Eibar 2012/2013

Kadra Eibar 2012/2013
Bramkarze
| Data ur. | 02/01/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/04/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 21/03/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 26/07/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/05/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/07/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/05/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/12/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/05/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/04/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/02/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 06/06/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/05/1979 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/10/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 24/05/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/06/1981 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1981 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 09/02/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/06/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1985 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1980 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 09/07/1975
Wiek 37 lat
Przyszedł : 06/06/2012
Odszedł : 30/06/2015
Success rate in this team:
55 %
Success rate since the beginning of his career:
55 %
Pracownicy
| Patxi Ferreira | Przyszedł : 06/06/2012 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2015 |
| Iñaki Lafuente | Przyszedł : 29/06/2012 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 30/06/2015 |
| Jesús Merino | Przyszedł : 21/11/2008 |
| membre du staff | Odszedł : 01/07/2013 |
Lista spotkań
| 15/06 | 15/06/2013 | Play-offy Segunda BPSB | 2. Runda2R | Eibar | ![]() | 1 0 | ![]() | Real Oviedo | |
| 22/06 | 22/06/2013 | Play-offy Segunda BPSB | 3. Runda3R | Eibar | ![]() | 3 0 | ![]() | L'Hospitalet | |
| 30/06 | 30/06/2013 | Play-offy Segunda BPSB | 3. Runda3R | L'Hospitalet | ![]() | 0 1 | ![]() | Eibar |
Podsumowanie rozgrywek 2012/2013Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 08:53
Segunda B | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 21 | 10 | 7 | 59 | 28 | 31 |
| Segunda B Grupo II | ||||||
Copa del Rey | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 |
Play-offy Segunda B | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 51 | 28 | 15 | 8 | 76 | 38 | 38 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 29/06 | 29/06/2012 | ![]() | Jon Errasti | Sanse B | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Isaac Aketxe | Sanse B | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Jon Altamira | Gernika | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Sagastibeltza | Teruel | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Markel Salgado | ||
| 07/07 | 07/07/2012 | ![]() | Diego Jiménez | Free | Wolny Transfer |
| 14/07 | 14/07/2012 | ![]() | Guille Roldán | Alcoyano | Wolny Transfer |
| 28/07 | 28/07/2012 | ![]() | Jito | Free | Wolny Transfer |
| 31/08 | 31/08/2012 | ![]() | Raúl Navas | Celta Vigo B | Wolny Transfer |
| 25/01 | 25/01/2013 | ![]() | Txusta | Beasain | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 02/07 | 02/07/2012 | ![]() | Yuri Berchiche | La Real | Wypożyczenie |
| 07/07 | 07/07/2012 | ![]() | Dani García | La Real | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 06/06 | 06/06/2012 | ![]() | Patxi Ferreira | Rayo | Asystent Trenera |
| 29/06 | 29/06/2012 | ![]() | Iñaki Lafuente | Numancia | Trener Bramkarzy |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 27/06 | 27/06/2012 | ![]() | Jon Altuna | Amorebieta | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Angel Ortega | Alzira | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Íñigo Ros | Tenerife | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Zigor | Amorebieta | |
| 04/07 | 04/07/2012 | ![]() | Alfonso Valín | Real Unión | |
| 08/07 | 08/07/2012 | ![]() | Asís | Durango | |
| 09/07 | 09/07/2012 | ![]() | José Espín | Guadalajara | |
| 11/07 | 11/07/2012 | ![]() | Gabri | Badalona | |
| 08/08 | 08/08/2012 | ![]() | Iparraguirre | Sestao River | |
| 25/01 | 25/01/2013 | ![]() | Isaac Aketxe | Sestao River | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 20/08 | 20/08/2012 | ![]() | Markel Salgado | Gernika | Wypożyczenie |
| 23/08 | 23/08/2012 | ![]() | Mikel Juaristi | Laudio | Wypożyczenie |
| 01/10 | 01/10/2012 | ![]() | Haritz Albisua | Elgoibar | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | R. Lombrana | Free | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Jokin López | Free | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Carlos Tornero | Free | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 31/05 | 31/05/2012 | ![]() | Íñigo Arriola | Free | Asystent Trenera |
| 01/06 | 01/06/2012 | ![]() | Javier Mandiola | Free | Trener |
| 29/06 | 29/06/2012 | ![]() | Juanjo Valencia | Free | Trener Bramkarzy |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:43
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
5%
37%
21%
Wszystkie rozgrywki
8%
27%
18%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
42%
47%
45%
Wszystkie rozgrywki
48%
46%
47%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
63%
21%
42%
Wszystkie rozgrywki
52%
27%
39%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
16%
23%
20%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
4%
4%
4%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
71
Wszystkie rozgrywki
71
42
54
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
85
Wszystkie rozgrywki
85
59
68
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 3 times |
| 3 - 0 | 2 times | 3 times |
| 0 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 3 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 5 times | 7 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 4 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 0 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
25%
Na wyjeździe
50%
33.33%
16.67%
Razem
60%
30%
10%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
5%
94%
1%
5
85
0
Min./Mecz
12%
86%
2%
11
77
2
Min./Mecz
9%
90%
1%
8
81
1
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:43
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 03:47
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 0 |
| 16 - 30 | 4 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Mikel Abaroa - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 0 | 0 |
| 46 - 60 | 1 | 1 |
| 61 - 75 | 2 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Txema Añibarro - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 7 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Guille Roldán - 4 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:44
| 34 | ![]() | Cádiz | 1.51 pkt./m. |
| 35 | ![]() | Córdoba | 1.28 pkt./m. |
| 36 | ![]() | Las Palmas | 1.27 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Salamanca | 1.28 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Granada CF | 1.44 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Eibar | 1.45 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Castellón | 1.39 pkt./m. |
| 41 | ![]() | Poli Ejido | 1.23 pkt./m. |
| 42 | ![]() | Girona | 1.34 pkt./m. |
| 43 | ![]() | Huesca | 1.23 pkt./m. |
| 44 | ![]() | Alcorcón | 1.68 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 05:57
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:43
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 10 | 4 | 8 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 9 | 5 |
| Liga | 2 | 7 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 6 | 9 |
| Liga | 13 | 6 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 6 | 15 |
| Liga | 10 | 5 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 9 | 17 |
| Liga | 12 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 7 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 4 | 6 |
| Liga | 2 | 4 | 6 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:43
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 2 | 4 |
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 3 | 6 |
| Liga | 6 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 9 | 17 |
| Liga | 6 | 6 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | |||
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 3 |
| Liga |





Portraits
Table














































































Komentarze