Örgryte 2009
Kadra Örgryte 2009
Bramkarze
| Data ur. | 01/06/1984 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/08/1966 |
| Wiek | 42 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1969 |
| Wiek | 40 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 08/10/1988 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/07/1988 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
| Data ur. | 08/04/1990 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 14/11/1980 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1984 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/11/1979 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 94 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/05/1982 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/11/1987 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/02/1983 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/11/1980 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/02/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/10/1981 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/02/1988 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 04/09/1980 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/02/1969 |
| Wiek | 40 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/04/1978 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/02/1987 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/04/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/01/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/12/1991 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/07/1989 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/11/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/02/1991 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/08/1992 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Data ur. | 13/04/1979 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 05/07/1973 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1980 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/02/1972 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Data ur. | 04/08/1988 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/11/1978 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Pracownicy
| Martin Pringle | Przyszedł : 21/12/2007 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/01/2010 |
Lista spotkań
| 24/10 | 24/10/2009 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Djurgaardens IF | ![]() | 2 1 | ![]() | Örgryte | |
| 28/10 | 28/10/2009 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Örgryte | ![]() | 1 1 | ![]() | Elfsborg | |
| 01/11 | 01/11/2009 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Gefle | ![]() | 2 2 | ![]() | Örgryte |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2009Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 17:31
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 6 | 7 | 17 | 27 | 49 | -22 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 31 | 6 | 7 | 18 | 27 | 51 | -24 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Alex Perreira | Assyriska | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | M. Anderberg | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Bengt Andersson | Moss | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Adam Eriksson | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Danny Ervik | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | David Leinar | Ljungskile SK | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | N. Sandberg | ||
| 02/02 | 02/02/2009 | ![]() | Alvaro Santos | Wolny | |
| 01/06 | 01/06/2009 | ![]() | Jo Tessem | Wolny | |
| 15/07 | 15/07/2009 | ![]() | S. Johansson | Halmstads | |
| 01/08 | 01/08/2009 | ![]() | Niclas Elving | Gunnilse | |
| 01/08 | 01/08/2009 | ![]() | Roy Miller | Rosenborg | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | David Stenman | IFK Göteborg | Wypożyczenie |
| 14/03 | 14/03/2009 | ![]() | Nathan Coe | Copenhague | Wypożyczenie |
| 01/06 | 01/06/2009 | ![]() | Johan Sjöberg | Elfsborg | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2008 | ![]() | Anders Prytz | Nieznany | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Simon Chekroun | Lindome | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Anton Holmberg | Qviding FIF | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Mentor Zhubi | Oddevold | |
| 01/02 | 01/02/2009 | ![]() | Marcus Dahlin | Trollhättan | |
| 01/04 | 01/04/2009 | ![]() | Boyd Mwila | Djurgaardens IF | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Nathan Coe | Copenhague | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Alieu Darbo | Le Mans B | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Patrik Elmander | Alingsås | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:26
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
40%
47%
43%
Wszystkie rozgrywki
40%
50%
45%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
7%
17%
Wszystkie rozgrywki
27%
6%
16%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
40%
73%
57%
Wszystkie rozgrywki
40%
69%
55%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
40%
33%
37%
Wszystkie rozgrywki
40%
31%
35%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
47%
67%
57%
Wszystkie rozgrywki
47%
63%
55%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
33
31
33
Wszystkie rozgrywki
33
31
32
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
44
45
44
Wszystkie rozgrywki
44
45
45
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
50%
33.33%
16.67%
Na wyjeździe
40%
20%
40%
Razem
45.45%
27.27%
27.27%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
33.33%
16.67%
Na wyjeździe
40%
20%
40%
Razem
45.45%
27.27%
27.27%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
14.29%
14.29%
71.43%
Na wyjeździe
10%
90%
Razem
5.88%
11.76%
82.35%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
14.29%
71.43%
Na wyjeździe
10%
90%
Razem
5.88%
11.76%
82.35%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
25%
50%
25%
23
45
22
Min./Mecz
14%
52%
33%
13
47
30
Min./Mecz
20%
51%
29%
18
46
26
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
25%
50%
25%
23
45
22
Min./Mecz
13%
55%
31%
12
50
28
Min./Mecz
19%
53%
28%
17
48
25
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:26
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 11:27
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 4 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Alvaro Santos - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 6 | 10 |
| Najlepszy strzelec : David Leinar - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 3 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Alvaro Santos - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 7 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Alvaro Santos - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 3 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Alvaro Santos - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 3 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Mellqvist - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 05:00
| 6 | ![]() | Malmö FF | 1.61 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Hammarby | 1.46 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Halmstads | 1.42 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Kalmar | 1.72 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Orebro | 1.4 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Örgryte | 1.27 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Trelleborgs | 1.3 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Gefle | 1.37 pkt./m. |
| 14 | ![]() | GIF Sundsvall | 1.12 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Häcken | 1.46 pkt./m. |
| 16 | ![]() | GAIS | 1.24 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 23:27
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:26
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 8 | 7 |
| Liga | 3 | 7 | 6 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 9 | 8 | 15 |
| Liga | 9 | 7 | 14 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 9 | 11 |
| Liga | 6 | 8 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 8 | 12 |
| Liga | 5 | 7 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 3 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:26
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 7 | 3 |
| Liga | 1 | 7 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table














































Komentarze