Malmö FF 2000
Kadra Malmö FF 2000
Bramkarze
| Data ur. | 22/11/1966 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 11/05/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 15/05/1975 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 05/05/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/08/1982 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 91 kg |
| Data ur. | 10/04/1972 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/09/1981 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 04/02/1981 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Data ur. | 31/03/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 12/05/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/05/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/07/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 17/07/1969 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 12/10/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 27/10/1966 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 29/08/1972 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1967 |
| Wiek | 33 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/03/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/09/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m89 |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 65 kg |
| Data ur. | 29/04/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 04/04/1986 |
| Wiek | 14 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 03/10/1981 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 94 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/02/1972 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/12/1969 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/01/1981 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 88 kg |
Lista spotkań
| 14/10 | 14/10/2000 | SuperettanS | 28. Kolejka28K | Aatvidabergs | ![]() | 3 3 | ![]() | Malmö FF | |
| 22/10 | 22/10/2000 | SuperettanS | 29. Kolejka29K | IK Brage | ![]() | 2 4 | ![]() | Malmö FF | |
| 29/10 | 29/10/2000 | SuperettanS | 30. Kolejka30K | Malmö FF | ![]() | 3 0 | ![]() | Väsby |
Klasyfikacja generalna
Superettan
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Djurgaardens IF | 63 | 30 | 20 | 3 | 7 | 68 | 32 | +36 |
2
| ![]() | Malmö FF | 60 | 30 | 18 | 6 | 6 | 48 | 32 | +16 |
3
| ![]() | Mjällby | 53 | 30 | 15 | 8 | 7 | 56 | 31 | +25 |
4
| ![]() | Landskrona BoIS | 52 | 30 | 16 | 4 | 10 | 59 | 37 | +22 |
5
| ![]() | Västeraas SK | 51 | 30 | 14 | 9 | 7 | 50 | 39 | +11 |
6
| ![]() | Väsby | 46 | 30 | 13 | 7 | 10 | 52 | 45 | +7 |
7
| ![]() | Enköpings | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 23 | 31 | -8 |
8
| ![]() | IK Brage | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | 36 | 41 | -5 |
9
| ![]() | Sylvia | 37 | 30 | 10 | 7 | 13 | 47 | 54 | -7 |
10
| ![]() | Kalmar | 35 | 30 | 9 | 8 | 13 | 40 | 42 | -2 |
Podsumowanie rozgrywek 2000Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 07:08
Superettan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 18 | 6 | 6 | 48 | 32 | 16 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | G. V. Mete | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Gezim Osmani | ||
| 01/02 | 01/02/2000 | ![]() | Joseph Elanga | PAOK FC | Wolny Transfer |
| 01/06 | 01/06/2000 | ![]() | Peter Sörensen | FC Groningen | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Labinot Harbuzi | Falkenbergs | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/1999 | ![]() | M. Thylander | AIK Solna | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Dejan Pavlovic | Anorthosis | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | T. Razanauskas | Brann Bergen | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | M. Simeunovic | Viborg | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | S. Sverrisson | Fylkir | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Bjarnason | Grindavik | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Brune Tavell | Kalmar | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Ola Tidman | Gent | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Christian Bank | Zakończył karierę | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Marcus Vaapil | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | R. Andersson | Trener | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 06:35
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
33%
23%
Wszystkie rozgrywki
13%
33%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
40%
47%
Wszystkie rozgrywki
53%
40%
47%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
33%
47%
40%
Wszystkie rozgrywki
33%
47%
40%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
87%
60%
73%
Wszystkie rozgrywki
87%
60%
73%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
18
Wszystkie rozgrywki
18
23
20
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
84.62%
15.38%
Na wyjeździe
77.78%
11.11%
11.11%
Razem
81.82%
13.64%
4.55%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
84.62%
15.38%
Na wyjeździe
77.78%
11.11%
11.11%
Razem
81.82%
13.64%
4.55%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
69%
31%
0%
62
28
0
Min./Mecz
45%
55%
0%
40
50
0
Min./Mecz
57%
43%
0%
51
39
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
69%
31%
0%
62
28
0
Min./Mecz
45%
55%
0%
40
50
0
Min./Mecz
57%
43%
0%
51
39
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 06:35
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 16:24
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 13 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Hans Mattisson - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Zlatan Ibrahimovic - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Hans Mattisson - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Zlatan Ibrahimovic - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 7 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Olof Persson - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 4 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Zlatan Ibrahimovic - 2 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 04:28
| 1 | ![]() | IFK Göteborg | 1.78 pkt./m. |
| 2 | ![]() | AIK Solna | 1.61 pkt./m. |
| 3 | ![]() | IFK Norrköping | 1.48 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Orebro | 1.46 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Malmö FF | 1.53 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Halmstads | 1.62 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.63 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Trelleborgs | 1.29 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Osters IF | 1.26 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Örgryte | 1.31 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 19:48
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 06:35
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 6 | 9 |
| Liga | 7 | 6 | 9 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 7 | 3 |
| Liga | 3 | 7 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 8 | 15 |
| Liga | 13 | 8 | 15 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 7 | 9 |
| Liga | 7 | 7 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 6 | 9 |
| Liga | 7 | 6 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 06:35
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 1 | 2 |
| Liga | 13 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 2 | 4 |
| Liga | 4 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 |





Portraits
Table








































Komentarze