Haguenau 1995/1996
Kadra Haguenau 1995/1996
Bramkarze
| Data ur. | 11/04/1962 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 30/03/1972 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 19/08/1960 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1974 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 18/10/1974 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/01/1959 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/07/1975 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 22/07/1973 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1968 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 08/06/1976 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/04/1971 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1970 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 14/06/1972 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/11/1964 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 74 kg |
Trener
Trener
Data ur. 06/10/1943
Wiek 52 lat
Przyszedł : 01/07/1989
Odszedł : 01/07/1996
Success rate in this team:
35 %
Success rate since the beginning of his career:
36 %
Lista spotkań
| 04/05 | 04/05/1996 | National 1N1 | 31. Kolejka31K | Haguenau | ![]() | 1 2 | ![]() | Châtellerault | |
| 11/05 | 11/05/1996 | National 1N1 | 32. Kolejka32K | Haguenau | ![]() | 1 1 | ![]() | Fécamp | |
| 18/05 | 18/05/1996 | National 1N1 | 33. Kolejka33K | Sedan | ![]() | 0 0 | ![]() | Haguenau |
Podsumowanie rozgrywek 1995/1996Ostatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 19:39
National 1 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 5 | 8 | 19 | 24 | 52 | -28 |
| National 1A | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 6 | 8 | 20 | 28 | 55 | -27 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Eddy Cloarec | Agde | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Vincent Dufour | Viry-Châtillon | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | C. Gutfreund | ||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Éric Mosser | Unknown | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Fabrice Normand | Sedan | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Philippe Offner | Vauban Strasbourg | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | R. Steinmetz | Vauban Strasbourg | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Emmanuel Walter | Metz B | |
| 01/01 | 01/01/1996 | ![]() | Marc Walter | Mulhouse | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Alain Klieber | Besançon | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Serge Jenner | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 19:39
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
44%
50%
47%
Wszystkie rozgrywki
41%
47%
44%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
25%
19%
22%
Wszystkie rozgrywki
29%
18%
24%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
44%
44%
44%
Wszystkie rozgrywki
41%
47%
44%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
6%
3%
Wszystkie rozgrywki
0%
6%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
6%
3%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
66
0
Wszystkie rozgrywki
0
66
66
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
71
0
Wszystkie rozgrywki
0
40
40
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 5 times | 5 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
94%
5%
0
85
5
Min./Mecz
0%
97%
3%
0
87
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 19:39
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 00:47
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 1 |
| 16 - 30 | 0 | 0 |
| 31 - 45 | 0 | 0 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 1 | 1 |
| 76 - 90 | 0 | 2 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:50
| 138 | ![]() | Meaux | 1.18 pkt./m. |
| 139 | ![]() | CA Lisieux | 1.07 pkt./m. |
| 140 | Fontainebleau | 1.26 pkt./m. | |
| 141 | ![]() | St-Dié Kellermann | 1.16 pkt./m. |
| 142 | ![]() | AS Poissy | 1.49 pkt./m. |
| 143 | ![]() | Haguenau | 1.35 pkt./m. |
| 144 | ![]() | Luçon | 1.28 pkt./m. |
| 145 | ![]() | Forbach | 1.4 pkt./m. |
| 146 | ![]() | Arles | 1.22 pkt./m. |
| 147 | ![]() | Hyères | 1.34 pkt./m. |
| 148 | ![]() | Gravelines | 1.37 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 00:42
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 19:39
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 7 | 6 |
| Liga | 3 | 6 | 6 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 9 | 15 | 18 |
| Liga | 9 | 14 | 19 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 7 | 8 |
| Liga | 4 | 6 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 5 | 6 |
| Liga | 6 | 5 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 9 | 7 |
| Liga | 4 | 8 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 5 | 3 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 19:39
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 9 | 15 | 18 |
| Liga | 9 | 14 | 19 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table






























Komentarze