Caen 2001/2002
Kadra Caen 2001/2002
Bramkarze
| Data ur. | 12/05/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1969 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 09/01/1968 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/11/1968 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/07/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/04/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/07/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/11/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/08/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/04/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/04/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/11/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1973 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/09/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m63 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 05/10/1968 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/03/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/11/1978 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/1972 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/05/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 29/11/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 28/05/1949
Wiek 53 lat
Przyszedł : 01/07/2001
Odszedł : 01/07/2002
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Pracownicy
| Christophe Desbouillons | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2003 |
| Guy Chambily | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Prezes | Odszedł : 01/07/2003 |
| Nasser Larguet | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
| Gabriel Calderón | Przyszedł : 01/11/1997 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
| Frédéric Petereyns | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/07/2019 |
| Alain Douville | Przyszedł : 01/07/1985 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/07/2001 |
| Thomas Pavillon | Przyszedł : 01/09/2000 |
| Trener Kondycyjny | Odszedł : 01/07/2002 |
| Guy David | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 30/09/2001 |
| Bruno Roux | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
| Laurent Lesgent | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2003 |
| Frank Dechaume | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2014 |
| Sébastien Bannier | Przyszedł : 01/07/2001 |
| membre du staff | Odszedł : 01/07/2002 |
Lista spotkań
| 13/04 | 13/04/2002 | Division 2D2 | 36. Kolejka36K | Caen | ![]() | 3 0 | ![]() | Créteil | |
| 26/04 | 26/04/2002 | Division 2D2 | 37. Kolejka37K | Le Mans | ![]() | 1 2 | ![]() | Caen | |
| 03/05 | 03/05/2002 | Division 2D2 | 38. Kolejka38K | Caen | ![]() | 3 2 | ![]() | Grenoble |
Podsumowanie rozgrywek 2001/2002Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 01:57
Division 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 16 | 10 | 12 | 59 | 55 | 4 |
Coupe de la Ligue | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 42 | 18 | 10 | 14 | 63 | 59 | 4 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | J.-M. Aubry | AS Monaco | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Olivier Bellisi | Louhans-Csx | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Pascal Braud | Niort | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | F. Coquerel | ||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | David Faderne | Bastia | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | X. Gravelaine | AS Monaco | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | C. Hengbart | Mondeville | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | S. Mazure | Le Havre | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Kamel Ouejdide | Red Star 93 | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Nicolas Seube | Toulouse B | |
| 31/07 | 31/07/2001 | ![]() | Bogdan Hriscu | Din. Bucarest | |
| 12/09 | 12/09/2001 | ![]() | Franck Dumas | Lens | Wolny Transfer |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Hervé Gauthier | Laval | Trener |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | F. Petereyns | Lorient | Trener Bramkarzy |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | O. Bogaczyk | La Louvière | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | N. Esceth-N'Zi | Lorient | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Johan Gallon | Etoile Carouge | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | J. Hiaumet | Laval | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Richard Lecour | Avranches | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | G. Tafforeau | Lille | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | S. Tanguy | Louhans-Csx | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | F. Viseux | CABGL | |
| 01/08 | 01/08/2001 | ![]() | D. A. Gnohere | Burnley | Wolny Transfer |
| 01/12 | 01/12/2001 | ![]() | David Faderne | AC Ajaccio | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Milos Glonek | Zakończył karierę | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | C. Horlaville | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Alain Douville | Wolny | Trener Bramkarzy |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | J.-L. Gasset | Paris SG | Trener |
| 30/09 | 30/09/2001 | ![]() | Guy David | Martigues | Dyrektor Sportowy |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 20:08
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
5%
11%
8%
Wszystkie rozgrywki
5%
14%
10%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
42%
21%
32%
Wszystkie rozgrywki
42%
27%
33%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
63%
55%
Wszystkie rozgrywki
47%
55%
52%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
84%
58%
71%
Wszystkie rozgrywki
84%
55%
69%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
11%
42%
26%
Wszystkie rozgrywki
11%
41%
26%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
36
33
36
Wszystkie rozgrywki
36
35
36
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
45
45
Wszystkie rozgrywki
45
43
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 times | 5 times |
| 2 - 4 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
62.5%
18.75%
18.75%
Na wyjeździe
45.45%
36.36%
18.18%
Razem
55.56%
25.93%
18.52%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
62.5%
18.75%
18.75%
Na wyjeździe
50%
33.33%
16.67%
Razem
55.17%
24.14%
20.69%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
12.5%
87.5%
Razem
10%
20%
70%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
11.11%
88.89%
Razem
9.09%
18.18%
72.73%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
36%
57%
6%
33
52
6
Min./Mecz
32%
46%
23%
29
41
20
Min./Mecz
34%
51%
14%
31
46
13
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
36%
57%
6%
33
52
6
Min./Mecz
29%
47%
24%
26
43
21
Min./Mecz
32%
53%
15%
29
48
14
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 20:08
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 01:57
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 13 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Xavier Gravelaine - 8 Gole | ||
| 16 - 30 | 10 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Xavier Gravelaine - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 7 |
| Najlepszy strzelec : David Faderne - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 12 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Frédéric Coquerel - 11 Gole | ||
| 61 - 75 | 10 | 14 |
| Najlepszy strzelec : David Faderne - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 9 | 16 |
| Najlepszy strzelec : Xavier Gravelaine - 9 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:51
| 15 | ![]() | Le Havre | 1.23 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Saint-Étienne | 1.26 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Guingamp | 1.45 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Cannes | 1.31 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Sochaux | 1.32 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Caen | 1.32 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Toulouse FC | 1.37 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Nancy | 1.43 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Nice | 1.29 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Sedan | 1.48 pkt./m. |
| 25 | ![]() | ESTAC Troyes | 1.54 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 11:27
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 20:08
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 8 | 3 |
| Liga | 1 | 7 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 9 | 10 |
| Liga | 4 | 11 | 9 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 9 | 7 |
| Liga | 5 | 7 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 14 | 11 | 10 |
| Liga | 14 | 9 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 9 | 12 |
| Liga | 5 | 11 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 20:08
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 14 | 4 | 8 |
| Liga | 14 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table
































































Komentarze