Dalian Shide 2012
Kadra Dalian Shide 2012
Bramkarze
| Data ur. | 11/06/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/11/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Obrońcy
| Data ur. | 07/04/1981 |
| Wiek | 31 lat |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 04/02/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 16/09/1979 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/09/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 04/12/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 17/09/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Data ur. | 18/02/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/10/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/03/1981 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 07/02/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
| Data ur. | 24/07/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 23/07/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 16/04/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 09/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 31/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Napastnicy
| Data ur. | 02/02/1980 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/09/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/09/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/10/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 23/01/1995 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Data ur. | 13/10/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/07/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 28/09/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
28 %
Success rate since the beginning of his career:
44 %
Lista spotkań
| 20/10 | 20/10/2012 | Wanda Plaza CSLWPCSL | 28. Kolejka28K | Dalian Shide | ![]() | 1 4 | ![]() | Shanghai Shenxin | |
| 27/10 | 27/10/2012 | Wanda Plaza CSLWPCSL | 29. Kolejka29K | Henan Jianye | ![]() | 0 1 | ![]() | Dalian Shide | |
| 03/11 | 03/11/2012 | Wanda Plaza CSLWPCSL | 30. Kolejka30K | Dalian Shide | ![]() | 0 3 | ![]() | Guizhou Renhe |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:49
Wanda Plaza CSL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 8 | 10 | 12 | 39 | 49 | -10 |
Chinese FA Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 9 | 10 | 13 | 47 | 51 | -4 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | G. Bayasgalan | Arbil | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Junlin Chen | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Chengkuai Wang | ||
| 06/01 | 06/01/2012 | ![]() | Ricardo Esteves | Free | |
| 16/01 | 16/01/2012 | ![]() | Jin-kyu Kim | Kofu | Powrót z wypożyczenia |
| 23/02 | 23/02/2012 | ![]() | Xiangchuang Yan | BJ Guoan | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Zheng Chen | ||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Yi Han | ||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Kwang-jin Cheon | Unknown | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Yun Wang | Shenxin | |
| 01/02 | 01/02/2012 | ![]() | Jin-kyu Kim | FC Seoul | |
| 27/06 | 27/06/2012 | ![]() | Song Yan | Sh. Shenhua | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | G. Bayasgalan | Erchim | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 12/02 | 12/02/2012 | ![]() | Zhenqiang Zhang | Shenxin | Wypożyczenie |
| 13/07 | 13/07/2012 | ![]() | Zhichao Li | Beijing Baxy | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 31/01 | 31/01/2012 | ![]() | Jung-hwan Ahn | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:43
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
27%
33%
30%
Wszystkie rozgrywki
25%
38%
31%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
13%
20%
17%
Wszystkie rozgrywki
19%
19%
19%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
40%
57%
Wszystkie rozgrywki
75%
38%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
40%
47%
43%
Wszystkie rozgrywki
44%
44%
44%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
47%
47%
47%
Wszystkie rozgrywki
44%
50%
47%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
29
38
29
Wszystkie rozgrywki
29
38
33
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
42
39
42
Wszystkie rozgrywki
42
42
42
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 8 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
42.86%
57.14%
Razem
53.85%
30.77%
15.38%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
71.43%
28.57%
Na wyjeździe
42.86%
57.14%
Razem
57.14%
28.57%
14.29%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
14.29%
28.57%
57.14%
Na wyjeździe
14.29%
85.71%
Razem
7.14%
21.43%
71.43%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
28.57%
57.14%
Na wyjeździe
12.5%
87.5%
Razem
6.67%
20%
73.33%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
23%
53%
24%
21
48
21
Min./Mecz
16%
53%
31%
14
48
28
Min./Mecz
20%
53%
27%
18
48
25
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
26%
51%
22%
24
46
20
Min./Mecz
15%
54%
30%
14
49
27
Min./Mecz
21%
53%
26%
19
48
24
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:43
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:26
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 7 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Adriano Michael Jackson - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 6 | 10 |
| Najlepszy strzelec : James Chamanga - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 9 | 7 |
| Najlepszy strzelec : James Chamanga - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Martin Kamburov - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 6 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Adriano Michael Jackson - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 11 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Adriano Michael Jackson - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 04:41
| 1 | ![]() | Shandong Taishan | 1.74 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Beijing Guoan | 1.65 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Shanghai Shenhua | 1.62 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Tianjin Tigers | 1.51 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Dalian Shide | 1.49 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Chengfeng | 1.38 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Qingdao Hainiu | 1.2 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Changchun Yatai | 1.57 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Liaoning Whowin | 1.25 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Shenzhen FC | 1.17 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 06:08
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:43
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 7 | 7 |
| Liga | 4 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 5 | 9 |
| Liga | 4 | 4 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 3 | 8 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 4 | 7 |
| Liga | 6 | 4 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 7 | 8 |
| Liga | 7 | 7 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:43
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table























































Komentarze