Odd Grenland 2000
Kadra Odd Grenland 2000
Bramkarze
| Data ur. | 20/04/1969 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 08/01/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 20/05/1972 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 21/09/1975 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 14/09/1978 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 17/08/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 83 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 12/01/1972 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 19/02/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 19/04/1981 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 06/03/1975 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 20/11/1981 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 11/10/1967 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 17/03/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 14/11/1970 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 29/09/1983 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 07/09/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 26/05/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 03/01/1983 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 13/10/1971 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Trener
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
45 %
Lista spotkań
| 15/10 | 15/10/2000 | TippeligaenT | 25. Kolejka25K | Odd Grenland | ![]() | 4 0 | ![]() | Vaalerenga | |
| 22/10 | 22/10/2000 | TippeligaenT | 26. Kolejka26K | Bryne | ![]() | 1 0 | ![]() | Odd Grenland | |
| 29/10 | 29/10/2000 | NorgesmesterskapetN | FinałF | Odd Grenland | ![]() | 2 1dogr. | ![]() | Viking Stavanger |
Podsumowanie rozgrywek 2000Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 01:32
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 11 | 5 | 10 | 40 | 31 | 9 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 29 | 13 | 6 | 10 | 48 | 34 | 14 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Tarjei Dale | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Kim Larsen | Free | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Armin Sistek | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | J. G. Solli | ||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | E. B. Andersen | Vejle | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Arne Sandstö | Lilleström | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Frode Johnsen | Rosenborg | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Borge Rannestad | Retired | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Arne Sandstö | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 05:19
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
8%
69%
38%
Wszystkie rozgrywki
6%
69%
34%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
46%
23%
35%
Wszystkie rozgrywki
44%
23%
34%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
85%
31%
58%
Wszystkie rozgrywki
88%
31%
62%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
8%
4%
Wszystkie rozgrywki
0%
8%
3%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
3
3
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 2 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 2 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
83
7
Min./Mecz
0%
96%
4%
0
87
3
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
83
7
Min./Mecz
0%
97%
3%
0
87
3
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 05:19
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 05:13
| 12 | ![]() | Strömsgodset | 1.47 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Moss | 1.49 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Lyn Oslo | 1.55 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Sogndal | 1.44 pkt./m. |
| 16 | ![]() | HamKam | 1.36 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Odd | 1.68 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Bryne | 1.58 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Skeid | 1.32 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Haugesund | 1.43 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Eik | 1.51 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Hödd | 1.36 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 10:59
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 05:19
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 6 | 5 |
| Liga | 1 | 6 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 7 | 7 |
| Liga | 5 | 7 | 12 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 2 | 6 |
| Liga | 7 | 2 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 1 | 4 |
| Liga | 10 | 1 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 7 | 5 |
| Liga | 3 | 7 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 05:19
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | |
| Liga | 2 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | ||
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 7 | 7 |
| Liga | 5 | 7 | 12 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 1 | |
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 1 | |
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 7 | 2 |
| Liga | 7 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga | 2 |





Portraits
Table



































Komentarze