Progresul Bucarest 1995/1996
Kadra Progresul Bucarest 1995/1996
Bramkarze
| Data ur. | 17/10/1969 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 13/12/1972 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 11/03/1972 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 93 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 04/12/1967 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 07/01/1971 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 90 kg |
| Data ur. | 14/03/1974 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 17/09/1972 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 04/12/1969 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Data ur. | 26/03/1971 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 08/09/1973 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 05/03/1974 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 22/03/1972 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 23/03/1975 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 08/01/1969 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 03/08/1975 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 70 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 02/03/1975 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 02/08/1967 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 12/05/1970 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 12/05/1968 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 05/10/1971 |
| Wiek | 24 lat |
Trener
Trener
Data ur. 07/03/1939
Wiek 57 lat
Przyszedł : 01/10/1995
Odszedł : 05/10/1997
Success rate in this team:
62 %
Success rate since the beginning of his career:
48 %
Trener
Data ur. 02/11/1950
Wiek 45 lat
Przyszedł : 01/07/1995
Odszedł : 01/07/1996
Success rate in this team:
53 %
Success rate since the beginning of his career:
46 %
Lista spotkań
| 13/04 | 13/04/1996 | Divizia ADA | 32. Kolejka32K | Progresul | ![]() | 3 1 | ![]() | Otelul Galati | |
| 17/04 | 17/04/1996 | Divizia ADA | 33. Kolejka33K | Ceahlaul | ![]() | 1 2 | ![]() | Progresul | |
| 20/04 | 20/04/1996 | Divizia ADA | 34. Kolejka34K | Progresul | ![]() | 5 1 | ![]() | FC Brașov |
Podsumowanie rozgrywek 1995/1996Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 08:11
Divizia A | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 18 | 6 | 10 | 60 | 44 | 16 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | C. Albeanu | Electroputere | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Mihai Baicu | Braila | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Petre Marin | Sportul | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Catalin Necula | U Cluj | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Niculescu | U Craiova | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Ioan Pap-Deac | Oradea | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Adrian Pigulea | U Craiova | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Paul Stefanescu | Faur | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Dorel Zegrean | Gloria Bistrita | |
| 01/09 | 01/09/1995 | ![]() | Marin Duna | Steaua | |
| 01/09 | 01/09/1995 | ![]() | Danut Moisescu | Farul | |
| 01/09 | 01/09/1995 | ![]() | Ion Sburlea | Din. Bucarest | |
| 01/01 | 01/01/1996 | ![]() | Remus Ganea | UTA Arad | |
| 01/01 | 01/01/1996 | ![]() | C. M. Vasc | FC Brașov | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Marian Bondrea | Arges | Trener |
| 01/10 | 01/10/1995 | ![]() | Florin Halagian | Din. Bucarest | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | C. M. Bolohan | Rapid | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Florin Carstea | U Craiova | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | G. Ceausila | Sportul | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Tudorel Cristea | Sportul | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Marin Duna | Steaua | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | C. Girjoaba | Mangalia | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Vasile Matinca | Jiul Petrosani | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Cosmin Olaroiu | U Craiova | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Florin Stancu | Gloria Bistrita | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Dan Topolinski | Calarasi | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | George Visalom | Din. Bucarest | |
| 01/09 | 01/09/1995 | ![]() | Mihai Baicu | Cornesti | |
| 01/09 | 01/09/1995 | ![]() | Florin Batranu | Din. Bucarest | |
| 01/01 | 01/01/1996 | ![]() | Sorin Colceag | Rocar Bucarest | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Victor Ene | Retraité | |
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | C. Pistol | Retraité | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1995 | ![]() | Viorel Hizo | Rapid | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:03
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
12%
35%
24%
Wszystkie rozgrywki
12%
35%
24%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
24%
41%
32%
Wszystkie rozgrywki
24%
41%
32%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
82%
47%
65%
Wszystkie rozgrywki
82%
47%
65%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:03
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 04:04
| 13 | ![]() | FCM Bacau | 1.19 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Politehnica | 1.35 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Gloria Bistrita | 1.45 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Hunedoara | 1.22 pkt./m. |
| 17 | Victoria Bucarest | 1.52 pkt./m. | |
| 18 | ![]() | Progresul | 1.44 pkt./m. |
| 19 | PF Moreni | 1.34 pkt./m. | |
| 20 | ![]() | Caracal | 1.33 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Braila | 1.21 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Olt Scornicesti | 1.11 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Ceahlaul | 1.36 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 14:30
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:03
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 2 | 3 |
| Liga | 7 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 11 | 5 | 7 |
| Liga | 11 | 5 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 10 | 4 | 7 |
| Liga | 10 | 4 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 2 | 6 |
| Liga | 10 | 2 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 4 | 6 |
| Liga | 6 | 4 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 5 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:03
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 10 | 2 | 5 |
| Liga | 10 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 2 | 5 |
| Liga | 10 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table















































Komentarze