Cotonsport 2014
Kadra Cotonsport 2014
Bramkarze
| Data ur. | 14/04/1992 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/08/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Data ur. | 14/07/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 28/02/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 28/02/1992 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/1990 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 27/10/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/12/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1979 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Data ur. | 13/08/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 19/08/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 29/05/1995 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1984 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 01/10/1997 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 02/06/1985 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/10/1990 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 08/03/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 22/05/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Display stats
| Data ur. | 16/11/1995 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 09/07/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/04/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 13/01/1993 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/10/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/10/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 23/10/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 64 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 17/06/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
| Data ur. | 30/08/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/07/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Data ur. | 18/05/1993 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 29/12/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1990 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/06/1992 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/04/1991 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
59 %
Success rate since the beginning of his career:
57 %
Lista spotkań
Last results
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
MTN Elite One
Orange CAF Champions League
Afrykański Puchar Konfederacji
Coupe du Cameroun
| 23/11 | 23/11/2014 | Coupe du CamerounCC | FinałF | Cotonsport | ![]() | 2 0 | ![]() | Panthère | |
| 26/11 | 26/11/2014 | MTN Elite OneMTNEO | 37. Kolejka37K | Union Douala | ![]() | 1 2 | ![]() | Cotonsport | |
| 30/11 | 30/11/2014 | MTN Elite OneMTNEO | 38. Kolejka38K | Cotonsport | ![]() | 3 0 | ![]() | Cosmos de Bafia |
Ranking FBDB
Klasyfikacja generalna
MTN Elite One
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Cotonsport | 78 | 36 | 23 | 9 | 4 | 57 | 16 | +41 |
2
| ![]() | Unisport de Bafang | 65 | 36 | 18 | 11 | 7 | 32 | 21 | +11 |
3
| ![]() | Cosmos de Bafia | 63 | 36 | 18 | 9 | 9 | 42 | 33 | +9 |
4
| ![]() | UMS de Loum | 60 | 36 | 19 | 3 | 14 | 34 | 32 | +2 |
5
| ![]() | APEJES | 59 | 36 | 17 | 8 | 11 | 45 | 40 | +5 |
6
| ![]() | Les Astres | 57 | 36 | 17 | 6 | 13 | 47 | 41 | +6 |
7
| ![]() | New Stars Douala | 56 | 36 | 17 | 5 | 14 | 39 | 28 | +11 |
8
| ![]() | Bamboutos Mbouda | 55 | 36 | 16 | 7 | 13 | 34 | 30 | +4 |
9
| ![]() | Fovu Baham | 49 | 36 | 12 | 13 | 11 | 32 | 29 | +3 |
10
| ![]() | Union Douala | 47 | 36 | 12 | 11 | 13 | 41 | 35 | +6 |
Podsumowanie rozgrywek 2014Ostatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 06:32
MTN Elite One | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 23 | 9 | 3 | 57 | 16 | 41 |
Afrykański Puchar Konfederacji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 15 | -2 |
Orange CAF Champions League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 |
Coupe du Cameroun | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | 13 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 57 | 33 | 14 | 9 | 91 | 37 | 54 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | F. Bongyang | YOSA | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | C. Djeugoué | AC Douala | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Rostand Kako | Séwé Sports | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | A. Nsangue | New Stars | |
| 12/02 | 12/02/2014 | ![]() | Moussa Bana | ||
| 12/02 | 12/02/2014 | ![]() | Bassama Ntsole | ||
| 12/02 | 12/02/2014 | ![]() | L. W. Ndongo | ||
| 12/02 | 12/02/2014 | ![]() | E. Yosanguim | ||
| 20/02 | 20/02/2014 | ![]() | Rostand M'Baï | ESS | |
| 01/03 | 01/03/2014 | ![]() | Georges Bokwe | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
| 30/01 | 30/01/2014 | ![]() | Didier Gomes | Wolny | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | J. Bapidi Fils | Al Oruba | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Boukama-Kaya | GD Libolo | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Ambroise Oyongo | Rainbow | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Moussa Yedan | Al Ahly SC | |
| 09/01 | 09/01/2014 | ![]() | Aminou Bouba | ES Tunis | |
| 15/01 | 15/01/2014 | ![]() | Bertrand Owundi | RC Arba | |
| 21/01 | 21/01/2014 | ![]() | C. Eloundou | Colorado | |
| 31/01 | 31/01/2014 | ![]() | Alexis Kada | Nantes C | |
| 06/02 | 06/02/2014 | ![]() | Emmanuel Mbongo | GD Libolo | |
| 27/03 | 27/03/2014 | ![]() | Frantz Pangop | Örgryte | |
| 01/07 | 01/07/2014 | ![]() | Frank Anguissa | Reims B | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2014 | ![]() | I. Koudizé | ASGNN | |
| 08/07 | 08/07/2014 | ![]() | Mohamed Chicoto | ASM Oran | |
| 01/09 | 01/09/2014 | ![]() | Djené | Alcorcón | Wolny Transfer |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:06
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
11%
41%
26%
Wszystkie rozgrywki
17%
41%
29%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
61%
53%
57%
Wszystkie rozgrywki
52%
41%
46%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
56%
41%
49%
Wszystkie rozgrywki
62%
41%
52%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
14%
4%
9%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
10%
15%
13%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
20
Wszystkie rozgrywki
20
18
20
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
45
Wszystkie rozgrywki
45
26
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 3 times | 6 times |
| 3 - 0 | 5 times | 6 times |
| 5 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 3 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 4 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 5 times | 7 times |
| 1 - 0 | 2 times | 4 times |
| 1 - 1 | 2 times | 4 times |
| 0 - 3 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 4 times | 4 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
25%
75%
Razem
14.29%
85.71%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
9%
86%
5%
8
77
5
Min./Mecz
0%
90%
10%
0
81
9
Min./Mecz
5%
88%
7%
4
79
7
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:06
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:26
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Kamilou Daouda - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 4 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Kamilou Daouda - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 1 | 4 |
| 46 - 60 | 1 | 4 |
| 61 - 75 | 2 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Souleymanou Moussa - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 5 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Rostand Kako - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 09:03
| 1 | ![]() | Cotonsport | 2.03 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Les Astres | 1.56 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Union Douala | 1.54 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Canon | 1.39 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Sable Batié | 1.23 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Fovu Baham | 1.43 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Unisport | 1.42 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Panthère | 1.41 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Aigle Royal | 1.27 pkt./m. |
| 10 | ![]() | YOSA | 1.37 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 11:27
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:06
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 8 | 3 | 6 |
| Liga | 11 | 3 | 11 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 19 | 3 | 6 |
| Liga | 11 | 3 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 11 | 17 |
| Liga | 14 | 14 | 24 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 6 | 6 |
| Liga | 13 | 5 | 15 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 6 | 6 |
| Liga | 1 | 3 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:06
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 1 | 4 |
| Liga | 14 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 1 | 4 |
| Liga | 13 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table


































































Komentarze