Blackpool 2000/2001
Kadra Blackpool 2000/2001
Bramkarze
| Data ur. | 10/12/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 11/04/1974 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 97 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/09/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 30/11/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 02/09/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 95 kg |
| Data ur. | 15/06/1970 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/08/1974 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/09/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/11/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 30/07/1970 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 29/10/1976 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/01/1968 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 01/04/1981 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/05/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/07/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 03/10/1981 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/09/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/04/1978 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 20/02/1967 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/08/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 03/02/1974 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1972 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 28/09/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 13/11/1968 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/07/1981 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/01/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Napastnicy
| Data ur. | 18/10/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/11/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 27/01/1965 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/02/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 93 kg |
| Data ur. | 26/07/1966 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/10/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/03/1970 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 66 kg |
Trener
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Lista spotkań
| 13/05 | 13/05/2001 | Play-off League TwoPLT | PółfinałyP | Blackpool | ![]() | 2 0 | ![]() | Hartlepool | |
| 16/05 | 16/05/2001 | Play-off League TwoPLT | PółfinałyP | Hartlepool | ![]() | 1 3 | ![]() | Blackpool | |
| 26/05 | 26/05/2001 | Play-off League TwoPLT | FinałF | Blackpool | ![]() | 4 2 | ![]() | Leyton Orient |
Podsumowanie rozgrywek 2000/2001Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 20:23
Third Division | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 46 | 22 | 6 | 18 | 74 | 58 | 16 |
League Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10 | -3 |
FA Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Play-off League Two | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 55 | 28 | 7 | 20 | 93 | 73 | 20 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 19/05 | 19/05/2000 | ![]() | Mike Milligan | Norwich | Wolny Transfer |
| 05/06 | 05/06/2000 | ![]() | Lee Collins | Swindon Town | Wolny Transfer |
| 11/08 | 11/08/2000 | ![]() | Paul Simpson | Wolves | Wolny Transfer |
| 08/10 | 08/10/2000 | ![]() | Brian Reid | Dunfermline | |
| 16/10 | 16/10/2000 | ![]() | Jon O'Connor | Sheffield U | Wolny Transfer |
| 03/11 | 03/11/2000 | ![]() | Adam Rachel | Northwich | Powrót z wypożyczenia |
| 26/11 | 26/11/2000 | ![]() | Marlon Broomes | QPR | Powrót z wypożyczenia |
| 21/03 | 21/03/2001 | ![]() | Jamie Milligan | Everton U-23 | Wolny Transfer |
| 22/03 | 22/03/2001 | ![]() | Gary Parkinson | Preston NE | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 11/08 | 11/08/2000 | ![]() | Steve Hawe | Blackburn B | Wypożyczenie |
| 30/08 | 30/08/2000 | ![]() | Andy Morrison | Man City | Wypożyczenie |
| 08/10 | 08/10/2000 | ![]() | Mark Maley | Sunderland U-23 | Wypożyczenie |
| 19/10 | 19/10/2000 | ![]() | Jon Kennedy | Sunderland U-23 | Wypożyczenie |
| 07/02 | 07/02/2001 | ![]() | Richard Walker | Aston Villa U-23 | Wypożyczenie |
| 15/02 | 15/02/2001 | ![]() | Danny Shittu | Charlton B | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 07/04 | 07/04/2000 | ![]() | Darren Byfield | Aston Villa U-23 | Powrót z wypożyczenia |
| 03/05 | 03/05/2000 | ![]() | David Bardsley | Northwich | Wolny Transfer |
| 08/05 | 08/05/2000 | ![]() | James Thomas | Blackburn B | Powrót z wypożyczenia |
