Kopparbergs/Göteborg FC 2012
Kadra Kopparbergs/Göteborg FC 2012
Bramkarze
| Data ur. | 12/02/1994 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/03/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/07/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 61 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/06/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1981 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m60 |
Display stats
| Data ur. | 09/05/1975 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 18/12/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m69 |
Display stats
| Data ur. | 24/04/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m60 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 27/04/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/08/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/03/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m57 |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 24/08/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Display stats
| Data ur. | 08/12/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Display stats
| Data ur. | 15/09/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Display stats
| Data ur. | 01/09/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m63 |
Display stats
| Data ur. | 11/04/1976 |
| Wiek | 36 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/03/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 60 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 22/03/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 29/12/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
Lista spotkań
| 31/10 | 31/10/2012 | Liga MistrzyńLM | 1/8 Finału1/8F | Hjörring K | ![]() | 1 1 | ![]() | Göteborg FC | |
| 03/11 | 03/11/2012 | DamallsvenskanD | 22. Kolejka22K | Vittsjö GIK K | ![]() | 0 1 | ![]() | Göteborg FC | |
| 07/11 | 07/11/2012 | Liga MistrzyńLM | 1/8 Finału1/8F | Göteborg FC | ![]() | 3 2 | ![]() | Hjörring K |
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 08:13
Damallsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 22 | 12 | 2 | 8 | 48 | 25 | 23 |
Liga Mistrzyń | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Liga Mistrzyń | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 28 | 16 | 3 | 9 | 58 | 31 | 27 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Louise Högrell | Jitex W | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | M. Löfwenius | Dalsjöfors GoIF W | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Ingrid Wells | Georgetown U. W | |
| 30/01 | 30/01/2012 | ![]() | Anita Asante | Sky Blue | |
| 17/02 | 17/02/2012 | ![]() | Christen Press | Freedom W | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Yael Averbuch | Rossiyanka | |
| 24/08 | 24/08/2012 | ![]() | Levin Ashton | Pali Blues W | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Lisa Dahlkvist | Tyresö FF W | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | J. Hallstenson | QBIK W | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Susanne Nilsson | AIK Solna W | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Linda Sembrant | Tyresö FF W | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | I. Stensland | Stabaek W | |
| 04/07 | 04/07/2012 | ![]() | Lisa Ek | FC Malmö | |
| 31/08 | 31/08/2012 | ![]() | M. Löfwenius | Jitex W | |
| 03/09 | 03/09/2012 | ![]() | L. Liljegärd | Rossiyanka | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Sara Baldebo | Free | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 08:13
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
18%
9%
14%
Wszystkie rozgrywki
14%
8%
11%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
36%
36%
36%
Wszystkie rozgrywki
43%
31%
39%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
64%
73%
68%
Wszystkie rozgrywki
64%
69%
64%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
55%
64%
59%
Wszystkie rozgrywki
64%
62%
64%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
45%
36%
41%
Wszystkie rozgrywki
36%
38%
36%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
40
39
40
Wszystkie rozgrywki
40
36
38
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
41
31
41
Wszystkie rozgrywki
41
34
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 2 times |
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 6 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
85.71%
14.29%
Razem
92.31%
7.69%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
75%
25%
Razem
88.89%
11.11%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
40%
60%
Na wyjeździe
100%
Razem
22.22%
77.78%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
40%
60%
Na wyjeździe
20%
80%
Razem
30%
70%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
37%
37%
26%
33
33
24
Min./Mecz
35%
45%
21%
31
40
19
Min./Mecz
36%
41%
24%
32
37
21
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
41%
38%
21%
37
34
19
Min./Mecz
31%
48%
21%
27
44
19
Min./Mecz
37%
43%
20%
33
39
18
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 08:13
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:37
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Lisa Ek - 5 Gole | ||
| 16 - 30 | 5 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Olivia Schough - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 11 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Christen Press - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 6 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Linnea Liljegärd - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 14 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Christen Press - 12 Gole | ||
| 76 - 90 | 13 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Yael Averbuch - 5 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 13:45
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 08:13
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 7 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 11 | 12 |
| Liga | 5 | 11 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 2 | 7 |
| Liga | 4 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 7 | 10 |
| Liga | 4 | 6 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 08:13
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 1 | 2 |
| Liga | 5 | 11 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 1 | |
| Liga | 2 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table

























Komentarze