Wasquehal 1995/1996
Kadra Wasquehal 1995/1996
Bramkarze
| Data ur. | 10/03/1979 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 27/12/1972 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 03/10/1973 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 13/12/1969 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1970 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1970 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/06/1975 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 19/04/1971 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Display stats
| Data ur. | 14/09/1970 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 29/12/1970 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 75 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 09/02/1967 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1968 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 25/02/1964 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 28/11/1967 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/09/1972 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/08/1964 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1969 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 68 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 25/09/1978 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 04/02/1970 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/01/1969 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/09/1974 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/09/1971 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Trener
Success rate in this team:
41 %
Success rate since the beginning of his career:
41 %
Pracownicy
| Claude Strassel | Przyszedł : 01/07/1993 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2001 |
| Bernard Docquiert | Przyszedł : 01/07/1995 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 30/06/1998 |
Lista spotkań
| 11/05 | 11/05/1996 | National 1N1 | 32. Kolejka32K | Wasquehal | ![]() | 0 0 | ![]() | ATAC | |
| 18/05 | 18/05/1996 | National 1N1 | 33. Kolejka33K | Saint-Leu VO | ![]() | 1 0 | ![]() | Wasquehal | |
| 25/05 | 25/05/1996 | National 1N1 | 34. Kolejka34K | Wasquehal | ![]() | 0 2 | ![]() | AS Evry |
Podsumowanie rozgrywek 1995/1996Ostatnio zaktualizowane 08/05/2026 o 22:51
National 1 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 8 | 14 | 10 | 32 | 30 | 2 |
| National 1A | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Hyacinthe Dabe | Le Touquet | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | J. Desportes | Fécamp | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Adilson Furtado | Lens B | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Paul Leroy | Lens B | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Luis Lourenco | ||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Vincent Magniez | ||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | F. Persoon | SCO Roubaix | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | L. Quievreux | ||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | C. Soyer | Châtellerault | |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Pascal Cygan | Lille | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Franck Deraedt | Armentières | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/1996 | ![]() | J. Desportes | ES Vallée de l'Eure | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Thierry Lepers | Retired | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Lourenço | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:32
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
38%
56%
47%
Wszystkie rozgrywki
38%
56%
47%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
50%
38%
44%
Wszystkie rozgrywki
50%
38%
44%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
44%
38%
41%
Wszystkie rozgrywki
44%
38%
41%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 5 times | 5 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:32
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:50
| 109 | JGA Nevers | 1.45 pkt./m. | |
| 110 | ![]() | Vauban Strasbourg | 1.74 pkt./m. |
| 111 | Clermont-F | 1.4 pkt./m. | |
| 112 | ![]() | Melun | 1.4 pkt./m. |
| 113 | ![]() | Limoges FC | 1.62 pkt./m. |
| 114 | ![]() | Wasquehal | 1.47 pkt./m. |
| 115 | ![]() | Toulouse-Fontaines | 1.24 pkt./m. |
| 116 | ![]() | Noisy-le-Sec | 1.49 pkt./m. |
| 117 | SCO Roubaix | 1.34 pkt./m. | |
| 118 | ![]() | Versailles | 1.32 pkt./m. |
| 119 | ![]() | Thonon | 1.34 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 01:41
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:32
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 6 | 6 |
| Liga | 3 | 6 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 5 | 6 |
| Liga | 3 | 5 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 5 | 6 |
| Liga | 6 | 5 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 3 | 8 |
| Liga | 7 | 3 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 6 | 7 |
| Liga | 6 | 6 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 4 | 3 |
| Liga | 3 | 4 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 6 | 4 | 3 |
| Liga | 6 | 4 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:32
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table
































Komentarze