Laudio 2025/2026
MiastoLaudio
Pełna nazwaClub Deportivo Laudio de Fútbol San Rokezar
Data założenia2002
Stadion Ellakuri
Oficjalna strona internetowahttps://www.clubdeportivolaudio.net/
Kadra Laudio 2025/2026
Obrońcy
| Data ur. | 09/11/1993 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 03/07/1989 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 71 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 12/12/1991 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 17/06/1999 |
| Wiek | 26 lat |
Pracownicy
| Kali Garrido | Przyszedł : 01/07/2010 |
| Asystent Trenera |





Portraits
Table




Komentarze