FC Nürnberg 2005/2006
Kadra FC Nürnberg 2005/2006
Bramkarze
| Data ur. | 04/03/1977 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1979 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 20/12/1975 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/06/1982 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1982 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/08/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/04/1974 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/04/1980 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/11/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/12/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/02/1983 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 16/09/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/08/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/11/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/08/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1976 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/11/1986 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1976 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/10/1975 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/02/1981 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1981 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/09/1977 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/10/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 25/01/1975 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/04/1982 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/01/1984 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/11/1986 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/09/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
48 %
Success rate since the beginning of his career:
45 %
Trener
Data ur. 13/01/1954
Wiek 52 lat
Przyszedł : 01/11/2005
Odszedł : 08/11/2005
Success rate in this team:
38 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Success rate in this team:
37 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Pracownicy
| Dieter Lieberwirth | Przyszedł : 10/11/2005 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2007 |
| Jürgen Raab | Przyszedł : 10/11/2005 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 11/02/2008 |
| Dieter Lieberwirth | Przyszedł : 13/05/2003 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 31/10/2005 |
| Adam Matysek | Przyszedł : 01/07/2005 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 16/07/2014 |
| Lothar Kurbjuweit | Przyszedł : 07/12/2005 |
| Skaut | Odszedł : 01/07/2010 |
| Reinhold Hintermaier | Przyszedł : 01/07/2004 |
| Skaut | |
| Thomas Adler | Przyszedł : 01/07/2005 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/01/2007 |
| Rainer Zietsch | Przyszedł : 01/07/2004 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2006 |
| Florian Hinterberger | Przyszedł : 01/07/2004 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2007 |
| Reinhold Hintermaier | Przyszedł : 01/07/2004 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2010 |
Lista spotkań
| 02/05 | 02/05/2006 | BundesligaB | 32. Kolejka32K | FC Nürnberg | ![]() | 5 2 | ![]() | M'gladbach | |
| 06/05 | 06/05/2006 | BundesligaB | 33. Kolejka33K | Bayer Leverkusen | ![]() | 2 2 | ![]() | FC Nürnberg | |
| 13/05 | 13/05/2006 | BundesligaB | 34. Kolejka34K | FC Nürnberg | ![]() | 2 1 | ![]() | Hertha Berlin |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2005/2006Ostatnio zaktualizowane 29/05/2026 o 10:44
Bundesliga | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 12 | 8 | 14 | 49 | 51 | -2 |
DFB-Pokal | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 37 | 14 | 9 | 14 | 57 | 52 | 5 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 25/05 | 25/05/2005 | ![]() | Jan Polak | Slovan | |
| 30/05 | 30/05/2005 | ![]() | Jaouhar Mnari | ES Tunis | Wolny Transfer |
| 22/06 | 22/06/2005 | ![]() | Adel Chedli | Istres | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Benjamin Lense | Bielefeld | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | C. Pagenburg | ||
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Ivan Saenko | Karlsruhe | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | Öztürk Sezer | GB | |
| 12/01 | 12/01/2006 | ![]() | Jan Kristiansen | Esbjerg | 350 Tys.€ |
| 14/01 | 14/01/2006 | ![]() | Gláuber | Palmeiras | 500 Tys.€ |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 15/07 | 15/07/2005 | ![]() | Javier Pínola | Racing Club | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Thomas Adler | Feucht | Trener Młodzieży |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Adam Matysek | RKS Radomsko | Trener Bramkarzy |
| 09/11 | 09/11/2005 | ![]() | Hans Meyer | Hertha | Trener |
| 10/11 | 10/11/2005 | ![]() | Jürgen Raab | VfB Pössneck | Asystent Trenera |
| 07/12 | 07/12/2005 | ![]() | L. Kurbjuweit | Unknown | Skaut |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 21/06 | 21/06/2005 | ![]() | Marcel Ketelaer | Ahlen | 70 Tys.€ |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Pekka Lagerblom | Werder | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Dirk Langerbein | RW Essen | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Svindal Larsen | Odd Grenland | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Mehdi Taouil | Montpellier | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | C. Wiesner | Bayreuth | |
| 05/07 | 05/07/2005 | ![]() | Lawrence Aidoo | E. Cottbus | Wolny Transfer |
| 08/07 | 08/07/2005 | ![]() | Leandro Tigrão | Unknown | |
| 29/07 | 29/07/2005 | ![]() | Tomasz Hajto | Southampton | |
| 31/08 | 31/08/2005 | ![]() | Wiblishauser | St. Gallen | Wolny Transfer |
| 11/10 | 11/10/2005 | ![]() | Samuel Slovak | Slovan | Wolny Transfer |
| 05/02 | 05/02/2006 | ![]() | Bartosz Bosacki | Lech Poznan | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 02/01 | 02/01/2006 | ![]() | Maik Wagefeld | Dresden | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 31/10 | 31/10/2005 | ![]() | Wolfgang Wolf | Free | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:28
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
12%
35%
24%
Wszystkie rozgrywki
11%
32%
22%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
18%
12%
15%
Wszystkie rozgrywki
22%
16%
19%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
65%
47%
56%
Wszystkie rozgrywki
67%
47%
57%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
71%
35%
53%
Wszystkie rozgrywki
72%
37%
54%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
29%
59%
44%
Wszystkie rozgrywki
28%
58%
43%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
30
37
31
Wszystkie rozgrywki
31
36
33
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
37
37
37
Wszystkie rozgrywki
37
37
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 3 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 3 times | 4 times |
| 6 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
66.67%
16.67%
16.67%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
61.11%
27.78%
11.11%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
69.23%
15.38%
15.38%
Na wyjeździe
57.14%
42.86%
Razem
65%
25%
10%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
20%
20%
60%
Na wyjeździe
10%
90%
Razem
6.67%
13.33%
80%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
20%
20%
60%
Na wyjeździe
18.18%
81.82%
Razem
6.25%
18.75%
75%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
37%
39%
24%
33
35
22
Min./Mecz
12%
55%
33%
11
49
30
Min./Mecz
25%
47%
29%
22
42
26
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
38%
40%
23%
34
36
21
Min./Mecz
16%
54%
30%
14
49
27
Min./Mecz
26%
47%
26%
24
42
24
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:28
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 31/05/2026 o 00:02
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 11 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Robert Vittek - 9 Gole | ||
| 16 - 30 | 11 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Robert Vittek - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Stefan Kiessling - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Ivan Saenko - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Stefan Kiessling - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 14 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Stefan Kiessling - 7 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 06:25
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:28
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 2 | 3 |
| Liga | 7 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 3 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 5 | 5 |
| Liga | 4 | 6 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 5 | 10 |
| Liga | 9 | 5 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 5 | 6 |
| Liga | 7 | 4 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 8 | 8 |
| Liga | 7 | 7 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 6 | 8 |
| Liga | 10 | 7 | 14 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 11:28
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 1 | |
| Liga | 9 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 1 | 3 |
| Liga | 7 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 2 | 5 |
| Liga | 7 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


























































Komentarze