Jiangsu Sainty 2012
Kadra Jiangsu Sainty 2012
Bramkarze
| Data ur. | 06/02/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 31/05/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 02/04/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/12/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/05/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/10/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 01/03/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 31/12/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/03/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 23/02/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 17/06/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/01/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 02/08/1979 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/11/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 02/10/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/01/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Data ur. | 04/08/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 27/04/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 55 kg |
| Data ur. | 22/02/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/06/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 08/02/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/03/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/09/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m100 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/08/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 54 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 02/04/1954
Wiek 58 lat
Przyszedł : 01/01/2011
Odszedł : 07/11/2013
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Pracownicy
| Pingyu Liu | Przyszedł : 15/05/2002 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 31/12/2012 |
| Chen Yang | Przyszedł : 01/01/2011 |
| Kierownik Zespołu | Odszedł : 05/11/2013 |
Lista spotkań
| 20/10 | 20/10/2012 | Wanda Plaza CSLWPCSL | 28. Kolejka28K | Jiangsu Sainty | ![]() | 1 1 | ![]() | Guangzhou | |
| 27/10 | 27/10/2012 | Wanda Plaza CSLWPCSL | 29. Kolejka29K | Jiangsu Sainty | ![]() | 0 0 | ![]() | Beijing Guoan | |
| 03/11 | 03/11/2012 | Wanda Plaza CSLWPCSL | 30. Kolejka30K | Guangzhou R&F | ![]() | 1 1 | ![]() | Jiangsu Sainty |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 09:44
Wanda Plaza CSL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 14 | 12 | 4 | 49 | 29 | 20 |
Chinese FA Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 31 | 14 | 13 | 4 | 50 | 30 | 20 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Yunlong Wang | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Youzhi Xu | Chongqing | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Chunyi Zhang | ||
| 07/02 | 07/02/2012 | ![]() | Zhuoxiang Deng | Shandong | 700 Tys.€ |
| 08/03 | 08/03/2012 | ![]() | Jiajun Jiang | Sh. Shenhua | 1 Mln€ |
| 08/03 | 08/03/2012 | ![]() | M. Mrdakovic | AEK Larnaca | |
| 18/06 | 18/06/2012 | ![]() | Tao Xiong | ||
| 09/07 | 09/07/2012 | ![]() | Sergey Krivets | Lech Poznan | |
| 13/07 | 13/07/2012 | ![]() | Hui Ye | Siam Navy | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2011 | ![]() | Zheyu Lu | TJ Tigers | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Bo Zhang | Chengdu | |
| 05/01 | 05/01/2012 | ![]() | Yu Liu | Aerbin | |
| 06/01 | 06/01/2012 | ![]() | Si Tan | Wuhan Zall | 150 Tys.€ |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Qing Liu | Qinghai Senke | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 07/06 | 07/06/2012 | ![]() | M. Mrdakovic | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 09:44
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
33%
20%
Wszystkie rozgrywki
6%
33%
19%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
40%
47%
43%
Wszystkie rozgrywki
38%
47%
42%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
33%
47%
Wszystkie rozgrywki
56%
33%
45%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
67%
53%
60%
Wszystkie rozgrywki
69%
53%
61%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
27%
20%
23%
Wszystkie rozgrywki
25%
20%
23%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
31
37
30
Wszystkie rozgrywki
30
37
33
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
37
45
37
Wszystkie rozgrywki
37
45
41
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
80%
20%
Na wyjeździe
62.5%
37.5%
Razem
72.22%
27.78%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
72.73%
27.27%
Na wyjeździe
62.5%
37.5%
Razem
68.42%
31.58%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
25%
50%
25%
Na wyjeździe
100%
Razem
14.29%
28.57%
57.14%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
25%
50%
25%
Na wyjeździe
100%
Razem
14.29%
28.57%
57.14%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
40%
53%
6%
36
48
6
Min./Mecz
30%
56%
14%
27
51
13
Min./Mecz
35%
55%
10%
32
49
9
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
43%
51%
6%
39
46
5
Min./Mecz
30%
56%
14%
27
51
13
Min./Mecz
37%
53%
10%
33
48
9
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 09:44
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:35
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 11 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Aleksandar Jevtic - 8 Gole | ||
| 16 - 30 | 5 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Xiang Ji - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 10 | 2 |
| Najlepszy strzelec : C. C. Danalache - 10 Gole | ||
| 46 - 60 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Bofei Lu - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Eleílson - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 2 |
| Najlepszy strzelec : C. C. Danalache - 11 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 04:41
| 10 | ![]() | Shenzhen FC | 1.17 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Guangzhou City | 1.13 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Zhejiang FC | 1.25 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Henan FC | 1.17 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Guangzhou FC | 1.69 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Jiangsu Suning | 1.44 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Chongqing | 0.82 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Wuhan | 1.01 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Chengdu Blades | 1.09 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Shanghai Shenxin | 1.01 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Guancheng | 1.17 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:47
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 09:44
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 3 | 3 |
| Liga | 4 | 3 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 4 | 5 |
| Liga | 7 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 11 | 6 | 14 |
| Liga | 10 | 6 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 7 | 16 |
| Liga | 14 | 7 | 15 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 3 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 09:44
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 11 | 1 | 3 |
| Liga | 10 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table



















































Komentarze