Sofapaka 2011
Kadra Sofapaka 2011
Bramkarze
| Data ur. | 31/08/1978 |
| Wiek | 32 lat |
| Data ur. | 05/09/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Waga | 75 kg |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 02/11/1977 |
| Wiek | 33 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/09/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/11/1984 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/08/1987 |
| Wiek | 23 lat |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 15/04/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Data ur. | 24/06/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 09/09/1992 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 01/10/1987 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/08/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/04/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/07/1988 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 06/08/1980 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m76 |
Display stats
Display stats
| Wzrost | 1m65 |
Display stats
| Data ur. | 19/08/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 20/10/1992 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Napastnicy
Display stats
| Data ur. | 03/06/1974 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Data ur. | 14/02/1988 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 19/01/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Trener
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
50 %
Trener
Data ur. 29/05/1976
Wiek 35 lat
Przyszedł : 30/03/2011
Odszedł : 01/11/2011
Success rate in this team:
56 %
Success rate since the beginning of his career:
57 %
Trener
Data ur. 30/08/1976
Wiek 34 lat
Przyszedł : 01/07/2010
Odszedł : 30/03/2011
Success rate in this team:
36 %
Success rate since the beginning of his career:
36 %
Pracownicy
| John Bobby Ogolla | Przyszedł : 01/07/2010 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 05/03/2012 |
Lista spotkań
| 05/11 | 05/11/2011 | Premier LeaguePL | 28. Kolejka28K | Posta Rangers | ![]() | 1 3 | ![]() | Sofapaka | |
| 16/11 | 16/11/2011 | Premier LeaguePL | 29. Kolejka29K | Sofapaka | ![]() | 3 2 | ![]() | Chemelil Sugar | |
| 26/11 | 26/11/2011 | Premier LeaguePL | 30. Kolejka30K | Sofapaka | ![]() | 0 0 | ![]() | Gor Mahia |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2011Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 03:19
Premier League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 16 | 6 | 8 | 45 | 24 | 21 |
Afrykański Puchar Konfederacji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 8 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 19 | 8 | 11 | 54 | 32 | 22 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | D. K. Kansey | SoNy Sugar | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Anthony Kimani | Mathare | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Titus Mulama | KCB | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Aboud Omar | Thika United | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Francis Ouma | Tourizense | |
| 22/06 | 22/06/2011 | ![]() | Duncan Ochieng | Mathare | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 30/03 | 30/03/2011 | ![]() | Francis Kimanzi | Free | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Jacob Keli | Mathare | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Nicholas Muyoti | AFC Leopards | |
| 22/06 | 22/06/2011 | ![]() | James Situma | KF Tirana | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Salim Kinje | AFC Leopards | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Cyrille Ndaney | ES Sétif | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Z. Onyango | Ethiopian Coffee | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Humphrey Mieno | CA | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Abdi Simba Alwy | Retired | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 30/03 | 30/03/2011 | ![]() | Ezekiel Akwana | Free | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:07
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
29%
27%
28%
Wszystkie rozgrywki
28%
37%
32%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
64%
40%
52%
Wszystkie rozgrywki
67%
37%
51%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
50%
47%
48%
Wszystkie rozgrywki
50%
47%
49%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
0%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
5%
3%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
26
Wszystkie rozgrywki
26
0
26
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
10
10
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 4 times | 5 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 2 times |
| 5 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 times | 3 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 1 | 2 times | 3 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
96%
0%
4
86
0
Min./Mecz
0%
95%
5%
0
86
4
Min./Mecz
2%
96%
2%
2
86
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:07
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 00:15
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 2 |
| 16 - 30 | 1 | 0 |
| 31 - 45 | 2 | 0 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 0 | 0 |
| 76 - 90 | 1 | 0 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:21
| 1 | ![]() | Ulinzi Stars | 1.93 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Tusker | 1.85 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Gor Mahia | 1.73 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Sofapaka | 1.68 pkt./m. |
| 5 | ![]() | SoNy Sugar | 1.42 pkt./m. |
| 6 | ![]() | AFC Leopards | 1.33 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Chemelil Sugar | 1.28 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Western Stima | 1.25 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Mathare United | 1.22 pkt./m. |
| 10 | ![]() | KCB | 1.22 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 12:09
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:07
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 4 |
| Liga | 4 | 2 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 7 | 4 |
| Liga | 2 | 5 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 8 | 10 |
| Liga | 4 | 8 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 15 | 2 | 4 |
| Liga | 12 | 2 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 7 | 10 |
| Liga | 4 | 7 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 5 | 2 |
| Liga | 2 | 4 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 6 | 2 | 4 |
| Liga | 4 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:07
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 15 | 1 | 3 |
| Liga | 12 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | ||
| Liga | 7 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table










































Komentarze