Rocha 2005
Kadra Rocha 2005
Bramkarze
| Data ur. | 13/01/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1977 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 82 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 17/04/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/09/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/08/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 15/10/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/09/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/05/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 03/06/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 66 kg |
| Data ur. | 04/04/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/05/1982 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/09/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/08/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/10/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 63 kg |
| Data ur. | 03/09/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1983 |
| Wiek | 21 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 07/11/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/12/1987 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/07/1975 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/01/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Display stats
| Data ur. | 17/08/1966 |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
47 %
Success rate since the beginning of his career:
47 %
Lista spotkań
| 04/12 | 04/12/2005 | Campeonato UruguayoCU | 15. Kolejka15K | Miramar Misiones | ![]() | 3 3 | ![]() | Rocha | |
| 07/12 | 07/12/2005 | Campeonato UruguayoCU | 16. Kolejka16K | Rocha | ![]() | 2 1 | ![]() | Rampla Juniors | |
| 11/12 | 11/12/2005 | Campeonato UruguayoCU | 17. Kolejka17K | Peñarol | ![]() | 4 4 | ![]() | Rocha |
Podsumowanie rozgrywek 2005Ostatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 08:31
Campeonato Uruguayo Especial | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 17 | 6 | 7 | 4 | 27 | 21 | 6 |
Campeonato Uruguayo | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 17 | 10 | 3 | 4 | 37 | 25 | 12 |
| Apertura | ||||||
| Clausura | ||||||
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 16 | 10 | 8 | 64 | 46 | 18 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | D. A. Bonelli | San Miguel | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | R. L. Chaparro | Fénix | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Diego Ciz | ||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Cristiano Araújo | Progreso | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | N. Palavecino | Fénix | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | N. Palavicino | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Luis González | Trener | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Bryan Aldave | Estudiantes | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Caballero | Nieznany | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | A. A. Gómez | Fénix | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | A. Lioret | Basáñez | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Martínez | Tacuarembo | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Carlos Pazos | Liverpool | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Charlie Santos | Atenas | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Angelo Lamanna | Wolny | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2004 | ![]() | Héctor Méndez | Wolny | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:01
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
11%
19%
15%
Wszystkie rozgrywki
11%
19%
15%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
22%
13%
18%
Wszystkie rozgrywki
22%
13%
18%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
56%
63%
59%
Wszystkie rozgrywki
56%
63%
59%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
50%
44%
47%
Wszystkie rozgrywki
50%
44%
47%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
44%
56%
50%
Wszystkie rozgrywki
44%
56%
50%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
40
37
40
Wszystkie rozgrywki
40
37
39
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
41
31
41
Wszystkie rozgrywki
41
31
36
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 3 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
77.78%
11.11%
11.11%
Na wyjeździe
28.57%
71.43%
Razem
56.25%
37.5%
6.25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
77.78%
11.11%
11.11%
Na wyjeździe
28.57%
71.43%
Razem
56.25%
37.5%
6.25%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
37.5%
37.5%
25%
Na wyjeździe
44.44%
55.56%
Razem
41.18%
17.65%
41.18%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
37.5%
37.5%
25%
Na wyjeździe
44.44%
55.56%
Razem
41.18%
17.65%
41.18%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
32%
50%
18%
28
45
16
Min./Mecz
29%
41%
30%
26
37
27
Min./Mecz
30%
46%
24%
27
41
21
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
32%
50%
18%
28
45
16
Min./Mecz
29%
41%
30%
26
37
27
Min./Mecz
30%
46%
24%
27
41
21
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:01
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 09:38
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 11 | 10 |
| Najlepszy strzelec : José Pedro Cardoso - 6 Gole | ||
| 16 - 30 | 9 | 3 |
| Najlepszy strzelec : José Pedro Cardoso - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Luis Magureguy - 11 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Mauro Aldave - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 15 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Luis Magureguy - 7 Gole | ||
| 76 - 90 | 13 | 13 |
| Najlepszy strzelec : José Pedro Cardoso - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 04:51
| 17 | ![]() | Rampla Juniors | 1.07 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Paysandú BV | 0.92 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Miramar Misiones | 1.37 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Juventud | 0.83 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Racing CM | 1.06 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Rocha | 1.03 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Villa Española | 0.82 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Colonia | 1 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Cerrito | 1.33 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Frontera Rivera | 0.97 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Progreso | 0.94 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 05:21
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:01
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 3 | 3 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 1 |
| Liga | 1 | 3 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 4 | 4 |
| Liga | 3 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 7 | 10 |
| Liga | 7 | 7 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 5 | 6 |
| Liga | 8 | 5 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 13 | 5 | 12 |
| Liga | 13 | 5 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 9 | 15 |
| Liga | 7 | 9 | 15 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:01
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | ||
| Liga | 7 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 13 | 5 | 12 |
| Liga | 13 | 5 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 3 | 7 |
| Liga | 4 | 3 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table

































Komentarze