| 24/05 | 24/05/2000 | ![]() | Clarke Carlisle | QPR | 375 Tys.€ |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Wayne Gill | Tranmere | Wolny Transfer |
| 04/07 | 04/07/2000 | ![]() | Paul Beesley | Chester | Wolny Transfer |
| 14/07 | 14/07/2000 | ![]() | Richard Forsyth | Peterborough | Wolny Transfer |
| 11/09 | 11/09/2000 | ![]() | Steve Hawe | Blackburn B | Powrót z wypożyczenia |
| 01/10 | 01/10/2000 | ![]() | P. D. Robinson | Fleetwood | |
| 01/10 | 01/10/2000 | ![]() | Shuttleworth | Scarborough | |
| 03/11 | 03/11/2000 | ![]() | Tony Caig | Charlton | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Jon Kennedy | Sunderland U-23 | Powrót z wypożyczenia |
| 02/03 | 02/03/2001 | ![]() | Rickie Lambert | Macclesfield | Wolny Transfer |
| 16/03 | 16/03/2001 | ![]() | Jason Blunt | Scarborough | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 30/09 | 30/09/2000 | ![]() | Andy Morrison | Palace | Wypożyczenie |
| 03/10 | 03/10/2000 | ![]() | Adam Rachel | Northwich | Wypożyczenie |
| 08/11 | 08/11/2000 | ![]() | Mark Maley | Northampton | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 31/05 | 31/05/2000 | ![]() | Andy Couzens | Retired | |
| 31/05 | 31/05/2000 | ![]() | K. Richardson | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:33
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
39%
26%
Wszystkie rozgrywki
18%
35%
25%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
30%
22%
26%
Wszystkie rozgrywki
29%
23%
25%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
70%
39%
54%
Wszystkie rozgrywki
68%
42%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
7%
4%
5%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
7%
4%
5%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
13
Wszystkie rozgrywki
13
37
25
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
40
Wszystkie rozgrywki
40
22
36
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 3 times |
| 2 - 2 | 4 times | 4 times |
| 3 - 2 | 2 times | 3 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 3 times | 4 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 6 times | 6 times |
| 3 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
33.33%
66.67%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
90%
6%
4
81
6
Min./Mecz
2%
98%
0%
2
88
0
Min./Mecz
3%
94%
3%
3
84
3
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:33
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 02:17
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 1 |
| 16 - 30 | 2 | 1 |
| Najlepszy strzelec : John Murphy - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 3 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Brett Ormerod - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 0 | 3 |
| 61 - 75 | 1 | 2 |
| 76 - 90 | 3 | 0 |
| Najlepszy strzelec : John Murphy - 2 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:44
| 58 | ![]() | Peterborough | 1.31 pkt./m. |
| 59 | ![]() | Bournemouth | 1.35 pkt./m. |
| 60 | ![]() | Bury FC | 1.33 pkt./m. |
| 61 | ![]() | Plymouth | 1.32 pkt./m. |
| 62 | ![]() | Wrexham | 1.39 pkt./m. |
| 63 | ![]() | Blackpool | 1.33 pkt./m. |
| 64 | ![]() | Walsall | 1.46 pkt./m. |
| 65 | ![]() | Gillingham | 1.59 pkt./m. |
| 66 | ![]() | Brighton & Hove | 1.24 pkt./m. |
| 67 | ![]() | Wigan | 1.5 pkt./m. |
| 68 | ![]() | Swansea | 1.35 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:33
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:33
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 2 | 6 |
| Liga | 7 | 2 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 3 | 3 |
| Liga | 3 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 4 | 5 |
| Liga | 5 | 4 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 15 | 20 | 26 |
| Liga | 13 | 19 | 24 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 12 | 3 | 6 |
| Liga | 11 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 3 | 7 |
| Liga | 11 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 14 | 8 | 13 |
| Liga | 10 | 7 | 12 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 5 | 2 | 4 |
| Liga | 5 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:33
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 2 | 6 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 20 | 7 |
| Liga | 2 | 19 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 12 | 2 | 6 |
| Liga | 11 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 2 | 6 |
| Liga | 11 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 2 | |
| Liga | 4 | 7 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga |





Portraits
Table



























































Komentarze