Akranes 2000
Kadra Akranes 2000
Bramkarze
| Data ur. | 26/03/1983 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/10/1977 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 28/06/1976 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1968 |
| Wiek | 31 lat |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 29/11/1974 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/08/1979 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/02/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/10/1968 |
| Wiek | 31 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/08/1973 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/01/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 28/07/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 19/04/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1980 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/09/1966 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 22/08/1965 |
| Wiek | 34 lat |
| Data ur. | 02/08/1974 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/03/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/11/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 14/02/1982 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/05/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 28/07/1980 |
| Wiek | 19 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 20/01/1971 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 31/10/1974 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/04/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 22/08/1965
Wiek 34 lat
Przyszedł : 01/01/2000
Odszedł : 01/01/2007
Success rate in this team:
48 %
Success rate since the beginning of his career:
48 %
Lista spotkań
| 10/09 | 10/09/2000 | Úrvalsdeild | 17. Kolejka17K | Akranes | ![]() | 2 2 | ![]() | Keflavik | |
| 16/09 | 16/09/2000 | Úrvalsdeild | 18. Kolejka18K | Fylkir | ![]() | 2 1 | ![]() | Akranes | |
| 24/09 | 24/09/2000 | Bikarkeppni karlaB | FinałF | Akranes | ![]() | 2 1 | ![]() | IBV |
Podsumowanie rozgrywek 2000Ostatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 10:40
Úrvalsdeild | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 18 | 7 | 5 | 6 | 21 | 17 | 4 |
Lengjubikarinn | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 6 | 19 |
| Groupe D | ||||||
Bikarkeppni karla | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 31 | 15 | 7 | 9 | 58 | 34 | 24 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Uni Arge | HB Torshavn | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | H. Hinriksson | Skallagrimur | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | H. Hjalmsson | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | H. Hjartarson | Skallagrimur | |
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Pall Jonsson | ||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Thórdarson | Fylkir | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | S. Jonsson | Dundee U | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | Thórdarson | Fylkir | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2000 | ![]() | H. Gudjonsson | FH | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | J. Hardarsson | Maastricht VV | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 16:18
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
44%
33%
39%
Wszystkie rozgrywki
33%
20%
26%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
33%
33%
Wszystkie rozgrywki
27%
33%
29%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
44%
33%
39%
Wszystkie rozgrywki
60%
53%
58%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
7%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
7%
0%
3%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
8
8
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
34
Wszystkie rozgrywki
34
17
26
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 0 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 9 | 0 times | 1 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 0 - 5 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
96%
4%
0
86
4
Min./Mecz
2%
96%
1%
2
87
1
Min./Mecz
1%
96%
3%
1
87
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 16:18
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 12:25
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 1 |
| 31 - 45 | 1 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 0 | 2 |
| 76 - 90 | 0 | 2 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 03:18
| 1 | ![]() | Akranes | 2.08 pkt./m. |
| 2 | ![]() | KR Reykjavik | 1.83 pkt./m. |
| 3 | ![]() | IBV | 1.56 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Valur Reykjavik | 1.36 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Keflavik | 1.48 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Fram Reykjavik | 1.36 pkt./m. |
| 7 | ![]() | FH Hafnarfjordur | 1.67 pkt./m. |
| 8 | ![]() | KF Fjallabyggd | 1.54 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Grindavik | 1.44 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Breidablik | 1.39 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:07
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 16:18
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 4 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 5 | 4 |
| Liga | 4 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 8 | 10 |
| Liga | 3 | 4 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 7 | 9 |
| Liga | 4 | 5 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 16:18
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 2 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | |
| Liga | 4 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 4 | 6 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 7 | 6 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table































Komentarze