Odd Grenland 2005
Kadra Odd Grenland 2005
Bramkarze
| Data ur. | 20/04/1969 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 29/09/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 88 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 08/01/1973 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 15/09/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 29/10/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 28/02/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Pomocnicy
| Data ur. | 11/08/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 19/02/1974 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 12/04/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 06/03/1975 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 20/11/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 22/08/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 02/07/1987 |
| Wiek | 17 lat |
| Data ur. | 29/01/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
| Data ur. | 12/10/1974 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 85 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 28/02/1972 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 89 kg |
| Data ur. | 23/10/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 29/07/1976 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 18/11/1987 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 29/09/1983 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 27/11/1977 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 17/01/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
Trener
Success rate in this team:
41 %
Success rate since the beginning of his career:
41 %
Lista spotkań
| 16/10 | 16/10/2005 | TippeligaenT | 24. Kolejka24K | Odd Grenland | ![]() | 2 2 | ![]() | HamKam | |
| 23/10 | 23/10/2005 | TippeligaenT | 25. Kolejka25K | Brann Bergen | ![]() | 2 2 | ![]() | Odd Grenland | |
| 29/10 | 29/10/2005 | TippeligaenT | 26. Kolejka26K | Odd Grenland | ![]() | 2 2 | ![]() | Vaalerenga |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2005Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 06:51
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 9 | 6 | 11 | 28 | 51 | -23 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | F. De Ornelas | Olympiakos | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Torjus Hansen | Rosenborg | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Erik Midtgarden | ||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Per Nilsson | AIK Solna | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Somen Tchoyi | Union Douala | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Patrick Suffo | Coventry | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Svindal Larsen | FC Nürnberg | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Alexander Aas | Odense | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Ronny Deila | Viking | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Kim Engen | Pors Grenland | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Heinz Müller | Lilleström | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Anders Rambekk | Lilleström | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Armin Sistek | Tönsberg | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Martin Wiig | Fredrikstad | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Tarjei Dale | Pors Grenland | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 06:51
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
31%
38%
35%
Wszystkie rozgrywki
31%
38%
35%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
23%
8%
15%
Wszystkie rozgrywki
23%
8%
15%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
54%
77%
65%
Wszystkie rozgrywki
54%
77%
65%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
8%
8%
8%
Wszystkie rozgrywki
8%
8%
8%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
5
Wszystkie rozgrywki
5
6
6
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
93%
7%
0
83
7
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
7
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
93%
7%
0
83
7
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
7
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 06:51
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 03:34
| 4 | ![]() | Brann Bergen | 1.56 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Lilleström | 1.56 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Stabaek | 1.68 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Tromsö | 1.41 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.25 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Odd | 1.6 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Vaalerenga | 1.49 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Lyn Oslo | 1.52 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Moss | 1.34 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Strömsgodset | 1.38 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Sogndal | 1.31 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 00:18
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 06:51
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 5 |
| Liga | 4 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 4 | 5 |
| Liga | 3 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 6 | 6 |
| Liga | 3 | 6 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 10 | 11 |
| Liga | 5 | 10 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 2 | 5 |
| Liga | 8 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 6 | 11 |
| Liga | 6 | 6 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 06:51
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 1 | 3 |
| Liga | 8 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 1 | 3 |
| Liga | 6 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 6 | 5 |
| Liga | 2 | 6 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table











































Komentarze