Bryne 2013
Kadra Bryne 2013
Bramkarze
| Data ur. | 17/03/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/07/1996 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 24/02/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 84 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 21/02/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/07/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/01/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/02/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/12/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/03/1993 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/10/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/08/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/08/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/01/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/03/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/03/1996 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/01/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 28/07/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/11/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 19/07/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/01/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/07/1994 |
| Wiek | 18 lat |
Trener
Success rate in this team:
44 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Lista spotkań
| 19/10 | 19/10/2013 | AdeccoligaaenA | 28. Kolejka28K | Bryne | ![]() | 3 1 | ![]() | Hödd | |
| 27/10 | 27/10/2013 | AdeccoligaaenA | 29. Kolejka29K | Elverum | ![]() | 1 2 | ![]() | Bryne | |
| 03/11 | 03/11/2013 | AdeccoligaaenA | 30. Kolejka30K | Bryne | ![]() | 3 5 | ![]() | Vard Haugesund |
Podsumowanie rozgrywek 2013Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:24
Adeccoligaaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 13 | 7 | 10 | 55 | 50 | 5 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 16 | 7 | 11 | 67 | 54 | 13 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | A. U. Andersen | Sandnes Ulf | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Sander Bjornaa | Viking B | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Truls Vagle | ||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | F. Vinningland | ||
| 01/02 | 01/02/2013 | ![]() | R. Baldvinsson | Aalgaard | |
| 01/02 | 01/02/2013 | ![]() | O. Skartun | Haugesund | Wolny Transfer |
| 01/02 | 01/02/2013 | ![]() | Krister Wemberg | Molde | |
| 30/03 | 30/03/2013 | ![]() | Aram Khalili | Bodö/Glimt | |
| 06/04 | 06/04/2013 | ![]() | J. H. Tveita | Viking | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 08/08 | 08/08/2013 | ![]() | Örjan Hopen | Sogndal | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Ö. K. Braaten | Fröyland | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Diogo Fernandes | Catanduvense | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | K. R. Nyborg | Egersund | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | H. Stenersen | Randaberg | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Stokkeland | Egersund | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Anders Thorsen | Aalgaard | |
| 16/01 | 16/01/2013 | ![]() | Kai Risholt | Etar | |
| 15/07 | 15/07/2013 | ![]() | Sverre Larsen | Egersund | |
| 27/07 | 27/07/2013 | ![]() | Henning Romslo | Egersund | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 02/04 | 02/04/2013 | ![]() | Geir Höyland | Aalgaard | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Chris Pozniak | Retraité | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Mobi Okoli | libre | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:05
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
33%
23%
Wszystkie rozgrywki
13%
33%
24%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
13%
27%
20%
Wszystkie rozgrywki
19%
28%
24%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
80%
60%
70%
Wszystkie rozgrywki
81%
61%
71%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
67%
33%
50%
Wszystkie rozgrywki
63%
33%
47%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
33%
53%
43%
Wszystkie rozgrywki
31%
50%
41%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
27
50
27
Wszystkie rozgrywki
27
47
36
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
33
39
33
Wszystkie rozgrywki
33
46
39
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 5 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 5 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 0 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
80%
10%
10%
Na wyjeździe
60%
40%
Razem
73.33%
20%
6.67%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
80%
10%
10%
Na wyjeździe
66.67%
33.33%
Razem
75%
18.75%
6.25%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
20%
80%
Na wyjeździe
12.5%
25%
62.5%
Razem
15.38%
15.38%
69.23%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
20%
80%
Na wyjeździe
11.11%
22.22%
66.67%
Razem
14.29%
14.29%
71.43%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
37%
50%
12%
33
45
11
Min./Mecz
20%
49%
31%
18
44
27
Min./Mecz
29%
50%
21%
26
45
19
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
35%
54%
12%
31
48
10
Min./Mecz
21%
53%
25%
19
48
23
Min./Mecz
28%
53%
19%
25
48
17
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:05
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:24
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Oddbjörn Skartun - 5 Gole | ||
| 16 - 30 | 9 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Aram Khalili - 6 Gole | ||
| 31 - 45 | 11 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Aram Khalili - 7 Gole | ||
| 46 - 60 | 16 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Oddbjörn Skartun - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 6 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Sabri Khattab - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Aram Khalili - 9 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 02:47
| 17 | ![]() | Sandefjord | 1.45 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Lyn Oslo | 1.28 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Hönefoss | 1.44 pkt./m. |
| 20 | ![]() | HamKam | 1.44 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Kongsvinger | 1.37 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Bryne | 1.45 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Sarpsborg 08 | 1.37 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Sandnes Ulf | 1.18 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Moss | 1.42 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Hödd | 1.17 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Löv-Ham | 1.12 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 16:06
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:05
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 2 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 4 | 3 |
| Liga | 2 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 7 | 4 |
| Liga | 2 | 7 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 7 | 8 |
| Liga | 8 | 6 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 8 | 8 |
| Liga | 5 | 7 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | 4 | 5 |
| Liga | 8 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 9 | 8 | 17 |
| Liga | 9 | 8 | 17 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:05
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 2 | 5 |
| Liga | 8 | 2 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 9 | 8 | 17 |
| Liga | 9 | 8 | 17 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table














































Komentarze