Bourg-Péronnas 2005/2006
Kadra Bourg-Péronnas 2005/2006
Bramkarze
| Data ur. | 26/06/1985 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/08/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 12/04/1985 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/10/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 02/10/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/01/1978 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 19/01/1984 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 18/01/1982 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/04/1980 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 1973 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/03/1985 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/03/1983 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 15/08/1974 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/04/1973 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/10/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 12/01/1981 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 1976 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 1973 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 07/11/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 18/12/1986 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/03/1985 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/04/1985 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Trener
Trener
Data ur. 20/08/1958
Wiek 47 lat
Przyszedł : 01/07/2004
Odszedł : 01/07/2006
Success rate in this team:
28 %
Success rate since the beginning of his career:
32 %
Lista spotkań
| 13/05 | 13/05/2006 | Championnat de France AmateurCFA | 32. Kolejka32K | Bourg-Péronnas | ![]() | 1 0 | ![]() | Montpellier B | |
| 20/05 | 20/05/2006 | Championnat de France AmateurCFA | 33. Kolejka33K | Racing CF | ![]() | 4 1 | ![]() | Bourg-Péronnas | |
| 27/05 | 27/05/2006 | Championnat de France AmateurCFA | 34. Kolejka34K | Bourg-Péronnas | ![]() | 0 0 | ![]() | Le Pontet |
Podsumowanie rozgrywek 2005/2006Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:10
Championnat de France Amateur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 7 | 8 | 19 | 38 | 58 | -20 |
| CFA Groupe B | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Lorie Badawassi | Verviers | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Nicolas Belvito | Ain Sud | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | A. Castillo | Lyon-Duchère | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Djiby Fall | Auxerre B | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Androuin Giovannetti | Viriat | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Julien Ascone | FCVB | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Nabil Berjali | Villefranche Beaujolais | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Michel Bradaïa | Jura Sud | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | C. De Cicco | Dijon | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | R. El-Atmani | Villefranche Beaujolais | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Julien Idmont | Ain Sud | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Brahim Mecheri | Villefranche Beaujolais | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | J. Tonnetot | Lyon-Duchère | |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | L. Bouilloux | Sainte-Marie | |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | Djiby Fall | AS Vitré | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 30/06 | 30/06/2005 | ![]() | M. Jeantel | libre | |
| 30/06 | 30/06/2005 | ![]() | Nassim Kaouri | libre | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:10
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
41%
29%
35%
Wszystkie rozgrywki
41%
29%
35%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
35%
18%
26%
Wszystkie rozgrywki
35%
18%
26%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
35%
71%
53%
Wszystkie rozgrywki
35%
71%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
53%
29%
41%
Wszystkie rozgrywki
53%
29%
41%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
24%
41%
32%
Wszystkie rozgrywki
24%
41%
32%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
35
44
35
Wszystkie rozgrywki
35
44
39
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
33
48
33
Wszystkie rozgrywki
33
48
41
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 3 times | 3 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
44.44%
33.33%
22.22%
Na wyjeździe
40%
20%
40%
Razem
42.86%
28.57%
28.57%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
44.44%
33.33%
22.22%
Na wyjeździe
40%
20%
40%
Razem
42.86%
28.57%
28.57%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
26%
54%
20%
23
48
18
Min./Mecz
17%
65%
19%
15
58
17
Min./Mecz
21%
59%
20%
19
53
18
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
26%
54%
20%
23
48
18
Min./Mecz
17%
65%
19%
15
58
17
Min./Mecz
21%
59%
20%
19
53
18
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:10
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 00:22
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 5 |
| 16 - 30 | 7 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Boris Berraud - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 6 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Boris Berraud - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Nicolas Belvito - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 8 | 10 |
| Najlepszy strzelec : David Curci - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 3 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Alpaslan Comert - 4 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 23:11
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:10
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 5 | 5 |
| Liga | 3 | 5 | 5 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | 8 | 8 |
| Liga | 8 | 8 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 14 | 12 |
| Liga | 5 | 14 | 12 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 1 | 3 |
| Liga | 5 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 5 | 9 |
| Liga | 5 | 5 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 8 | 8 |
| Liga | 8 | 8 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 4 | 3 |
| Liga | 3 | 4 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:10
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 8 | 2 |
| Liga | 1 | 8 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 |





Portraits
Table
































Komentarze