Matra Racing 1988/1989
Kadra Matra Racing 1988/1989
Bramkarze
| Data ur. | 07/04/1961 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/08/1967 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 04/09/1961 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/10/1967 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/08/1963 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/06/1955 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/04/1964 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/11/1969 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1968 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/04/1962 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/07/1964 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 25/06/1960 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1959 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1965 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1969 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/11/1961 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/12/1960 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1964 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/10/1956 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 21/09/1961 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/01/1967 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/08/1967 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1964 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/11/1960 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1955 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/06/1964 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
27 %
Success rate since the beginning of his career:
54 %
Success rate in this team:
31 %
Success rate since the beginning of his career:
53 %
Pracownicy
| Jean-Marie Lawniczak | Przyszedł : 01/07/1987 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/1988 |
| Denis Troch | Przyszedł : 01/07/1985 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/1989 |
| Luc Bruder | Przyszedł : 01/07/1987 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/1992 |
| Jean-Marie Lawniczak | Przyszedł : 01/07/1988 |
| Oficer Rekrutujący | Odszedł : 01/07/1989 |
| René Hauss | Przyszedł : 01/07/1985 |
| Kierownik Zespołu | Odszedł : 01/07/1990 |
Lista spotkań
| 13/05 | 13/05/1989 | Division 1D1 | 36. Kolejka36K | Auxerre | ![]() | 1 1 | ![]() | Matra Racing | |
| 20/05 | 20/05/1989 | Division 1D1 | 37. Kolejka37K | Matra Racing | ![]() | 1 0 | ![]() | Lille | |
| 31/05 | 31/05/1989 | Division 1D1 | 38. Kolejka38K | Toulouse FC | ![]() | 2 1 | ![]() | Matra Racing |
Klasyfikacja generalna
Division 1
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11
| ![]() | Toulon | 50 | 38 | 12 | 14 | 12 | 30 | 29 | +1 |
12
| ![]() | Cannes | 50 | 38 | 14 | 8 | 16 | 45 | 47 | -2 |
13
| ![]() | Bordeaux | 49 | 38 | 12 | 13 | 13 | 54 | 46 | +8 |
14
| ![]() | Saint-Étienne | 48 | 38 | 12 | 12 | 14 | 39 | 50 | -11 |
15
| ![]() | Metz | 47 | 38 | 12 | 11 | 15 | 47 | 49 | -2 |
16
| ![]() | Caen | 40 | 38 | 10 | 10 | 18 | 39 | 60 | -21 |
17
| ![]() | Matra Racing | 39 | 38 | 10 | 9 | 19 | 49 | 56 | -7 |
18
| ![]() | Strasbourg | 39 | 38 | 10 | 9 | 19 | 47 | 59 | -12 |
19
| ![]() | Laval | 35 | 38 | 8 | 11 | 19 | 33 | 55 | -22 |
20
| ![]() | Lens | 17 | 38 | 3 | 8 | 27 | 32 | 73 | -41 |
Podsumowanie rozgrywek 1988/1989Ostatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 09:18
Division 1 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 10 | 9 | 19 | 49 | 56 | -7 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 41 | 11 | 9 | 21 | 51 | 59 | -8 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Abdeljalil Aïd | Créteil | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | P. Anziani | Nantes | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Aziz Bouderbala | FC Sion | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Bernard Casoni | Toulon | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Jean-Luc Dogon | Laval | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | David Ginola | Toulon | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Vincent Guérin | Brest | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Jorge Placido | FC Porto | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | M. Milojevic | Créteil | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 15/11 | 15/11/1988 | ![]() | René Hauss | Sochaux | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Bernard Bureau | Nancy | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Bruno Germain | Toulon | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | C. Hageman | Créteil | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Le Magueresse | Lens | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Philippe Mahut | Quimper CFC | |
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | Thierry Tusseau | Reims | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 21/06 | 21/06/1988 | ![]() | Sekana Diaby | Laval | Wypożyczenie |
| 07/07 | 07/07/1988 | ![]() | Philippe Avenet | Lens | Wypożyczenie |
| 01/11 | 01/11/1988 | ![]() | Gérard Buscher | Montpellier | Wypożyczenie |
| 20/11 | 20/11/1988 | ![]() | Jorge Placido | Sporting CP | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1988 | ![]() | J.-C. Lafargue | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 31/10 | 31/10/1988 | ![]() | Artur Jorge | FC Porto | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 20:21
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
21%
37%
29%
Wszystkie rozgrywki
24%
35%
29%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
32%
5%
18%
Wszystkie rozgrywki
33%
5%
20%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
42%
47%
Wszystkie rozgrywki
48%
45%
46%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
63%
32%
47%
Wszystkie rozgrywki
62%
30%
46%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
37%
63%
50%
Wszystkie rozgrywki
38%
65%
51%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
41
39
45
Wszystkie rozgrywki
45
43
44
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
42
41
43
Wszystkie rozgrywki
43
43
43
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 1 times | 2 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 2 - 1 | 3 times | 4 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
83.33%
8.33%
8.33%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
55.56%
22.22%
22.22%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
84.62%
7.69%
7.69%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
57.89%
21.05%
21.05%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
28.57%
71.43%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
21.05%
78.95%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
25%
75%
Na wyjeździe
15.38%
84.62%
Razem
19.05%
80.95%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
31%
41%
27%
28
37
24
Min./Mecz
8%
59%
33%
7
53
30
Min./Mecz
19%
50%
30%
18
45
27
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
28%
46%
26%
26
41
24
Min./Mecz
7%
60%
33%
6
54
30
Min./Mecz
18%
53%
29%
16
47
27
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 20:21
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 22:28
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 9 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Aziz Bouderbala - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 3 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Enzo Francescoli - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Ruben Umpierrez - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 10 | 12 |
| Najlepszy strzelec : David Ginola - 7 Gole | ||
| 61 - 75 | 6 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Enzo Francescoli - 7 Gole | ||
| 76 - 90 | 17 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Louis Lima - 8 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:56
| 21 | ![]() | Montpellier | 1.58 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Tours | 1.47 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Le Havre | 1.56 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Valenciennes | 1.38 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Nîmes | 1.45 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Racing CFF | 1.5 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Rennes | 1.51 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Rouen | 1.45 pkt./m. |
| 29 | ![]() | Cannes | 1.44 pkt./m. |
| 30 | ![]() | Mulhouse | 1.79 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Angers | 1.15 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 21:37
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 20:21
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 0 | 2 |
| Liga | 3 | 0 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 6 | 6 |
| Liga | 3 | 5 | 6 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 20 | 9 |
| Liga | 4 | 19 | 9 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 6 | 14 |
| Liga | 6 | 5 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 2 | 5 |
| Liga | 6 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 5 | 9 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 17 | 11 |
| Liga | 5 | 16 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 20:21
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 20 | 1 | |
| Liga | 19 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 5 | 9 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 17 | 1 | |
| Liga | 16 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table





































































Komentarze