Gefle 2012
Kadra Gefle 2012
Bramkarze
| Data ur. | 24/01/1974 |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/06/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m91 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 16/02/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/12/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/08/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/01/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/02/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m87 |
Display stats
| Data ur. | 12/09/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 31/01/1978 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/08/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/12/1984 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 12/02/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/07/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/05/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/09/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/11/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/03/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/05/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 16/03/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/10/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/06/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/09/1992 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/01/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 91 kg |
Trener
Success rate in this team:
34 %
Success rate since the beginning of his career:
34 %
Pracownicy
| Thomas Andersson | Przyszedł : 01/01/2007 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 03/06/2016 |
| Thomas Andersson | Przyszedł : 01/01/2007 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 03/06/2016 |
Lista spotkań
| 29/10 | 29/10/2012 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Elfsborg | ![]() | 2 0 | ![]() | Gefle | |
| 01/11 | 01/11/2012 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | GAIS | ![]() | 2 3 | ![]() | Gefle | |
| 04/11 | 04/11/2012 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Gefle | ![]() | 2 2 | ![]() | Helsingborgs IF |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:18
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 9 | 9 | 12 | 26 | 37 | -11 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 31 | 9 | 10 | 12 | 26 | 37 | -11 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | William Lundin | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Linus Malmborg | Vasalunds | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | J. Svantesson | ||
| 02/01 | 02/01/2012 | ![]() | A. Faltsetas | IFK Göteborg | |
| 02/02 | 02/02/2012 | ![]() | Johan Oremo | Djurgaardens IF | |
| 21/03 | 21/03/2012 | ![]() | David Fällman | Väsby | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Emil Bellander | ||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 08/03 | 08/03/2012 | ![]() | Dragan Kapcevic | IK Brage | |
| 21/03 | 21/03/2012 | ![]() | Daniel Leino | Nieznany | |
| 08/08 | 08/08/2012 | ![]() | S. Senatore | Varbergs BoIS | |
| 29/08 | 29/08/2012 | ![]() | Hjalmar Ohagen | Sandvikens IF | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 29/08 | 29/08/2012 | ![]() | Erik Törnros | IK Brage | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:47
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
53%
33%
43%
Wszystkie rozgrywki
53%
38%
45%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
40%
37%
Wszystkie rozgrywki
33%
44%
39%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
33%
33%
33%
Wszystkie rozgrywki
33%
31%
32%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
33%
47%
40%
Wszystkie rozgrywki
33%
44%
39%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
47%
40%
43%
Wszystkie rozgrywki
47%
38%
42%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
40
57
40
Wszystkie rozgrywki
40
57
50
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
38
23
38
Wszystkie rozgrywki
38
23
31
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 times | 3 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
60%
40%
Na wyjeździe
85.71%
14.29%
Razem
75%
25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
60%
40%
Na wyjeździe
85.71%
14.29%
Razem
75%
25%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
7.69%
92.31%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
7.69%
92.31%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
17%
50%
33%
15
45
29
Min./Mecz
13%
56%
31%
12
50
28
Min./Mecz
15%
53%
32%
13
48
29
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
17%
50%
33%
15
45
29
Min./Mecz
12%
59%
29%
11
53
26
Min./Mecz
14%
55%
31%
13
49
28
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:47
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 06:20
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 4 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Jakob Orlov - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 2 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Jakob Orlov - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 2 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Daniel Bernhardsson - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 4 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Mikael Dahlberg - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 5 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Mikael Dahlberg - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 9 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Jonas Lantto - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:51
| 6 | ![]() | AIK Solna | 1.65 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.49 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Orebro | 1.38 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Halmstads | 1.28 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Hammarby | 1.46 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Gefle | 1.27 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Häcken | 1.61 pkt./m. |
| 13 | ![]() | GAIS | 1.24 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Trelleborgs | 1.29 pkt./m. |
| 15 | ![]() | IFK Norrköping | 1.42 pkt./m. |
| 16 | ![]() | GIF Sundsvall | 1.24 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 05:24
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:47
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 4 | 2 |
| Liga | 1 | 4 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 7 | 6 |
| Liga | 5 | 6 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 6 | 6 |
| Liga | 5 | 7 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 5 | 4 |
| Liga | 4 | 4 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 4 | 4 |
| Liga | 2 | 4 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 3 | 4 |
| Liga | 4 | 4 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 1 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:47
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | ||
| Liga | 7 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


















































Komentarze