Molde 2000
Kadra Molde 2000
Bramkarze
| Data ur. | 27/04/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 16/12/1968 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/10/1972 |
| Wiek | 27 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 08/08/1969 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/08/1972 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1970 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/10/1971 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/04/1970 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 94 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 02/02/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 17/09/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1969 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/07/1975 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/07/1975 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/10/1980 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 09/09/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/05/1975 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 12/07/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 06/04/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 01/11/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
49 %
Success rate since the beginning of his career:
46 %
Lista spotkań
| 01/10 | 01/10/2000 | TippeligaenT | 24. Kolejka24K | Moss | ![]() | 0 1 | ![]() | Molde | |
| 14/10 | 14/10/2000 | TippeligaenT | 25. Kolejka25K | Molde | ![]() | 2 4 | ![]() | Stabaek | |
| 22/10 | 22/10/2000 | TippeligaenT | 26. Kolejka26K | Brann Bergen | ![]() | 4 0 | ![]() | Molde |
Podsumowanie rozgrywek 2000Ostatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 19:23
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 11 | 7 | 8 | 46 | 47 | -1 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 29 | 12 | 8 | 9 | 51 | 52 | -1 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | F. Kjölner | Vaalerenga | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Roger Nilsen | Grazer AK | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | S. A. Raket | ||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Clayton Zane | Northern Spirit | |
| 01/09 | 01/09/2000 | ![]() | Petter Rudi | S Wednesday | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 23/06 | 23/06/2000 | ![]() | Andreas Lund | Wimbledon | Wypożyczenie |
| 23/07 | 23/07/2000 | ![]() | Martin Andresen | Wimbledon | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | O. B. Sundgot | Lyn Oslo | |
| 11/02 | 11/02/2000 | ![]() | Andreas Lund | Wimbledon | 4.2 Mln€ |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 31/12 | 31/12/1999 | ![]() | Paal Lydersen | Retraité | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Dennis Schiller | Retraité | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 19:59
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
31%
15%
23%
Wszystkie rozgrywki
36%
13%
24%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
8%
31%
19%
Wszystkie rozgrywki
7%
27%
17%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
69%
62%
65%
Wszystkie rozgrywki
64%
60%
62%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
7%
7%
7%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
74
74
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
16
Wszystkie rozgrywki
16
38
27
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 7 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
0%
97%
3%
0
88
2
Min./Mecz
0%
96%
4%
0
86
4
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 19:59
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 20:11
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 1 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 1 | 0 |
| 76 - 90 | 0 | 0 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 05:13
| 1 | ![]() | Rosenborg | 2.18 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Lilleström | 1.61 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Viking Stavanger | 1.58 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Molde | 1.62 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Brann Bergen | 1.48 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Tromsö | 1.36 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.48 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Kongsvinger | 1.28 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Stabaek | 1.66 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Start | 1.35 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 10:59
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 19:59
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 3 | 4 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 2 | 4 |
| Liga | 5 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 8 | 10 |
| Liga | 5 | 9 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 5 | 10 |
| Liga | 5 | 5 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 8 | 7 |
| Liga | 5 | 8 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 12 | 5 | 12 |
| Liga | 11 | 5 | 12 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 19:59
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 9 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | ||
| Liga | 5 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 12 | 1 | 2 |
| Liga | 11 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table



































Komentarze