Örgryte 2026
Kadra Örgryte 2026
Bramkarze
| Data ur. | 17/01/1996 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Data ur. | 20/06/2001 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/02/1999 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/12/1991 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/09/2001 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 18/12/2004 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m93 |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1993 |
| Wiek | 33 lat |
Display stats
| Data ur. | 08/05/1996 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/09/2002 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 21/08/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/11/2002 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 08/03/2005 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m94 |
Display stats
| Data ur. | 23/09/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/07/1993 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/04/1997 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/12/1998 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m64 |
Display stats
| Data ur. | 04/04/1996 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 01/01/2001 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/12/2003 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/07/1989 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 17/08/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/11/1998 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/05/1999 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/01/2003 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
41 %
Pracownicy
| Björn West | Przyszedł : 01/01/2022 |
| Trener Bramkarzy | |
| Pontus Farnerud | Przyszedł : 01/01/2024 |
| Dyrektor Sportowy |
Lista spotkań
| 27/04 | 27/04/2026 | AllsvenskanA | 5. Kolejka5K | Örgryte | ![]() | 1 1 | ![]() | Degerfors | |
| 03/05 | 03/05/2026 | AllsvenskanA | 6. Kolejka6K | GAIS | ![]() | 4 0 | ![]() | Örgryte | |
| 11/05 | 11/05/2026 | AllsvenskanA | 7. Kolejka7K | IK Sirius | ![]() | 2 0 | ![]() | Örgryte | |
| 18/05 | 18/05/2026 | AllsvenskanA | 8. Kolejka8K | Örgryte | ![]() | preview | ![]() | IFK Göteborg | |
| 23/05 | 23/05/2026 | AllsvenskanA | 9. Kolejka9K | Halmstads | ![]() | preview | ![]() | Örgryte | |
| 29/05 | 29/05/2026 | AllsvenskanA | 10. Kolejka10K | Örgryte | ![]() | preview | ![]() | Elfsborg |
Ranking FBDB
Klasyfikacja generalna
Allsvenskan
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7
| ![]() | Malmö FF | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | 11 | +1 |
8
| ![]() | GAIS | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 8 | +1 |
9
| ![]() | AIK Solna | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 |
10
| ![]() | IF Brommapojkarna | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 13 | -3 |
11
| ![]() | Degerfors | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 |
12
| ![]() | Västeraas SK | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 14 | -5 |
13
| ![]() | Kalmar | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 10 | -1 |
14
| ![]() | Örgryte | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 18 | -12 |
15
| ![]() | IFK Göteborg | 3 | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 | 15 | -11 |
16
| ![]() | Halmstads | 2 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 14 | -10 |
Podsumowanie rozgrywek 2026Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 12:07
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 18 | -12 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 7 | -3 |
| Group 1 | ||||||
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 25 | -15 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 23/12 | 23/12/2025 | ![]() | S. Lagerlund | Utsiktens | |
| 26/12 | 26/12/2025 | ![]() | Rasmus Alm | Wolny | |
| 07/01 | 07/01/2026 | ![]() | Mathias Nilsson | Trelleborgs | Wolny Transfer |
| 08/01 | 08/01/2026 | ![]() | B. Laturnus | HTFF | |
| 02/02 | 02/02/2026 | ![]() | Michael Parker | WBA U-23 | |
| 13/02 | 13/02/2026 | ![]() | Tibbling-Ugwo | Assyriska | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 18/03 | 18/03/2026 | ![]() | Demirel Hodzic | Milan Futuro U-23 | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 17/12 | 17/12/2025 | ![]() | Amel Mujanic | AIK Solna | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Isak Dahlqvist | BW Linz | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Waylon Renecke | Copenhague | Powrót z wypożyczenia |
| 08/02 | 08/02/2026 | ![]() | Ibrahim Ahmed | Eskilstuna | |
| 01/07 | 01/07/2026 | ![]() | Demirel Hodzic | Milan Futuro U-23 | Powrót z wypożyczenia |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 27/02 | 27/02/2026 | ![]() | Millard Javette | Nieznany | Wypożyczenie |
| 10/03 | 10/03/2026 | ![]() | Maanz Karlsson | Torslanda | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 15/12 | 15/12/2025 | ![]() | N. Bärkroth | Zakończył karierę | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 02/01 | 02/01/2026 | ![]() | L. Samuelsson | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 10:33
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
50%
29%
Wszystkie rozgrywki
0%
50%
30%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
0%
25%
14%
Wszystkie rozgrywki
0%
25%
10%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
33%
50%
43%
Wszystkie rozgrywki
33%
50%
60%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
33%
25%
29%
Wszystkie rozgrywki
33%
25%
40%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
67%
50%
57%
Wszystkie rozgrywki
67%
50%
50%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
68
27
68
Wszystkie rozgrywki
68
27
44
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
60
22
60
Wszystkie rozgrywki
60
22
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 8 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
25%
75%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
100%
Razem
25%
75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
100%
Razem
20%
80%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
8%
69%
23%
7
62
21
Min./Mecz
19%
43%
38%
17
39
34
Min./Mecz
14%
54%
32%
13
49
28
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
8%
69%
23%
7
62
21
Min./Mecz
19%
43%
38%
17
39
34
Min./Mecz
20%
50%
30%
18
45
27
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 10:33
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 11:06
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 1 |
| 16 - 30 | 2 | 4 |
| 31 - 45 | 3 | 3 |
| Najlepszy strzelec : William Hofvander - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 2 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Anton Andreasson - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 1 | 6 |
| 76 - 90 | 1 | 6 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 07:25
| 19 | ![]() | IFK Värnamo | 1.25 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.26 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Brommapojk. | 1.31 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Osters IF | 1.47 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Jönköpings | 1.4 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Örgryte | 1.36 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Falkenbergs | 1.39 pkt./m. |
| 26 | ![]() | AFC Eskilstuna | 1.23 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Trelleborgs | 1.24 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Västeraas SK | 1.42 pkt./m. |
| 29 | ![]() | IK Brage | 1.44 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:03
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 10:33
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 3 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 2 | 6 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 2 | 2 |
| Liga | 0 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 10:33
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 3 | 2 | |
| Liga | 3 | 2 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 2 | |
| Liga | 4 | 2 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 3 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | |
| Liga | 2 | 2 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table






























































Komentarze