Sedan 2001/2002
Kadra Sedan 2001/2002
Bramkarze
| Data ur. | 31/03/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/10/1967 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 15/01/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/01/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/09/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/02/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/12/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/01/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/09/1969 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/10/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/04/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/04/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/04/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 27/10/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/11/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/08/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/10/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/02/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/08/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/11/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 19/07/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/07/1974 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/04/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/07/1974 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/05/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/07/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/07/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 05/08/1961
Wiek 40 lat
Przyszedł : 22/09/2001
Odszedł : 23/01/2003
Success rate in this team:
32 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Success rate in this team:
35 %
Success rate since the beginning of his career:
34 %
Pracownicy
| Henri Stambouli | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 22/09/2001 |
| Farid Fouzari | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2001 |
| Pascal Urano | Przyszedł : 01/07/1994 |
| Prezes | Odszedł : 12/08/2013 |
| Denis Lavagne | Przyszedł : 01/07/1999 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/2003 |
| Serge Marchetti | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 01/08/2009 |
| Farid Fouzari | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2003 |
Lista spotkań
| 21/04 | 21/04/2002 | Division 1D1 | 20. Kolejka20K | Sedan | ![]() | 3 3 | ![]() | Auxerre | |
| 27/04 | 27/04/2002 | Division 1D1 | 33. Kolejka33K | Rennes | ![]() | 1 0 | ![]() | Sedan | |
| 04/05 | 04/05/2002 | Division 1D1 | 34. Kolejka34K | Sedan | ![]() | 0 2 | ![]() | Bastia |
Podsumowanie rozgrywek 2001/2002Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 15:22
Division 1 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 8 | 15 | 11 | 35 | 39 | -4 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 |
Coupe de la Ligue | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 42 | 12 | 16 | 14 | 46 | 51 | -5 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | F. Bourgeois | Cannes | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | F. Brando | Marseille | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Henri Camara | Grasshops | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | R. Jezierski | Troyes | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | S. Léoni | Dundee U | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Stéphane Noro | Reims | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | L. Peyrelade | Lille | |
| 05/10 | 05/10/2001 | ![]() | Ludovic Asuar | Metz | |
| 01/12 | 01/12/2001 | ![]() | Dusko Djurisic | FC Sion | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Julien Poueys | FC Sion | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Serge Marchetti | Dyrektor Sportowy | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Henri Stambouli | FC Sion | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Fabien Brandes | SC Tinqueux | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Olivier Quint | Nantes | |
| 23/07 | 23/07/2001 | ![]() | C. Jouault | Cagnes | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | E. Oliveira | Saint-Étienne | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | M. Verschuère | Gent | Wypożyczenie |
| 10/12 | 10/12/2001 | ![]() | P. Gourville | Gueugnon | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 22/09 | 22/09/2001 | ![]() | Alex Dupont | Free | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:08
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
29%
41%
35%
Wszystkie rozgrywki
25%
41%
33%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
6%
26%
Wszystkie rozgrywki
50%
5%
26%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
29%
41%
35%
Wszystkie rozgrywki
30%
45%
38%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
53%
18%
35%
Wszystkie rozgrywki
60%
23%
40%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
24%
76%
50%
Wszystkie rozgrywki
20%
73%
48%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
31
58
35
Wszystkie rozgrywki
35
58
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
46
40
46
Wszystkie rozgrywki
46
44
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 3 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 times | 6 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 4 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
55.56%
44.44%
Na wyjeździe
66.67%
33.33%
Razem
41.67%
50%
8.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
60%
40%
Razem
47.06%
41.18%
11.76%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
25%
25%
50%
Na wyjeździe
15.38%
23.08%
61.54%
Razem
17.65%
23.53%
58.82%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
25%
25%
50%
Na wyjeździe
18.75%
18.75%
62.5%
Razem
20%
20%
60%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
29%
65%
6%
26
59
5
Min./Mecz
9%
52%
39%
8
47
35
Min./Mecz
19%
59%
22%
17
53
20
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
31%
64%
5%
28
57
5
Min./Mecz
11%
52%
38%
10
46
34
Min./Mecz
20%
57%
22%
18
52
20
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:08
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 16:11
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 6 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Pius Ndiefi - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Henri Camara - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 6 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Pius Ndiefi - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Cédric Mionnet - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 5 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Cédric Mionnet - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 14 | 16 |
| Najlepszy strzelec : Henri Camara - 8 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 23:21
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:08
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 11 | 4 |
| Liga | 4 | 9 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 5 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 2 | 6 |
| Liga | 11 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | 7 | 5 |
| Liga | 7 | 4 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 17 | 9 |
| Liga | 3 | 13 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:08
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 4 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table
























































Komentarze