Defensor SC 2005
Kadra Defensor SC 2005
Bramkarze
| Data ur. | 17/04/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/03/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 02/01/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 18/12/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/05/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/01/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/07/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 19/09/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/02/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/02/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/01/1975 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/06/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 28/12/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/11/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/10/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/05/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 22/05/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/11/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/06/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/01/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/01/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/06/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/07/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
46 %
Success rate since the beginning of his career:
46 %
Pracownicy
| Ricardo Meroni | Przyszedł : 01/01/2004 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 24/10/2005 |
| Mario Alles | Przyszedł : 01/01/1990 |
| Trener Bramkarzy | |
| Héber Silva Cantera | Przyszedł : 01/01/2002 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 02/02/2010 |
Lista spotkań
Last results
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
Campeonato Uruguayo Especial
Copa Sudamericana
Campeonato Uruguayo
| 04/12 | 04/12/2005 | Campeonato UruguayoCU | 15. Kolejka15K | Nacional | ![]() | 2 2 | ![]() | Defensor SC | |
| 07/12 | 07/12/2005 | Campeonato UruguayoCU | 16. Kolejka16K | Defensor SC | ![]() | 4 3 | ![]() | Cerro Montevideo | |
| 11/12 | 11/12/2005 | Campeonato UruguayoCU | 17. Kolejka17K | River Plate | ![]() | 2 2 | ![]() | Defensor SC |
Podsumowanie rozgrywek 2005Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 01:25
Campeonato Uruguayo Especial | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 17 | 12 | 5 | 0 | 33 | 13 | 20 |
Campeonato Uruguayo | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 17 | 5 | 7 | 5 | 21 | 21 | 0 |
| Apertura | ||||||
| Clausura | ||||||
Copa Sudamericana | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 18 | 13 | 7 | 60 | 41 | 19 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | J. J. Aguirre | ||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Hugo Costela | Central Español | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | A. Curbelo | Alianza | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | F. Fajardo | Fénix | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | N. Revetria | San Luis | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Diego Ribas | Nacional B | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | A. Aparicio | Fénix | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Caballero | Chicago | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Javier García | La Luz | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Rodrigo Gómez | Rampla | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Diego Jaume | Nacional | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | V. Martínez | Fénix | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Richard Pérez | Atenas | |
| 05/01 | 05/01/2005 | ![]() | F. Fadeuille | Apollon | |
| 05/01 | 05/01/2005 | ![]() | Gonzalo Vargas | Gim. La Plata | |
| 01/02 | 01/02/2005 | ![]() | Martín Crossa | Lierse SK | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 04/01 | 04/01/2005 | ![]() | N. Olivera | Albacete | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Martínez | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 04:44
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
6%
24%
15%
Wszystkie rozgrywki
5%
26%
16%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
29%
47%
38%
Wszystkie rozgrywki
26%
42%
34%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
41%
47%
Wszystkie rozgrywki
53%
42%
47%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
65%
59%
62%
Wszystkie rozgrywki
63%
53%
58%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
35%
24%
29%
Wszystkie rozgrywki
37%
32%
34%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
39
44
39
Wszystkie rozgrywki
39
43
41
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
38
53
35
Wszystkie rozgrywki
35
48
41
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
63.64%
36.36%
Na wyjeździe
70%
30%
Razem
66.67%
33.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
58.33%
33.33%
8.33%
Na wyjeździe
70%
30%
Razem
63.64%
31.82%
4.55%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
33.33%
16.67%
50%
Na wyjeździe
25%
25%
50%
Razem
30%
20%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
28.57%
28.57%
42.86%
Na wyjeździe
33.33%
16.67%
50%
Razem
30.77%
23.08%
46.15%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
32%
48%
19%
29
43
17
Min./Mecz
30%
60%
9%
27
54
8
Min./Mecz
31%
54%
14%
28
49
13
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
29%
49%
21%
26
44
19
Min./Mecz
29%
59%
13%
26
53
11
Min./Mecz
29%
54%
17%
26
49
15
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 04:44
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 04:44
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Maxi Pereira - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Sebastián Taborda - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 14 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Álvaro Navarro - 7 Gole | ||
| 46 - 60 | 11 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Hugo Costela - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 17 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Maxi Pereira - 8 Gole | ||
| 76 - 90 | 8 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Nathaniel Revetria - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 04:51
| 1 | ![]() | Nacional | 2.11 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Peñarol | 2.07 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Defensor SC | 1.84 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Danubio | 1.81 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Cerro Montevideo | 1.25 pkt./m. |
| 6 | ![]() | River Plate | 1.3 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Wanderers | 1.27 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Liverpool | 1.32 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Bella Vista | 1.29 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Tacuarembo | 1.19 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 02:53
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 04:44
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 6 | 8 |
| Liga | 3 | 6 | 8 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 8 | 11 |
| Liga | 3 | 7 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 8 | 17 |
| Liga | 9 | 8 | 17 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 13 | 8 | 11 |
| Liga | 11 | 7 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 5 | 7 |
| Liga | 5 | 5 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 04:44
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 3 | 7 |
| Liga | 4 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 3 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




















































Komentarze