Shelbourne 2011
Kadra Shelbourne 2011
Bramkarze
| Data ur. | 15/09/1980 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 07/03/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 28/07/1983 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/08/1980 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Data ur. | 09/06/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/01/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Display stats
| Data ur. | 17/06/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1990 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/07/1989 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/01/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 07/01/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Data ur. | 23/05/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 30/06/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m79 |
Display stats
| Data ur. | 24/10/1981 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Data ur. | 10/07/1985 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 20/04/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 58 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/02/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 06/10/1985 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/04/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 12/11/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1981 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/09/1981 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m76 |
Display stats
| Data ur. | 09/12/1985 |
| Wiek | 25 lat |
Trener
Success rate in this team:
69 %
Success rate since the beginning of his career:
40 %
Pracownicy
| Barry O'Connor | Przyszedł : 01/07/2010 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 17/05/2013 |
| Maciej Tarnogrodzki | Przyszedł : 01/07/2009 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2012 |
Lista spotkań
| 25/10 | 25/10/2011 | First DivisionFD | 31. Kolejka31K | Shelbourne | ![]() | 4 0 | ![]() | Finn Harps | |
| 29/10 | 29/10/2011 | First DivisionFD | 33. Kolejka33K | Shelbourne | ![]() | 1 2 | ![]() | Cork City | |
| 06/11 | 06/11/2011 | FAI CupFAIC | FinałF | Sligo Rovers | ![]() | 1 14-1 k. | ![]() | Shelbourne |
Klasyfikacja generalna
First Division
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Cork City | 69 | 30 | 20 | 9 | 1 | 73 | 26 | +47 |
2
| ![]() | Shelbourne | 68 | 30 | 22 | 2 | 6 | 62 | 24 | +38 |
3
| ![]() | Limerick | 66 | 30 | 20 | 6 | 4 | 49 | 22 | +27 |
4
| ![]() | Monaghan United | 65 | 30 | 20 | 5 | 5 | 57 | 27 | +30 |
5
| ![]() | Waterford | 42 | 30 | 13 | 3 | 14 | 37 | 31 | +6 |
6
| ![]() | Longford Town | 40 | 30 | 12 | 4 | 14 | 38 | 41 | -3 |
7
| Mervue United | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 37 | 45 | -8 | |
8
| ![]() | Athlone Town | 32 | 30 | 9 | 5 | 16 | 25 | 53 | -28 |
9
| ![]() | Finn Harps | 29 | 30 | 8 | 5 | 17 | 29 | 42 | -13 |
10
| ![]() | Wexford Youths | 14 | 30 | 4 | 2 | 24 | 29 | 69 | -40 |
Podsumowanie rozgrywek 2011Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:19
First Division | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 22 | 2 | 6 | 62 | 24 | 38 |
League Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 |
FAI Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 37 | 26 | 4 | 7 | 80 | 33 | 47 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Andrew Boyle | UCD | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Barry Clancy | Monaghan United | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Kevin Dawson | Fingal | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Philip Hughes | Monaghan United | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Colm James | Fingal | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Gareth Matthews | UCD | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Brendan McGill | Drogheda | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Paul Skinner | Drogheda | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | John Sullivan | Limerick | |
| 13/02 | 13/02/2011 | ![]() | Conan Byrne | Fingal | |
| 20/02 | 20/02/2011 | ![]() | Karl Bermingham | Monaghan United | |
| 10/03 | 10/03/2011 | ![]() | L. Fitzgerald | Fingal | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Philip Gorman | Nieznany | Powrót z wypożyczenia |
| 11/08 | 11/08/2011 | ![]() | David Da Silva | Birkirkara | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Chris Mulhall | UCD | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Daniel Corcoran | Drogheda | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Jack Flynn | Drogheda | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Colin O'Brien | Drogheda | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Mark O'Brien | Drogheda | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Adalberto Pinto | GWR | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Stephen Quigley | Drogheda | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Steven Williams | Drogheda | Wolny Transfer |
| 06/01 | 06/01/2011 | ![]() | Gareth Whelan | Drogheda | |
| 14/01 | 14/01/2011 | ![]() | Eric Foley | Monaghan United | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Damien Brennan | Nieznany | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Philip Gorman | Nieznany | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Mick Clarke | Zakończył karierę | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Paul Shiels | Zakończył karierę | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Ray Scully | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:19
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
7%
3%
Wszystkie rozgrywki
0%
6%
3%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
40%
60%
50%
Wszystkie rozgrywki
32%
65%
46%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
67%
53%
60%
Wszystkie rozgrywki
68%
59%
62%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
5%
0%
5%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
5%
0%
3%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
46
Wszystkie rozgrywki
46
0
40
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
47
Wszystkie rozgrywki
47
0
47
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 2 | 1 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 3 times | 4 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 0 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 4 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 3 | 2 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
50%
50%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
94%
2%
4
85
2
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
3%
96%
1%
2
87
1
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:19
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 16:13
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 0 |
| 16 - 30 | 3 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Philip Hughes - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 1 | 2 |
| 61 - 75 | 1 | 0 |
| 76 - 90 | 1 | 2 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 06:14
| 1 | ![]() | Bohemian | 1.79 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Derry City | 1.61 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Shamrock Rovers | 1.58 pkt./m. |
| 4 | ![]() | St. Patrick | 1.43 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Cork City | 1.73 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Shelbourne | 1.91 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Drogheda United | 1.24 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Sligo Rovers | 1.47 pkt./m. |
| 9 | ![]() | UCD | 1.25 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Bray Wanderers | 1.16 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Longford Town | 1.17 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 13:23
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:19
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 10 | 5 |
| Liga | 6 | 9 | 9 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 17 | 20 |
| Liga | 10 | 15 | 20 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 10 | 10 |
| Liga | 8 | 9 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 19 | 15 | 31 |
| Liga | 15 | 13 | 26 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 8 | 5 |
| Liga | 3 | 7 | 6 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:19
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 17 | |
| Liga | 10 | 15 | 20 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 19 | 1 | 5 |
| Liga | 15 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table










































Komentarze