Örgryte 2000
Kadra Örgryte 2000
Bramkarze
| Data ur. | 03/02/1969 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1970 |
| Wiek | 30 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 31/03/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/05/1975 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/07/1978 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1971 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 01/01/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/11/1976 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/10/1963 |
| Wiek | 36 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/02/1970 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 06/02/1969 |
| Wiek | 31 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/02/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/05/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/02/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1968 |
| Wiek | 32 lat |
Display stats
| Data ur. | 07/10/1970 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/01/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/01/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 05/07/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/05/1981 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/12/1981 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Lista spotkań
| 23/10 | 23/10/2000 | AllsvenskanA | 24. Kolejka24K | IFK Norrköping | ![]() | 1 1 | ![]() | Örgryte | |
| 28/10 | 28/10/2000 | AllsvenskanA | 25. Kolejka25K | Örgryte | ![]() | 1 2 | ![]() | IFK Göteborg | |
| 04/11 | 04/11/2000 | AllsvenskanA | 26. Kolejka26K | Helsingborgs IF | ![]() | 4 1 | ![]() | Örgryte |
Podsumowanie rozgrywek 2000Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 07:23
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 11 | 4 | 11 | 32 | 32 | 0 |
Puchar Szwecji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 35 | 16 | 6 | 13 | 45 | 41 | 4 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Johan Anegrund | IFK Göteborg | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | David Frölund | Häcken | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Roger Lindqvist | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Daniel Lohm | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Thomas Perstedt | ||
| 02/02 | 02/02/2000 | ![]() | Thorarinsson | KA Akureyri | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Dime Kuzev | ||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Dick Last | IFK Göteborg | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 30/12 | 30/12/1999 | ![]() | B. Gunnarsson | Stoke City | 1 Mln€ |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 02:43
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
31%
15%
23%
Wszystkie rozgrywki
28%
18%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
31%
31%
31%
Wszystkie rozgrywki
33%
29%
31%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
31%
38%
35%
Wszystkie rozgrywki
33%
47%
40%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
59
Wszystkie rozgrywki
59
8
42
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
60
Wszystkie rozgrywki
60
40
46
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 2 times |
| 2 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 2 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 1 - 0 | 1 times | 2 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 0 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 3 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
3%
96%
1%
3
87
1
Min./Mecz
4%
92%
5%
3
82
4
Min./Mecz
3%
94%
3%
3
85
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 02:43
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 22:21
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 2 |
| 31 - 45 | 1 | 0 |
| 46 - 60 | 0 | 2 |
| 61 - 75 | 1 | 0 |
| 76 - 90 | 1 | 1 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 04:28
| 5 | ![]() | Malmö FF | 1.53 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Halmstads | 1.62 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.63 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Trelleborgs | 1.29 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Osters IF | 1.26 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Örgryte | 1.31 pkt./m. |
| 11 | ![]() | VF | 1.24 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.57 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Hammarby | 1.39 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Degerfors | 1.16 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Elfsborg | 1.43 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:23
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 02:43
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 4 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 5 | 1 | 3 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 2 | 6 |
| Liga | 5 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 13 | 12 |
| Liga | 6 | 9 | 14 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 3 | 6 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 5 | 9 |
| Liga | 7 | 7 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 5 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 5 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 02:43
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 4 | 8 |
| Liga | 7 | 7 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


































Komentarze