Caen B 2001/2002
MiastoCaen
Pełna nazwaStade Malherbe Caen Calvados Basse-Normandie
Data założenia1913
Stadion Stade de Venoix
Adres23, boulevard Georges-Pompidou
14052 Caen - Francja
Oficjalna strona internetowahttp://smcaen.fr
Kadra Caen B 2001/2002
Bramkarze
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 02/05/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 65 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 07/03/1982 |
| Wiek | 20 lat |
Obrońcy
Odszedł : 01/01/2005
| Data ur. | 12/01/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 15/06/2006
| Data ur. | 20/09/1985 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Odszedł : 26/06/2013
| Data ur. | 05/08/1983 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 79 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 23/02/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 78 kg |
Odszedł : 01/07/2004
| Data ur. | 29/09/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 12/06/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Odszedł : 19/06/2009
| Data ur. | 28/06/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Pomocnicy
Odszedł : 01/07/2005
| Data ur. | 04/02/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 71 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 02/03/1981 |
| Wiek | 21 lat |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 11/11/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 02/09/1981 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 65 kg |
Odszedł : 01/11/2002
| Data ur. | 25/06/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 73 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 01/05/1980 |
| Wiek | 22 lat |
Odszedł : 05/06/2006
| Data ur. | 21/02/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 66 kg |
Odszedł : 01/06/2002
| Data ur. | 02/07/1985 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 63 kg |
Napastnicy
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 03/05/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 80 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 10/01/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 18/11/1983 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 13/05/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 29/05/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 29/11/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 1982 |
| Wiek | 20 lat |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 05/06/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 02/03/1980 |
| Wiek | 22 lat |
Lista spotkań
| 11/05 | 11/05/2002 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 28. Kolejka28K | Béthune | ![]() | 1 1 | ![]() | Caen B | |
| 18/05 | 18/05/2002 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 29. Kolejka29K | Caen B | ![]() | 4 3 | ![]() | US Roye | |
| 25/05 | 25/05/2002 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 30. Kolejka30K | Fécamp | ![]() | 0 2 | ![]() | Caen B |
Klasyfikacja generalna
Championnat de France Amateur 2
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Amiens B | 92 | 30 | 18 | 8 | 4 | 63 | 28 | +35 |
2
| ![]() | Quevilly | 89 | 30 | 16 | 11 | 3 | 59 | 29 | +30 |
3
| ![]() | FC Mantois | 86 | 30 | 16 | 8 | 6 | 50 | 33 | +17 |
4
| ![]() | Bois-Guillaume | 84 | 30 | 15 | 9 | 6 | 54 | 34 | +20 |
5
| ![]() | Péronne | 82 | 30 | 14 | 10 | 6 | 48 | 32 | +16 |
6
| ![]() | Caen B | 80 | 30 | 13 | 11 | 6 | 52 | 37 | +15 |
7
| ![]() | US Roye | 80 | 30 | 15 | 5 | 10 | 47 | 35 | +12 |
8
| ![]() | Armentières | 78 | 30 | 14 | 6 | 10 | 51 | 36 | +15 |
9
| ![]() | Paris SG C | 78 | 30 | 13 | 9 | 8 | 47 | 47 | 0 |
10
| ![]() | Wasquehal | 63 | 30 | 9 | 6 | 15 | 31 | 43 | -12 |
Podsumowanie rozgrywek 2001/2002Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 05:09
Championnat de France Amateur 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 13 | 11 | 6 | 52 | 37 | 15 |
| CFA 2 Groupe A | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/06 | 01/06/2001 | ![]() | O. Deslandes | ||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Edouard Duplan | ||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Sami Gtari | Argentan UF | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Antoine Prevel | Mondeville | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Hicham Rhoufir | Rouen U-18 | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Nicolas Vrel | ||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Gilles Bienfait | AC Évreux | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Frantz Caro | Granville | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | C. Fantuzzi | Trouville-Deauville | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Richard Grougi | FAIRM | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | S. Lebourgeois | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | A. Lefrançois | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | H. M'Bokaisse | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Viano Mendes | Lorient B | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | C. Mokkedel | FAIRM | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Ibrahim Rachidi | Karlsruhe | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Noam Surrier | Saint-Brieuc | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | S. Auvray | Wolny | |
Pracownicy odchodzący | |||||
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 05:09
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
40%
27%
Wszystkie rozgrywki
13%
40%
27%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
40%
33%
Wszystkie rozgrywki
27%
40%
33%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
80%
27%
53%
Wszystkie rozgrywki
80%
27%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 05:09
Objaśnienie: +1 za zwycięstwo, 0 za remis, -1 za porażkę
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 11:38
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 05:09
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 3 |
| Liga | 4 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 6 | 5 |
| Liga | 2 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 3 | 7 |
| Liga | 7 | 3 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 5 | 12 |
| Liga | 9 | 5 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 4 | 4 |
| Liga | 4 | 4 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 05:09
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 1 | 2 |
| Liga | 7 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table






































Komentarze