Bourg-Péronnas 2002/2003
Kadra Bourg-Péronnas 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 05/05/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/08/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/12/1981 |
| Wiek | 21 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 25/10/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 01/09/1968 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/01/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 02/03/1971 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/04/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 06/06/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 15/08/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/04/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/01/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 02/07/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 15/04/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 28/07/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/01/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 10/03/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/05/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 1970 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
43 %
Success rate since the beginning of his career:
41 %
Pracownicy
| Daniel Gauge | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2004 |
| Benoît Pansier | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2003 |
Lista spotkań
| 10/05 | 10/05/2003 | Championnat de France AmateurCFA | 32. Kolejka32K | Bourg-Péronnas | ![]() | 1 0 | ![]() | Gaillard | |
| 17/05 | 17/05/2003 | Championnat de France AmateurCFA | 33. Kolejka33K | ESTAC Troyes B | ![]() | 1 0 | ![]() | Bourg-Péronnas | |
| 24/05 | 24/05/2003 | Championnat de France AmateurCFA | 34. Kolejka34K | Bourg-Péronnas | ![]() | 3 0 | ![]() | RCS La Chapelle |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 23:21
Championnat de France Amateur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 16 | 11 | 7 | 54 | 32 | 22 |
| CFA Groupe B | ||||||
French Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 19 | 11 | 8 | 58 | 35 | 23 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Androuin Giovannetti | ||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Edward Dixon | FAIRM | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | J.-C. Durand | Endoume | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Grégory Gaudet | libre | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Mpetshi-Kalongo | Beaucaire | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Yannick Sauchay | ||
| 30/07 | 30/07/2002 | ![]() | B. C. Diop | Ambérieu | |
| 01/12 | 01/12/2002 | ![]() | Gregory Lujien | FAIRM | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Nabil Berjali | Villefranche Beaujolais | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | S. Lalaoui | Lyon-Duchère | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Daniel Gauge | UF Mâcon | Asystent Trenera |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Benoît Pansier | Mulhouse | Trener Młodzieży |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 30/06 | 30/06/2002 | ![]() | Armel Kazangba | inconnu | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Sylvain Bailly | inconnu | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | A. Caporiccio | Martigues | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Ali Doumbouya | Brest | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 30/06 | 30/06/2002 | ![]() | J. Dell'Aquila | libre | |
| 30/06 | 30/06/2002 | ![]() | J.-M. Faurie | libre | |
| 30/06 | 30/06/2002 | ![]() | A. Fernandez | libre | |
| 30/06 | 30/06/2002 | ![]() | Luis Ferreira | libre | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 18:16
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
6%
29%
18%
Wszystkie rozgrywki
6%
26%
16%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
41%
24%
32%
Wszystkie rozgrywki
44%
32%
37%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
35%
44%
Wszystkie rozgrywki
50%
32%
42%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
5%
8%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
21
Wszystkie rozgrywki
21
36
28
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
35
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 4 times | 5 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 3 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
66.67%
33.33%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
96%
0%
4
86
0
Min./Mecz
3%
97%
0%
3
87
0
Min./Mecz
4%
95%
1%
3
86
1
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 18:16
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:22
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 0 |
| 16 - 30 | 2 | 0 |
| Najlepszy strzelec : J.-C. Durand - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 1 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 1 |
| 61 - 75 | 0 | 0 |
| 76 - 90 | 0 | 1 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 02:51
| 102 | ![]() | Limoges FC | 1.4 pkt./m. |
| 103 | ![]() | Toulouse-Fontaines | 1.35 pkt./m. |
| 104 | ![]() | Haguenau | 1.34 pkt./m. |
| 105 | ![]() | Saint-Malo | 1.26 pkt./m. |
| 106 | ![]() | Montauban FC | 1.62 pkt./m. |
| 107 | ![]() | Bourg-en-Bresse | 1.56 pkt./m. |
| 108 | ![]() | Saint-Omer | 1.3 pkt./m. |
| 109 | ![]() | Vallauris | 0.89 pkt./m. |
| 110 | ![]() | Agde | 1.32 pkt./m. |
| 111 | ![]() | Schiltigheim | 1.63 pkt./m. |
| 112 | ![]() | Saint-Quentin | 1.44 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 15:59
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 18:16
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 2 | 3 |
| Liga | 5 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 7 | 3 |
| Liga | 2 | 9 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 3 | 6 |
| Liga | 8 | 2 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 6 | 11 |
| Liga | 12 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 13 | 6 | 11 |
| Liga | 12 | 6 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 7 | 10 |
| Liga | 5 | 8 | 10 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 18:16
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | ||
| Liga | 9 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 1 | 3 |
| Liga | 8 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | ||
| Liga | 8 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 |





Portraits
Table














































Komentarze