SD Logroñés 2012/2013
Kadra SD Logroñés 2012/2013
Bramkarze
| Data ur. | 15/01/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 23/02/1980 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 11/06/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 05/10/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/10/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/06/1985 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/01/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 18/11/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/01/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/10/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/02/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 13/09/1978 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/01/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 09/07/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 31/01/1984 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/05/1983 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 12/07/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 02/01/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/04/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/03/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/04/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
33 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Lista spotkań
| 05/05 | 05/05/2013 | Segunda BSB | 36. Kolejka36K | Izarra | ![]() | 0 2 | ![]() | SD Logroñés | |
| 12/05 | 12/05/2013 | Segunda BSB | 37. Kolejka37K | UD Logroñés | ![]() | 1 1 | ![]() | SD Logroñés | |
| 19/05 | 19/05/2013 | Segunda BSB | 38. Kolejka38K | SD Logroñés | ![]() | 1 1 | ![]() | Barakaldo |
Podsumowanie rozgrywek 2012/2013Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 13:44
Segunda B | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 12 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 |
| Segunda B Grupo II | ||||||
Copa del Rey | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 40 | 13 | 10 | 17 | 40 | 65 | -25 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Félix del Puente | Alfaro | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Gonzalo Gómez | ||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | E. Laencina | Arnedo | |
| 03/07 | 03/07/2012 | ![]() | Fran Sota | Varea | Wolny Transfer |
| 22/07 | 22/07/2012 | ![]() | Iñaki Toledo | Alfaro | Wolny Transfer |
| 01/08 | 01/08/2012 | ![]() | S. F. Tamayo | UD Logroñés | Wolny Transfer |
| 03/08 | 03/08/2012 | ![]() | Manuel Candelas | Wolny | Wolny Transfer |
| 07/08 | 07/08/2012 | ![]() | Jon Moya | Wolny | Wolny Transfer |
| 28/01 | 28/01/2013 | ![]() | J. Mandaluniz | Wolny | Wolny Transfer |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Iván Moreno | Zakończył karierę | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 27/01 | 27/01/2013 | ![]() | Ricardo Pisón | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 13:44
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
21%
42%
32%
Wszystkie rozgrywki
20%
40%
30%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
37%
26%
32%
Wszystkie rozgrywki
35%
25%
30%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
32%
42%
37%
Wszystkie rozgrywki
35%
45%
40%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
5%
0%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
5%
3%
Wszystkie rozgrywki
0%
10%
5%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
14
Wszystkie rozgrywki
14
66
40
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
61
Wszystkie rozgrywki
61
4
23
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 1 | 0 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
95%
5%
0
86
4
Min./Mecz
0%
98%
2%
0
88
2
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
3%
97%
0%
3
87
0
Min./Mecz
0%
90%
10%
0
81
9
Min./Mecz
2%
94%
5%
2
84
4
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 13:44
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 14:14
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 3 |
| 16 - 30 | 0 | 0 |
| 31 - 45 | 0 | 2 |
| 46 - 60 | 0 | 1 |
| 61 - 75 | 1 | 1 |
| 76 - 90 | 1 | 0 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:44
| 138 | ![]() | Prat | 1.2 pkt./m. |
| 139 | ![]() | Santboia | 1.16 pkt./m. |
| 140 | ![]() | Ourense | 1.24 pkt./m. |
| 141 | ![]() | Noja | 1.24 pkt./m. |
| 142 | Peralta | 1.21 pkt./m. | |
| 143 | ![]() | SD Logroñés | 1.21 pkt./m. |
| 144 | ![]() | Real Avilés | 1.21 pkt./m. |
| 145 | ![]() | Arroyo | 1.18 pkt./m. |
| 146 | ![]() | Constancia | 1.1 pkt./m. |
| 147 | ![]() | CD Linares | 1.13 pkt./m. |
| 148 | ![]() | Moratalla | 1.11 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 07:33
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 13:44
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 5 | 7 |
| Liga | 3 | 5 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 5 | 5 |
| Liga | 7 | 5 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 2 | 4 |
| Liga | 4 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 4 | 5 |
| Liga | 10 | 4 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 5 | 10 |
| Liga | 6 | 5 | 10 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 13:44
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 2 | 4 |
| Liga | 4 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table























































Komentarze