Eidsvold Turn 2014
MiastoEidsvold
Pełna nazwaEidsvold Turn Fotball
Zdrobnienie ETF
Data założenia1910
Stadion Myhrer stadion
Kadra Eidsvold Turn 2014
Bramkarze
Odszedł : 01/01/2016
| Data ur. | 25/08/1990 |
| Wiek | 23 lat |
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 02/01/1992 |
| Wiek | 22 lat |
Obrońcy
Odszedł : 01/07/2014
| Data ur. | 29/07/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 08/01/1993 |
| Wiek | 21 lat |
Odszedł : 01/08/2018
| Data ur. | 07/11/1994 |
| Wiek | 19 lat |
Pomocnicy
Odszedł : 01/01/2017
| Data ur. | 20/11/1990 |
| Wiek | 23 lat |
Odszedł : 01/08/2015
| Data ur. | 28/08/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 19/07/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 07/05/1989 |
| Wiek | 25 lat |
Odszedł : 19/08/2016
| Data ur. | 22/04/1996 |
| Wiek | 18 lat |
Napastnicy
Odszedł : 01/01/2016
| Data ur. | 01/06/1986 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 25/04/1990 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 81 kg |
Odszedł : 08/01/2016
| Data ur. | 30/10/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 21/06/1993 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 11/05/1992 |
| Wiek | 22 lat |
Odszedł : 01/01/2019
| Data ur. | 18/06/1997 |
| Wiek | 17 lat |
Odszedł : 01/01/2016
| Data ur. | 24/05/1994 |
| Wiek | 20 lat |
Trener
Trener
Data ur. 28/02/1972
Wiek 42 lat
Przyszedł : 01/01/2011
Odszedł : 04/01/2016
1
Mecze
0
Wygrane
1
Porażki
Success rate in this team:
0 %
Lista spotkań
| 24/04 | 24/04/2014 | NorgesmesterskapetN | 1. Runda1R | Gjövik | 5 1 | ![]() | Eidsvold Turn |
Podsumowanie rozgrywek 2014Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:45
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Ciisè Abshir | Nybergsund | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Jonas Enkerud | Nybergsund | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Joakim Madsen | ||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | S. Midtgarden | Tönsberg | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Henrik Ulseth | Traeff | Powrót z wypożyczenia |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2014 | ![]() | Arnar Försund | Örn-Horten | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:32
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
Wszystkie rozgrywki
100%
100%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 1 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
Min./Mecz
Min./Mecz
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:32
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez straconej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 17:32
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | |
| Liga |





Portraits
Table







Komentarze