Rodez B 2002/2003
Kadra Rodez B 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 02/07/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/06/1985 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 29/03/1986 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 74 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 24/12/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/02/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 03/05/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1985 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 80 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 15/07/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/08/1965 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 16/07/1985 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 04/02/1972 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/04/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 11/11/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/11/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 27/02/1963
Wiek 40 lat
Przyszedł : 01/07/2002
Odszedł : 01/07/2003
Success rate in this team:
11 %
Success rate since the beginning of his career:
11 %
Lista spotkań
| 03/05 | 03/05/2003 | Division d'HonneurDH | 28. Kolejka28K | Lourdes | ![]() | 8 0 | ![]() | Rodez B | |
| 17/05 | 17/05/2003 | Division d'HonneurDH | 29. Kolejka29K | Rodez B | ![]() | 0 1 | ![]() | Castanet | |
| 24/05 | 24/05/2003 | Division d'HonneurDH | 30. Kolejka30K | Carbonne | ![]() | 3 2 | ![]() | Rodez B |
Klasyfikacja generalna
Division d'Honneur
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6
| ![]() | Tarbes | 67 | 28 | 10 | 9 | 9 | 37 | 25 | +12 |
7
| ![]() | Pamiers | 66 | 28 | 10 | 8 | 10 | 38 | 36 | +2 |
8
| ![]() | Toulouse-Fontaines B | 64 | 28 | 9 | 9 | 10 | 30 | 29 | +1 |
9
| ![]() | Castanet | 61 | 28 | 7 | 12 | 9 | 28 | 28 | 0 |
10
| ![]() | Blagnac B | 60 | 28 | 8 | 8 | 12 | 27 | 38 | -11 |
11
| ![]() | Lourdes | 59 | 28 | 8 | 7 | 13 | 37 | 44 | -7 |
12
| ![]() | Balma B | 57 | 28 | 7 | 8 | 13 | 27 | 28 | -1 |
13
| ![]() | Carbonne | 57 | 28 | 7 | 8 | 13 | 31 | 44 | -13 |
14
| ![]() | Réquista | 56 | 28 | 7 | 7 | 14 | 20 | 42 | -22 |
15
| ![]() | Rodez B | 42 | 28 | 3 | 5 | 20 | 21 | 76 | -55 |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 19:03
Division d'Honneur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 28 | 3 | 5 | 20 | 21 | 76 | -55 |
| Division Honneur Midi-Pyrénées | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | S. Loubéjac | ||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Mohamed Mahdad | ||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Traore-Rescat | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Patrice Bastide | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Yvan Carbonnel | Aurillac | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Romain Goreau | Balma B | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Brice Ramondenc | Luc-Primaube | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Alexandre Lucel | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Marc Geniez | Zakończył karierę | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 22:48
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
57%
50%
54%
Wszystkie rozgrywki
57%
50%
54%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
14%
14%
14%
Wszystkie rozgrywki
14%
14%
14%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
50%
79%
64%
Wszystkie rozgrywki
50%
79%
64%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
14%
7%
11%
Wszystkie rozgrywki
14%
7%
11%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
49
Wszystkie rozgrywki
49
29
42
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 5 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 8 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
0%
95%
5%
0
86
4
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
0%
95%
5%
0
86
4
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 22:48
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 21:18
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 22:48
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 6 | 7 | 8 |
| Liga | 6 | 7 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 7 | 12 |
| Liga | 7 | 7 | 12 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 8 | 8 |
| Liga | 6 | 8 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 3 | 4 |
| Liga | 3 | 3 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 7 | 11 |
| Liga | 7 | 7 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 22:48
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | 6 | 12 |
| Liga | 7 | 6 | 12 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 5 | 11 |
| Liga | 7 | 5 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table















Komentarze