Reims 1988/1989
Kadra Reims 1988/1989
Bramkarze
| Data ur. | 09/06/1959 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1964 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 15/07/1956 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/10/1969 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 29/07/1968 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/02/1969 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 18/09/1957 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1965 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/08/1962 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/02/1965 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/05/1968 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Display stats
| Data ur. | 06/01/1967 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1970 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 19/01/1958 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 10/05/1962 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/05/1967 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/11/1968 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 07/08/1964 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1960 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/02/1969 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/03/1970 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 19/10/1969 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/06/1964 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/09/1960 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/11/1962 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1966 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 13/02/1954
Wiek 35 lat
Przyszedł : 01/07/1988
Odszedł : 01/07/1989
Success rate in this team:
33 %
Success rate since the beginning of his career:
32 %
Trener
Data ur. 26/08/1950
Wiek 38 lat
Przyszedł : 01/07/1988
Odszedł : 01/07/1989
Success rate in this team:
33 %
Success rate since the beginning of his career:
35 %
Pracownicy
| Vincent dos Santos | Przyszedł : 01/07/1985 |
| Dyrektor ds. sprzętu |
Lista spotkań
| 22/04 | 22/04/1989 | Division 2D2 | 32. Kolejka32K | Valenciennes | ![]() | 2 0 | ![]() | Reims | |
| 06/05 | 06/05/1989 | Division 2D2 | 33. Kolejka33K | Reims | ![]() | 0 2 | ![]() | Gueugnon | |
| 13/05 | 13/05/1989 | Division 2D2 | 34. Kolejka34K | Mulhouse | ![]() | 2 0 | ![]() | Reims |
Podsumowanie rozgrywek 1988/1989Ostatnio zaktualizowane 08/05/2026 o 12:30
Division 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 11 | 10 | 13 | 39 | 37 | 2 |
| Division 2A | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 12 | 10 | 14 | 42 | 40 | 2 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | J.-M. Jezierski | ||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Emmanuel Kundé | Laval | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Marc Santamaria | FC Bourges | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Thierry Tusseau | Matra Racing | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Pascal Valleau | Brest | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Patrick Vernet | Toulon | |
| 01/10 | 01/10/1988 | ![]() | J.-P. Orts | Cannes | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | D. Bathenay | Sète | Trener |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | M. Rouquette | Épernay | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Patrice Bozon | Dieppe | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | D. Christophe | Grenoble | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Pascal Drieu | SC Abbeville | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Ronil Dufrene | Lucé | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Marc Guardiola | Épernay | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Pascal Prince | Guingamp | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | J. Vercruysse | Retired | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Carlos Bianchi | Free | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 18:19
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
18%
76%
47%
Wszystkie rozgrywki
18%
68%
44%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
29%
38%
Wszystkie rozgrywki
47%
26%
36%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
18%
32%
Wszystkie rozgrywki
47%
26%
36%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
59%
12%
35%
Wszystkie rozgrywki
59%
16%
36%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
35%
65%
50%
Wszystkie rozgrywki
35%
58%
47%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
41
55
41
Wszystkie rozgrywki
41
53
44
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
44
45
Wszystkie rozgrywki
45
44
45
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 0 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
80%
20%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
75%
25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
80%
20%
Na wyjeździe
33.33%
33.33%
33.33%
Razem
69.23%
23.08%
7.69%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
33.33%
16.67%
50%
Na wyjeździe
9.09%
90.91%
Razem
11.76%
11.76%
76.47%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
33.33%
16.67%
50%
Na wyjeździe
9.09%
90.91%
Razem
11.76%
11.76%
76.47%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
36%
52%
12%
32
46
11
Min./Mecz
5%
62%
33%
5
56
29
Min./Mecz
21%
57%
23%
19
51
20
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
36%
52%
12%
32
46
11
Min./Mecz
7%
63%
29%
7
57
26
Min./Mecz
21%
58%
21%
19
52
19
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 18:19
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 23:49
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Pierre Orts - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 4 | 2 |
| 31 - 45 | 12 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Gilles Thieblemont - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Marc Santamaria - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 10 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Ivo Basay - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 7 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Ivo Basay - 8 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:56
| 27 | ![]() | Rennes | 1.51 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Rouen | 1.45 pkt./m. |
| 29 | ![]() | Cannes | 1.44 pkt./m. |
| 30 | ![]() | Mulhouse | 1.79 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Angers | 1.15 pkt./m. |
| 32 | ![]() | Reims | 1.61 pkt./m. |
| 33 | ![]() | Guingamp | 1.47 pkt./m. |
| 34 | ![]() | Orléans | 1.37 pkt./m. |
| 35 | ![]() | Caen | 1.58 pkt./m. |
| 36 | ![]() | Martigues | 1.32 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Gueugnon | 1.26 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 09:47
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 18:19
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 3 |
| Liga | 4 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 4 | 4 |
| Liga | 1 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 8 | 6 |
| Liga | 3 | 13 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 4 | 7 |
| Liga | 4 | 4 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 2 | 5 |
| Liga | 9 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | 2 | 4 |
| Liga | 8 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 5 |
| Liga | 3 | 4 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 5 | 4 |
| Liga | 1 | 10 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 18:19
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 4 | 4 |
| Liga | 1 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 8 | 4 |
| Liga | 1 | 13 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 4 | 7 |
| Liga | 4 | 4 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 4 | 4 |
| Liga | 1 | 4 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 5 | 4 |
| Liga | 1 | 10 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table
















































Komentarze