Nice B 2003/2004
Kadra Nice B 2003/2004
Bramkarze
| Data ur. | 21/04/1983 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/06/1968 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/11/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 13/08/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 68 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 01/03/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/01/1983 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/10/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/01/1986 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 06/03/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 24/08/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/04/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/09/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/04/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 19/06/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/04/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 95 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/02/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 30/10/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 03/03/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/03/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/01/1986 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 15/05/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/12/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/06/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/04/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 25/01/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 26/08/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 56 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1985 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 03/07/1985 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/11/1985 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 69 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 09/11/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/01/1979 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/12/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/04/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/02/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 05/11/1960
Wiek 43 lat
Przyszedł : 01/03/2002
Odszedł : 25/04/2005
Success rate in this team:
37 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Pracownicy
| Frédéric Gioria | Przyszedł : 01/07/2003 |
| Trener Kondycyjny | Odszedł : 01/07/2009 |
Lista spotkań
| 08/05 | 08/05/2004 | Championnat de France AmateurCFA | 32. Kolejka32K | Nice B | ![]() | 1 0 | ![]() | Toulouse FC B | |
| 15/05 | 15/05/2004 | Championnat de France AmateurCFA | 33. Kolejka33K | Martigues | ![]() | 1 0 | ![]() | Nice B | |
| 22/05 | 22/05/2004 | Championnat de France AmateurCFA | 34. Kolejka34K | Nice B | ![]() | 3 0 | ![]() | FA Île-Rousse |
Podsumowanie rozgrywek 2003/2004Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 14:37
Championnat de France Amateur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 13 | 9 | 12 | 40 | 31 | 9 |
| CFA Groupe C | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Alcaly Camara | Sedan | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Alexis Ducoins | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Romain Giraud | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | R. Lala Bouali | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Nedjimi Zine | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Boris Oleksiak | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Franck Padovani | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | M. Pecastaing | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | J.-D. Pégot | Toulouse B | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | G. Richier | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | A. Soubervie | Bordeaux B | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Mathieu Tétron | ||
| 01/01 | 01/01/2004 | ![]() | Franco Dolci | Matienzo | |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Olivier Diompy | Moulins | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | P.-A. Mougeot | Lens B | |
| 01/10 | 01/10/2003 | ![]() | Samir Meriem | Yeovil | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 12/01 | 12/01/2004 | ![]() | Alcaly Camara | Sedan B | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Robert Camara | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 16:22
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
29%
29%
29%
Wszystkie rozgrywki
29%
29%
29%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
35%
24%
29%
Wszystkie rozgrywki
35%
24%
29%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
24%
24%
24%
Wszystkie rozgrywki
24%
24%
24%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
18%
0%
9%
Wszystkie rozgrywki
18%
0%
9%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
18%
6%
12%
Wszystkie rozgrywki
18%
6%
12%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
53
0
53
Wszystkie rozgrywki
53
0
53
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
50
0
50
Wszystkie rozgrywki
50
47
49
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 8 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 5 times | 5 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 5 times | 5 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
Razem
66.67%
33.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
Razem
66.67%
33.33%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
33.33%
33.33%
33.33%
Na wyjeździe
100%
Razem
25%
25%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
33.33%
33.33%
33.33%
Na wyjeździe
100%
Razem
25%
25%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
5%
88%
7%
4
79
6
Min./Mecz
0%
97%
3%
0
87
3
Min./Mecz
2%
93%
5%
2
83
4
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
5%
88%
7%
4
79
6
Min./Mecz
0%
97%
3%
0
87
3
Min./Mecz
2%
93%
5%
2
83
4
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 16:22
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:27
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 1 |
| 16 - 30 | 1 | 1 |
| 31 - 45 | 1 | 0 |
| 46 - 60 | 2 | 2 |
| 61 - 75 | 0 | 1 |
| 76 - 90 | 2 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Oumar Bakari - 2 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:51
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 16:22
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 8 | 4 |
| Liga | 3 | 8 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 3 | 5 |
| Liga | 8 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 8 | 8 |
| Liga | 3 | 8 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 10 | 8 |
| Liga | 3 | 10 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 8 | 6 |
| Liga | 6 | 8 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 16:22
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 |





Portraits
Table






































Komentarze