15%
10%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
60%
20%
20%
Na wyjeździe
100%
Razem
33.33%
11.11%
55.56%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
60%
20%
20%
Na wyjeździe
100%
Razem
33.33%
11.11%
55.56%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
45%
41%
15%
40
37
13
Min./Mecz
30%
48%
22%
27
43
19
Min./Mecz
38%
44%
18%
34
40
16
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
45%
41%
15%
40
37
13
Min./Mecz
33%
47%
20%
30
42
18
Min./Mecz
39%
44%
17%
35
39
16
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:18
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 20:21
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 9 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Majeed Waris - 8 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 3 |
| Najlepszy strzelec : René Makondele - 6 Gole | ||
| 31 - 45 | 16 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Martin Ericsson - 14 Gole | ||
| 46 - 60 | 12 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Majeed Waris - 8 Gole | ||
| 61 - 75 | 10 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Majeed Waris - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 16 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Majeed Waris - 9 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:51
| 7 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.49 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Orebro | 1.38 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Halmstads | 1.28 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Hammarby | 1.46 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Gefle | 1.27 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Häcken | 1.61 pkt./m. |
| 13 | ![]() | GAIS | 1.24 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Trelleborgs | 1.29 pkt./m. |
| 15 | ![]() | IFK Norrköping | 1.42 pkt./m. |
| 16 | ![]() | GIF Sundsvall | 1.24 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Brommapojk. | 1.4 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 22:06
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:18
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 4 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 7 | 9 |
| Liga | 5 | 7 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 9 | 14 |
| Liga | 6 | 8 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 7 | 13 |
| Liga | 15 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 10 | 4 | 7 |
| Liga | 10 | 4 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:18
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 9 | 2 |
| Liga | 1 | 8 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 7 | 13 |
| Liga | 15 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 10 | 3 | 7 |
| Liga | 10 | 3 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




























































Komentarze