Aurillac 2003/2004
Kadra Aurillac 2003/2004
Bramkarze
| Data ur. | 19/09/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/02/1975 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 16/11/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/07/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 03/08/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1971 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/10/1971 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 1976 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/08/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/08/1971 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 65 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 03/06/1983 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 02/07/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/06/1974 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Display stats
| Data ur. | 28/06/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/08/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/04/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 29/11/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Display stats
| Data ur. | 29/05/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/07/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/05/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 11/09/1961
Wiek 42 lat
Przyszedł : 01/07/2001
Odszedł : 26/05/2008
Success rate in this team:
42 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Lista spotkań
| 09/05 | 09/05/2004 | Championnat de France AmateurCFA | 32. Kolejka32K | Bastia B | ![]() | 3 2 | ![]() | Aurillac | |
| 15/05 | 15/05/2004 | Championnat de France AmateurCFA | 33. Kolejka33K | Montpellier B | ![]() | 7 4 | ![]() | Aurillac | |
| 22/05 | 22/05/2004 | Championnat de France AmateurCFA | 34. Kolejka34K | Aurillac | ![]() | 0 3 | ![]() | Toulouse FC B |
Podsumowanie rozgrywek 2003/2004Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 14:55
Championnat de France Amateur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 12 | 10 | 12 | 57 | 52 | 5 |
| CFA Groupe C | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Vincent Faivre | Gazélec | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Yasine Kernou | Gazélec | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | B. Lafleuriel | Andrézieux | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | S. Lafon | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | S. Moukwelle | Oissel | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Mohamed Sadio | Alès | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Zédet | Viseu | |
| 01/04 | 01/04/2004 | ![]() | B. Verdelhan | Romorantin | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Grégory Adams | Rodez | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Moriba Bamba | GSI Pontivy | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Julien Benhamou | Pau | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Pierre Bouysse | Gueugnon B | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | S. Fontbonne | Manosque | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Olivier Jourda | Manosque | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Noam Surrier | Montauban | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:04
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
12%
24%
18%
Wszystkie rozgrywki
12%
24%
18%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
29%
18%
24%
Wszystkie rozgrywki
29%
18%
24%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
59%
59%
59%
Wszystkie rozgrywki
59%
59%
59%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
18%
12%
15%
Wszystkie rozgrywki
18%
12%
15%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
12%
6%
Wszystkie rozgrywki
0%
12%
6%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
13
13
13
Wszystkie rozgrywki
13
13
13
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
45
45
Wszystkie rozgrywki
45
45
45
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 7 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
80%
20%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
80%
20%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
13%
87%
0%
12
78
0
Min./Mecz
7%
87%
6%
7
78
5
Min./Mecz
10%
87%
3%
9
78
3
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
13%
87%
0%
12
78
0
Min./Mecz
7%
87%
6%
7
78
5
Min./Mecz
10%
87%
3%
9
78
3
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:04
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 10:37
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Yasine Kernou - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 4 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Patrice Vareilles - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 2 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Patrice Vareilles - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 1 | 1 |
| 61 - 75 | 0 | 2 |
| 76 - 90 | 0 | 4 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:50
| 86 | ![]() | Rodez | 1.38 pkt./m. |
| 87 | ![]() | ESA Brive | 1.42 pkt./m. |
| 88 | ![]() | Cercle Dijon | 1.41 pkt./m. |
| 89 | ![]() | Fécamp | 1.08 pkt./m. |
| 90 | ![]() | GSI Pontivy | 1.5 pkt./m. |
| 91 | ![]() | Aurillac FC | 1.5 pkt./m. |
| 92 | ![]() | Bourg-en-Bresse | 1.44 pkt./m. |
| 93 | ![]() | Vitrolles | 1.4 pkt./m. |
| 94 | ![]() | FCM Aubervilliers | 1.2 pkt./m. |
| 95 | ![]() | Beaucaire | 1.51 pkt./m. |
| 96 | ![]() | Calais | 1.38 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 18:39
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:04
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 8 | 5 |
| Liga | 2 | 8 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 6 | 5 |
| Liga | 4 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 12 | 4 | 10 |
| Liga | 12 | 4 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 10 | 21 |
| Liga | 15 | 10 | 21 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 5 | 6 |
| Liga | 4 | 5 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 4 | 1 |
| Liga | 2 | 4 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:04
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 8 | 5 |
| Liga | 2 | 8 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table














































Komentarze