Progresul Bucarest 1997/1998
Kadra Progresul Bucarest 1997/1998
Bramkarze
| Data ur. | 10/11/1974 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 17/10/1969 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/12/1972 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 04/12/1967 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/12/1973 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/01/1971 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1974 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/09/1972 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1971 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/09/1973 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/04/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 04/10/1978 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/10/1967 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1972 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 23/03/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/07/1968 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 09/03/1974 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 07/09/1977 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 08/01/1969 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1974 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 02/03/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1972 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/01/1974 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Data ur. | 02/08/1967 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1973 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/05/1968 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/10/1971 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 07/03/1939
Wiek 59 lat
Przyszedł : 01/10/1995
Odszedł : 05/10/1997
Success rate in this team:
61 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Lista spotkań
| 25/04 | 25/04/1998 | Divizia ADA | 32. Kolejka32K | Progresul | ![]() | 0 0 | ![]() | Arges Pitesti | |
| 29/04 | 29/04/1998 | Divizia ADA | 33. Kolejka33K | FCM Targoviste | ![]() | 2 0 | ![]() | Progresul | |
| 02/05 | 02/05/1998 | Divizia ADA | 34. Kolejka34K | Progresul | ![]() | 1 0 | ![]() | Petrolul |
Klasyfikacja generalna
Divizia A
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Steaua Bukareszt | 80 | 34 | 25 | 5 | 4 | 83 | 36 | +47 |
2
| ![]() | Rapid Bucarest | 78 | 34 | 24 | 6 | 4 | 70 | 24 | +46 |
3
| ![]() | Arges Pitesti | 65 | 34 | 20 | 5 | 9 | 56 | 38 | +18 |
4
| ![]() | Otelul Galati | 64 | 34 | 20 | 4 | 10 | 54 | 28 | +26 |
5
| ![]() | Progresul Bucarest | 60 | 34 | 18 | 6 | 10 | 57 | 40 | +17 |
6
| ![]() | Dinamo Bucarest | 54 | 34 | 17 | 3 | 14 | 66 | 50 | +16 |
7
| ![]() | CSM Resita | 51 | 34 | 15 | 6 | 13 | 55 | 49 | +6 |
8
| ![]() | Universitatea Craiova | 49 | 34 | 15 | 4 | 15 | 65 | 46 | +19 |
9
| ![]() | Ceahlaul Piatra Neamt | 49 | 34 | 14 | 7 | 13 | 46 | 49 | -3 |
10
| ![]() | FCM Bacau | 45 | 34 | 12 | 9 | 13 | 41 | 42 | -1 |
Podsumowanie rozgrywek 1997/1998Ostatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 12:43
Divizia A | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 18 | 6 | 10 | 57 | 40 | 17 |
Puchar Zdobywców Pucharów | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 20 | 6 | 12 | 69 | 45 | 24 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Stelian Carabas | Farul | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Viorel Domocos | FC Brașov | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Mihai Parlog | Petrolul | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Ilie Stan | Steaua | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | C. M. Vasc | FC Brașov | |
| 01/10 | 01/10/1997 | ![]() | C. Munteanu | Din. Bucarest | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Florin Axinia | Ceahlaul | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Gheorghe Barbu | Ceahlaul | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | G. Caramarin | Sportul | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Danut Moisescu | Altay Izmir | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Razvan Lucescu | Sportul | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Danut Moisescu | Altay Izmir | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Dan Potocianu | Servette | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Dorel Zegrean | Sittard | |
| 15/08 | 15/08/1997 | ![]() | Marin Duna | CD Logroñés | |
| 01/09 | 01/09/1997 | ![]() | Ilie Stan | AEL | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Viorel Domocos | Olimpia | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Ioan Pap-Deac | Olimpia | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Marian Savu | Sportul | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | C. M. Vasc | FC Brașov | |
| 01/01 | 01/01/1998 | ![]() | Gabriel Vochin | Farul | |
| 01/02 | 01/02/1998 | ![]() | L. Ciobotariu | Din. Bucarest | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 05/10 | 05/10/1997 | ![]() | Florin Halagian | AS Bacău | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:30
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
6%
29%
18%
Wszystkie rozgrywki
11%
32%
21%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
59%
24%
41%
Wszystkie rozgrywki
58%
21%
39%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
53%
50%
Wszystkie rozgrywki
47%
53%
50%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
5%
5%
5%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
5%
5%
5%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
15
Wszystkie rozgrywki
15
31
23
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
80
Wszystkie rozgrywki
80
58
65
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 5 times | 5 times |
| 7 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 5 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
95%
1%
4
86
1
Min./Mecz
3%
94%
3%
3
84
3
Min./Mecz
4%
94%
2%
4
85
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:30
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:32
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 2 | 0 |
| 31 - 45 | 3 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Adrian Pigulea - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 2 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Marian Savu - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 2 | 1 |
| 76 - 90 | 2 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Catalin Nicolae Lita - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 02:54
| 10 | ![]() | Gloria Bistrita | 1.4 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Inter Sibiu | 1.39 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Arges Pitesti | 1.37 pkt./m. |
| 13 | ![]() | U Cluj | 1.17 pkt./m. |
| 14 | ![]() | FCM Bacau | 1.25 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Progresul | 1.59 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Politehnica | 1.35 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Ceahlaul | 1.41 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Caracal | 1.33 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Braila | 1.21 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Hunedoara | 1.18 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:40
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:30
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 4 | 6 |
| Liga | 7 | 3 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 5 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 6 | 13 |
| Liga | 8 | 4 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 10 | 4 | 6 |
| Liga | 11 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 6 | 13 |
| Liga | 15 | 6 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 9 | 5 |
| Liga | 4 | 9 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:30
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | ||
| Liga | 5 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 9 | ||
| Liga | 9 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 |





Portraits
Table


















































Komentarze